Şimdi Ara

iPhone 12 ile birlikte gelecek örgülü şarj kablosunun fotoğrafları yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 12 ile birlikte gelecek örgülü şarj kablosunun fotoğrafları yayınlandı

Mobil sektörün güvenilir sızıntı kaynaklarından biri olan L0vetodream isimli Twitter kullanıcısı iPhone 12 ile birlikte geleceği iddia edilen yeni Lightning kablosunun fotoğraflarını yayınladı.

Ayrıca Bkz.MediaTek orta sınıf telefonlara 5G getirecek Dimensity 720 işlemcisini tanıttı

Yayınlanan fotoğraflarda biri siyah diğeri ise beyaz olmak üzere iki kablo var. USB-C girişine sahip kablonun örgülü olması dikkat çekiyor. Böylelikle kauçuk kaplı standart kablolara kıyasla kopma ve kırılmalara karşı daha dayanıklı olacak.

iPhone 12 ile birlikte gelecek örgülü şarj kablosunun fotoğrafları yayınlandı

iPhone 12 kutusu hafifleyebilir!

L0vetodream, görüntülerdeki siyah örgülü kablonun mevcut Mac Pro modelleriyle birlikte gelen USB-C - Lightning kablosunun güncellenmiş versiyonu olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz haftalarda iPhone 12 kutusundan şarj cihazı ve kablolu kulaklık çıkmayacağına dair haberler gündeme gelmişti. Hatta Apple, iPhone’ların kutu içeriği konusunda bir anket yaparak kullanıcıların nabzını bile yokladı.

• Aldıktan bir yıl sonra sararıp, kendiliğinden eriyip, yapış yapış olan kabloyu nasıl değiştirmeyi düşündüler acaba?

• Fiyata geçirmişlerdir kablo yaptık diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • işte inovasyon.d

• baseus örgülü kabloları candır değişmeselerde olur açıkcası 😂3-4 yıldır kullandığım bir kablo var elimde baseus marka zerre deforme olmadı, sorunsuzda çalışıyor hem data hem şarj, gemi halatı gibi zaten yıllarcada bişey olacağını düşünmüyorum

• Güzel gelişme olmuş özellikle kablo üzerinde güç denemesi yapanlar için. Şu anki kutudan çıkan kabloyu 1 senede nasıl bozmayı başarabiliyorsunuz anlamıyorum.İphone 6s in kutusundan çıkan kablo 4 sene oldu hala en ufak yırtık bir yeri yok sapasağlam çalışıyor.

• erdm6 kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde benim de fabrikada ki katlama çizgileri bile duruyor ve bembeyaz.

• Kablo siyah ise siyah adaptör kesinlikle yoktur Apple'da. LG G2'im vardı. Cihaz beyaz ise aksesuarlar beyaz, siyah ise aksesuarlar siyahtı.

• Atiyorum kablolu kulaklikla adaptorun toplam maliyeti 20$ Olsun, usb kablosuda 5$. Simdi 20$ maliyetten Kurtulan apple, maliyeti 5$ dan 10$ a cikan kabloyu eklemis. Yani 15$ kar.

Kasa her zaman kazanir

• Kız kardeşimin iPhone X kablosu 2 yıllık ilk günkü gibi,
    Benim usb c beyaz renkli kablom tertemiz,
    Erkek kardeşimin usb c beyaz renkli kablosu beyaz rengini kaybetmiş durumda.. Kablodan değil kullanımdan kaynaklı..
    (tabi zorlu kullanıma uygun olmadığı doğru olabilir, kimin kulladığına bakılmadan sağlam kalmasını bekleyen de vardır.)

• Hayatta değiştirmezler. Orjinal aksesuardan kazandığı parayı telefondan kazanmıyor apple. Kalitesiz kabloyü ual verecek ki size, siz kırılınca yenisini alın hemen. Adaptörü çıkarırlar çünkü çok az kişi ekstra adaptör alır telefonu aldıktan sonra

• Mesut Çevik'e gün doğdu. Kabloda devrim, böyük inovasyon. Artık bir ay promosyonunu yapar bunun.

• O zaman adaptöre elvada diyoruz

• Ugreen ile uzun zamandır böyle sorunlar yaşamıyordum ne Android cephesinde ne Apple cihazlarda. Adamlar adaptörü kaldırıp örgülü kablo getiriyorlar. Ne büyük icat.

• Ohaaa... Örgülü kargonun ilk fotoğrafları omen tonrem.

• adama bin dolar para veriyon bide şarj aleti vermek istemiyo. doyuramadık valla

• Hayret kimse farkı anlayamamış, mesut alsana haber , bağlantı yerleri farklı dikkat et.

• Bazen meizu ıphone u taklit ediyor bazen ıphone meizu'yu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 24 Temmuz 2020; 10:11:4 >
  • apple bu arkadaş örgü teknolojisinin gelişmesini bekledi, diğerleri gibi tam olmadan piyasaya sürmüyor.
    tabi bu örgülemeninde bir arge maliyeti olacaktır, fiyata yansıması normal, kabul edileblir.

• adaptör ve kulaklık yalan olacak gibi duruyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.