Şimdi Ara

Yeni logo tasarımıyla LG UltraGear 27GN950 oyuncu monitörü karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni logo tasarımıyla LG UltraGear 27GN950 oyuncu monitörü karşınızda

LG’nin oyunculara yönelik monitör modellerini barındıran UltraGear serisi bu hafta yeni bir logo tasarımı ve ilk 4K ekranda 1ms tepki süresi ünvanı ile tüketicilerin karşısına çıkıyor.

LG UltraGear 27GN950 özellikleri ve fiyatı

LG UltraGear 27GN950 oyuncu monitörü 27 inçlik Nano IPS ekranda 4K çözünürlük sunuyor. 400 nit parlaklık seviyesi ile DisplayHDR 600 sertifikasına sahip olan monitör griden griye 1ms tepki süresi ile 4K ekranlarda ilk kez bu değere ulaşmayı başarıyor.

Ayrıca Bkz.Twitter saldırısının kökleri kara borsa forumlarına kadar gidiyor

DCI-P3 renk gamının yüzde 98’ini kapsayan monitör 10.7 milyar renk desteğine sahip. Ekran 144Hz tazeleme hızına çıkabiliyor ve Nvidia G-Sync uyumluluğu sunuyor. 10-bit renk desteği ve donanım tabanlı kalibrasyon ile en doğru renk üretimi elde ediliyor.

LG UltraGear 27GN950 ayrıca arka kısımda yeni bir kanat logo tasarımı barındırıyor. Çevresinde ise RGB LED aydınlatma çemberi yer alıyor. HDMI, DP, USB 3.0 gibi portları olan LG UltraGear 27GN950 modeli 797$ fiyat etiketine sahip.

• Maşallah, Allah sahibine bağışlasın.

• Sadece oyuncular icin degil tasarimcilarinda kullanabilecegi bir monitor olmus sundugu renk gamutu ile, basarili. Ama 27'' 4K icin kucuk bir ebat bence, keske 32'' modeli de ciksa o zaman dusunurdum almayi.

• monitör konusunda LG pek sevemedim ama bu olmuş hakkını yemeyelim ;) 27'' üstüne çıkartırsa düşünülebilir

• Benim anlamadığım, oyuncu monitörleri artık pro monitörlerin özelliklerinide barındırıyor. P3, hdr vs. Pro monitörlerin bunlardan ayrılan en önemli özelliği sadece panellerimi? Oyuncu monitörlerinde görüş açısı sorunuda kalktı benim bildiğim? Bu monitörleri hem pro hemde gamer olarak değerlendirmek hatamı olur? Yani ileride hem tasarımla uğraşan hemde oyun oynayan birinin bu tarz bir monitör alması mantıksız olmaz gibi?

• 32" pc için nasıl kullanıyorsunuz arkadaşlar,çok büyük olmuyor mu?

• Ben 32 4k kullanıyorum oyunlar ve 4k filmler için küçük ekran da nasıl kullanıyorsunuz anlamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt

Ben 27" kullanıyorum ama bana bundan daha büyüğünü monitör olarak kullanmak zor gibi geliyor, baktığım zamanda 32" kullanan kişi çok gibi acaba ps için vs mi kullanılıyor onu merak ettim,özellikle oyunlarda ekrana tam hakim olamıyorsun sağa sola odaklanamıyorsun ekran büyüdükçe garip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır pc için kullanıyorum 32 iyi dir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 27'' 4k biraz gereksiz olmuş sanki 2k versiyonu var mıdır acaba

• yeni logo hiç güzel olmamış

• 4k monitor gereksiz. Ne oyundan performans alabilirsin ne de 4k film, dizi bulabilirsin.

• https://tftcentral.co.uk/news/acer-predator-xb323qk-nv-with-31-5-4k-ips-panel-and-144hz-refresh-rate/

32" 144hz 4k ips panel hdr400 bu model için fiyat yüksek olmuş dsc de yok galiba hdmi 2.1 veya dp 2.0 da koymamışlar nvidianın yeni kartlarında en azından hdmi 2.1 olacaktır konudaki lg daha iyi özelliklere sahip acer için 2021 ocak ayı işaret ediliyor yavaştan yüksek yenileme hızına sahip 32" modeller göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 22 Temmuz 2020; 16:20:32 >
  • sapper kullanıcısına yanıt
    O zaten epeydir satışta, 27GL850-B modeli

• 27 inch kucuk geliyor artık.

• efsane durmuş yeni logo

• lg nin en iyi monitörü olmuş

monitör çerçevesi 10 numara olmuş ayak kısmı çok kötü monitör kasasına yakışmamış

rgb ışıklandırması aşırı gereksiz olmuş bunun yerine kaliteli hoparlör konsa daha iyi olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 22 Temmuz 2020; 19:27:6 >
  • Eğer bu lg eve spectrumun 4k 144hz modelinde kullandığı panelle aynıysa evenin standı daha iyi gözüküyor bu ayaklar pek gitmemiş çervevelerin hakikaten bu incelikte olması çok hoş

• Logo tasarımı berbat olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

27 inch kucuk geliyor artık.

allah aşkına 27 nasıl kücük geliyor. neler oynuyorsunuz cok merak ediyorum.ben 27 inc monitoru garantiye gonderdigimde 32 aldım idarelik lg nin de .baş edemedim monitorle.neler oynuyorsunuz allah aşkına koca ekranda.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.