Şimdi Ara

PlayStation Plus abonelerine 60 TL bakiye hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation Plus abonelerine 60 TL bakiye hediye

Sony, PlayStation Plus abonelik servisinin 10. yılını kutluyor. Bunun şerefine bazı kullanıcılara 60 TL bakiye hediye ediliyor. Hediye bakiyeyi kullanarak PlayStation Store mağazasından dilediğiniz oyunu ve paketi satın alabilirsiniz.

Henüz kimlere 60 TL hediye bakiye tanımlandığı belirlenmedi. Rastgele dağıtılıyor gibi görünüyor. Siz de eğer PS Plus abonesiyseniz e-posta kutunuzu kontrol edebilirsiniz. Bakiye yüklenen kullanıcılara yollanan e-postada, “Playstation Plus'ın 10. yılını kutlamak için hesabınıza 60,00 TL Playstation Store kredisi ekledik. Playstation Plus'ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.” ifadesi yer alıyor. Bakiyeyi kullanmak için ekstra bir şey yapmaya gerek yok.

Ayrıca Bkz.Epic Games mağazasında Tacoma ve Next Up Hero ücretsiz

PS Plus abonelerinin bir bölümüne hediye bakiye yüklenip diğer bölümün bundan mahrum kalması büyük tepki topladı. Tepkiler devam ederse Sony, tüm PS Plus abonelerine 60 TL bakiye yüklemek zorunda kalabilir.

Firma, bu sene PS Plus’ın 10. yıl dönümü olduğu için abonelere 3 oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Eğer PS Plus abonesiyseniz NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunlarını ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

• Kim yönetiyor arkadaş bu koca şirketi, böyle aptallık olabilirmi ya, kullanıcıların bir kısmına gönderelim fikri kime ait çok merak ediyorum !
    Ayrıca ps tr'yi kutlarım şaşırtmıyorsunuz, 10€ nere 60₺ nere, işinize geldimi "ovropoyo boğloyoz yuroya bağlıyız" demesini biliyorsunuz, haram zıkkım olsun o aldığınız paralar !
  • İyice ölücü oldular 20 liraya NBA2k20'yi herkese aldırdılar şimdi 10.yıl ayağına bedava veriyorlar pek önemsememişler

• Yüklenen birşey yok. PlayStation Plus abonelerine 60 TL bakiye hediye 

• Kaynak var mı yada hesabına yüklenen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Butun avrupa kullanicilari almis.Kontrol ettim hic bisi yok

Sony turkiye hicbir sekilde aciklama yapmiyor.Bu ayiptir

• Sürekli oyun alan biriyim üstelik ama gelen bir şey yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neye göre seçip gönderiyorlar alandan eksiğimiz ne 3 senelik plus üyesiyim bende, her plus üyesine verilmeli 60 tl

• Eğer Avrupa’da bütün kullanıcılara hediye tanımlanıyorken bizde herkese tanımlanmazsa bir tavır koymak gerekiyor.Bu resmen sizi adam yerine koymuyoruz demek olur.Ki şu anda benim hesabımda hediye filanda yok.

• Bana gelmiş 60₺ 😎

• 2 yıllık ps plus var hesabımda ve bana bile gelmemiş . Bundan sonra nah alırım . Yeni nesil xbox game pass ile yola devam bunların totoları kalktı

• ulan yalan dünya hem reelde hem sanalda hep torpil

• Sadece güncel Plus abonelerine mi sağlıyorlar bu hediyeyi acaba? 3-4 yıllık geçmişi olup , güncel yenilemeyenleri görmemezlikten gelmemeleri lazım bence.

• Ben 3 aylik psplus abonesiyim banada gelmedi yani yeni eski farketmiyor arkadaslar. Ben mail attim sizde atin gerekli baskiyi yaparsak birseyler elde edebiliriz. Ayrimcilik olmamali 1 milyon abonen olsa dahi herkes odullendirilmeli. 3-5 kisi degil.

• 2011 den beri üyeyim gelmemiş

• 6 yıldır plus var. 2023 yılına kadar devam edecek bana da yollamamışlar :)

• Kim yönetiyor arkadaş bu koca şirketi, böyle aptallık olabilirmi ya, kullanıcıların bir kısmına gönderelim fikri kime ait çok merak ediyorum !
    Ayrıca ps tr'yi kutlarım şaşırtmıyorsunuz, 10€ nere 60₺ nere, işinize geldimi "ovropoyo boğloyoz yuroya bağlıyız" demesini biliyorsunuz, haram zıkkım olsun o aldığınız paralar !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Virgül -- 25 Temmuz 2020; 17:54:1 >
  • Kullanicilarim bir kismina gonderecegine yap epic games gibi 80/60 tl indirim tarzi bir kupon herkese dagit. Yillardir plus uyesi olan 60 tlyi alamazda 2 aylik uye alirsa keriz gibi hisseder insan kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 den beri üyeyim ps4 çıktığından beri aktif ps plus var bana da gelmemiş.

• yeni nesilde xbox devam game passi yeter benden bu kadar

• Bende de yok yeni üyeyim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.