Şimdi Ara

Mafia 1'in yenilenen versiyonundan oynanış videosu geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mafia 1'in yenilenen versiyonundan oynanış videosu geldi

Mafia 1 oyununun baştan tasarlanan versiyonu Mafia: Definitive Edition’dan oynanış videosu geldi. “A Trip to the Country” isimli görevin yapıldığı sahneler paylaşıldı. Yayınlanan görüntüler oyunun hayranlarını daha da heyecanlandıracak gibi görünüyor. Oldukça kaliteli bir yapım bizi bekliyor.

Ayrıca Bkz.Minecraft sunucuları yeni evine geliyor

Mafia: Definitive Edition, Mafia III’ün oyun motoru üzerine geliştirildi. Oyunun grafiklerine ve mekaniklerine baktığımızda Mafia III’ten daha iyi bir noktaya taşındığı görülüyor. Oynanış görüntüleri IGN’in YouTune kanalından gösterildi. Videonun 3. dakikasından itibaren oynanış görüntülerini seyredebilirsiniz.

Cycu1 isimli YouTube kanalı Mafia 1 ile Mafia: Definitive Edition’ı yan yana getirdi. İki oyunu kıyaslamak için aşağıdaki videoyu seyredebilirsiniz.

25 Eylül'de çıkacak

Mafia: Definitive Edition, 28 Ağustos tarihinde çıkmayı planlıyordu ancak oyun hazır olmadığı için 25 Eylül tarihine ertelendi. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yayınlanacak. Oyunun fiyatı 259 TL.

• Çıkalı 2 ay oluyor. Steamde mafia 1 kütüphanede ekliyse zaten hediye verildi. 260tl verilecek oyun değil..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • avianca kullanıcısına yanıt
    Oyun 25 Eylül'de çıkacak. Siz Mafia 2 Definitive ile karıştırıyor olabilir misiniz?

• avianca kullanıcısına yanıt
    Mafia 1 bu ama..

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Simdi baktım aynen hocam 2 bendeki hediye gelen 👍

• Keşke Mafia 3'ü de tekrar elden geçirseler grafik olarak harika bile olsa oynanış ve senaryo babından o kadar çok eleştiri aldı ki böylesi güzel bir oyun tekrar elden geçirilerek satılabilir ama eski versiyonuna sahip olanlar da bunu bedava isteme hakkını kendinde görebilir tabii.

• mafia 2 ve 3 te yapılan değişiklikleri farkedememiştim.

• Bi süreyya hanım görseli yakışır buraya

• Amd64x2 kullanıcısına yanıt
    Oyunu baştan yapmışlar ne Süreyya hanımı

• Müthiş duruyor.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Sen takma böylelerini. Bence de müthiş olmuş. Yeni bir oyun bildiğin. Bu tarz remastered oyunlarda eskiyi yad etmek için oynamak çok iyi oluyor be.

• çok harika duruyor ama

• Gayet iyi

• Harika olmuş özellikle araç ile kovalamaca sahneleri müthiş. Ben bu oyunu oynamadım ama bu oyunun en büyük fanatik hayranı Enis Kirazoğlu videolarında öyle övgüler düzmüştü ki büyük bir merak uyandırmıştı. Sanırım bu oyun en çok onu mutlu edecek çünkü yine bir videosunda bu oyunun çıkacağını duyduğunu ve bir kaç ekran görüntüsü ile mest olduğunu ve deli gibi beklediğini ama bir troll haber olmasından korktuğunu söylemişti :))

• Çocukluğumun en güzel oyunuydu be hatta şimdiye kadar oynadığım en güzel oyun benim için, Özellikle otopark çatışma bölümü ne harikaydı Mafia 1'in yenilenen versiyonundan oynanış videosu geldi 

• Çok güzel duruyor. En son böyle güzel bir yenilemeyi resident evil 2'de görmüştük. Mafia 1 de beni en çok zorlayan kamera açısıydı. Burda güzel duruyor. Keşke mafia 3 senaryosu birinin rüyası olsa ve mafia 4'de mafia 2'de kaldığımız yerden başlasak :)

• Max payne i anımsatıyor

• Kurtlar vadisi mod gelir mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.