Şimdi Ara

Türkiye'den çekileceği iddia edilen Netflix'ten resmi açıklama!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
8.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'den çekileceği iddia edilen Netflix'ten resmi açıklama!

Netflix, Türk yapımı Şimdiki Aklım Olsaydı dizisindeki eşcinsel karakter nedeniyle RTÜK ile anlaşmazlık yaşadı. İddialara göre RTÜK'ün, Netflix'te yer alan diğer içeriklerdeki eşcinsel karakterlere sansür uygulamayı istemesi üzerine taraflar arasında restleşme yaşandı. Netflix konuyla ilgili resmi bir açıklama yayınladı. Netflix, detaylı bir açıklama yapmasa da Türkiye'deki içeriklerini yayınlamaya devam edeceğine ve Türkiye'deki projelerin çekimlerine yakında başlayacağını duyurdu. Netflix, Türkiye'den çekilmeyecek.

Ayrıca Bkz.Netflix kendi James Bond serisini başlatacak

Netflix sözcüsünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Netflix olarak Türkiye’deki üyelerimize ve kreatif camiaya derinden bağlılığımızı sürdürüyoruz. Birlikte çalıştığımız birbirinden yetenekli isimlerle gurur duyuyoruz. Şu anda yapım aşamasında olan ve yakında çekimlerine başlanacak projelerimiz için çok heyecanlıyız ve bu hikayeleri dünyanın her köşesindeki üyelerimizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz."

• Asıl hasta olan sensin, erkek erkeği, kadın kadını sevebilir. Ama muhtemelen senin gibi hastalıklı zihinli insanlara göre bir babanın çocuğuna tecavüz etmesi, iki eşcinsel insanın birbirini sevmesinden daha normaldir.

Masum eşcinselleri sürekli internet üzerinden taciz ve rahatsız etmek yerine, niye kadına şiddeti, çocuklara tecavüzü eleştirmiyorsunuz? Malum kişiler tarafından korunan tecavüzcüleri eleştirmek yerine masum korumasız insanlara saldırmak çok daha kolay geliyor değil mi?
    Babam dizi izledikten sonra etkilenip cinsel tercihini değiştireceğini sanmıyorum ama sen fazla amaber izleyip beyin hücrelerini eritmiş olabilirsin.

Bu insanlar etrafımızda heryerdeler yok saymak görmemezlikten gelmek onların var olmadığı anlamına gelmiyor zaten biz kimiz ki başkasını sorgulayabilelim.

İzlediğim hiçbir dizide eşcinsellere denk gelmedim. Ki gelsem de vay anasını ne güzel ben de eşcinsel olayım demiyorum. Böyle bişeyden etkileniyorsan zaten hormonal farklılıkların olabilir.

Adamların dizilere eşcinsel insanları koymasını eleştireceğine özgürlüğünün elinden alınmasını eleştirsen pek bir sorun kalmayacak gibi.

Bugün bunu engelleyen, sansürleyen, karışan zihniyet yarın yatak odanda hangi pozisyonda sevişeceğine de karışır. İpin ucunu verdikten sonra olacakları göremiyor olmanız gerçekten ülke için çok karanlık yerlere gittiğimizin göstergesi.

• Kimse para kazandığı yerden çekilmez zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 20 Temmuz 2020; 15:1:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maximus8282 M kullanıcısına yanıt
    Kimse "evet haberler doğru çekileceğiz" de demez.

• oh be rahatladım

• Ligler 2 ay durunca katarlilarin digiturku abonelik iptalleriyle sarsildi ve cogu kisi netfilikse gecti. Hukumetin netfiliksi karartmak istemesini anlamak zor degil.

Hayirli pazartesiler

• Çekilmez ya birileri prim yapıyor kendince olur mu öyle şey

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Kimse "evet haberler doğru çekileceğiz" de demez.
    Evet ama açıklama da yapmaz

• Netflix, illa her ülkedeki bir diziye eşcinsel bir karekter koymak zorundamısın, yok yani neden, ne bu normalleştirme çabası ??

• Televizyona sırf netflix için para verdik netflix izlemesek evde boş boş duruyo

• bu eşcinsel falan diyorlarda ben 7 8 içerik izledim hiçbirinde eşcinsel yoktu. sanki abartılıyor

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Hıı evet abartılıyor.. :)

Türkiye'den çekileceği iddia edilen Netflix'ten resmi açıklama! Türkiye'den çekileceği iddia edilen Netflix'ten resmi açıklama!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sounderland -- 20 Temmuz 2020; 15:12:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

Netflix, illa her ülkedeki bir diziye eşcinsel bir karekter koymak zorundamısın, yok yani neden, ne bu normalleştirme çabası ??
    Çünkü normal

• Netflix her ay düzenli olarak Türkiye'den çekiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redzepi kullanıcısına yanıt
    Babanın mahallende ki bir erkek ile fiziki ve cinsel ilişki yaşaması sana normal geliyorsa net hastasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sounderland -- 20 Temmuz 2020; 15:16:57 >
  • Son dönemde çok fazla amerikan yapımı dizi ve filmde yoğun ateizm ve eşcinsellik propagandası yapılıyor. Bundan 10 sene önce bile bu kadar yoğun değildi. Dertleri ne bunların heteroseksüeller ve inananlarla, anlamıyorum

• Gör bizi yoksa kapatırız diyorlar işte. Netflix de onca zaman Türkiye yi daha tanıyamadıysa, bu seviyeye nasıl gelmiş hayret.

• designated survivor s2e7'yi Türkiye'deki yayından kaldırmışlar.bu da bana yanlış geldi.sınırsız içerik tüm dünyada izlenirken burada neden yok.isteyen izler istemeyen izlemez.

• sounderland S kullanıcısına yanıt
    Asıl hasta olan sensin, erkek erkeği, kadın kadını sevebilir. Ama muhtemelen senin gibi hastalıklı zihinli insanlara göre bir babanın çocuğuna tecavüz etmesi, iki eşcinsel insanın birbirini sevmesinden daha normaldir.

Masum eşcinselleri sürekli internet üzerinden taciz ve rahatsız etmek yerine, niye kadına şiddeti, çocuklara tecavüzü eleştirmiyorsunuz? Malum kişiler tarafından korunan tecavüzcüleri eleştirmek yerine masum korumasız insanlara saldırmak çok daha kolay geliyor değil mi?

• Onları da eleştirmediğini nasıl anladınız?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.