Şimdi Ara

Xiaomi önümüzdeki ay 23 telefonu daha kararlı MIUI 12 sürümüne güncelleyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi önümüzdeki ay 23 telefonu daha kararlı MIUI 12 sürümüne güncelleyecek

Xiaomi, Ağustos ayının başlarında MIUI 12'nin kararlı sürümünü alacak akıllı telefon modellerini açıkladı. Arayüzün yeni sürümü aşağıda listelenen 23 cihaz için yayınlanacak.

• Xiaomi: Mi 10, Mi Note 10, Mi Note 10 Pro, Mi 8 Lite

• Poco: F2 Pro ve Pocophone F1

• Redmi: Note 9, Note 9 Pro, Note 8 Pro, Note 8, Note 7, Note 6 Pro, Note 5, 9, 8, 8A, 8A Pro, 7, 7A, 6A, 6, 6 Pro, S2

Ayrıca Bkz.Samsung'dan 74 dolarlık telefon: Galaxy A01 Core

MIUI 12'nin temel özelliklerinden biri olan Süper Duvar Kağıtları sadece Snapdragon 865 yonga seti ile güçlendirilmiş üst sınıf Xiaomi Mi 10 ve Poco F2 Pro modellerine gelecek.

Animasyonlu simgeler Mi 10, Poco F2 Pro, Pocophone F1 ve Redmi Note 8 Pro'da kullanılabilecek. MIUI 12'deki yeniliklerin geri kalanı ise listedeki tüm akıllı telefonlar için geçerli olacak.

MIUI 12 neler getiriyor?

Android 10'u temel alan MIUI 12 yeniden tasarlanmış arayüz, güncellenmiş animasyonlar ve gelişmiş gizlilik ayarlarını beraberinde getiriyor.

Xiaomi önümüzdeki ay 23 telefonu daha kararlı MIUI 12 sürümüne güncelleyecek

Aynı zamanda Karanlık Mod 2.0, Daima Açık Ekran için widget'lar, Süper Duvar Kağıtları ve yeni pencere modları gibi çok sayıda özelliği de içerdiğini belirtelim.

• Xiaomi önce kronik hatalarını ve servis elemanlarını düzeltsin devamı gelir. Geçen xiaomi kullanıcılarına telefonlarında neden memnunsunuz dedim hiçkimse donanım dışında birşeyden memnun değil.

• bizim telefona da geliyor iyi bakalım Xiaomi önümüzdeki ay 23 telefonu daha kararlı MIUI 12 sürümüne güncelleyecek 

• Mi 9T Pro'ya geldi. Yükledim. Snapdragon 855 işlemciyi kasacak arayüz nasıl yapmayı becermişler şaşırdım kaldım.

• haberdeki ilk görselde kullanılan tema nedir bilgisi olan var mı

• Vay arkadas soZde amiral gemisi telefon olan mi mix 3 aldık adı bile geçmiyor daha

• Mi note 10 lite gelecekmi ?

• Niye 9 s ne zaman gelecek

• S2 ye geliyoda mi Max 2 ye yok ben oppoya gececem arkadaş sıkıldım Xiaomi den

• Batarya canavarı olmuş mübarek.

• Merhabalar Redmi Not 7 Global Kullanıyorum Güncelleme Gelmedi Ne Zaman Gelir Bu Konuda Yardımcı Olur Musunuz lütfen ??

• İxsami note9 pro ne zaman mı 12 güncellemesi gelecek hemd global versiyonuna

• Niye 10 için miui 12 ne zaman gelecek alan arkadaşlar var mı ?

• aga note 9 proya gelmez herhalde

• Xiaomi note 9s henüz gelmedi ne zaman gelecek ağustos ayından beri önümüzdeki günlerde deniliyor bu gün ne zaman

• Ben mi 8 kullanıcısıyım geçen ay çıkmış hâlâ bana gelmedi nedir bu böyle arkadaş kullanıp da gelen var mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.