Şimdi Ara

The Last of Us Part II'nin İlk Başta Daha Farklı Bir Sona Sahip Olması Planlanıyormuş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Haber The Last of Us Part II'nin sonu ile ilgili büyük spoiler içerir.

Game Informer ile röportaj gerçekleştiren The Last of Us Part II yönetmeni Neil Druckmann ve hikaye anlatımından sorumlu Halley Gross, oyunun aslen daha farklı ve daha karanlık bir sona sahip olmasının planlandığını açıkladı.

Oyunun mevcut sonunda Ellie, Abby'yi boğarak öldürme fırsatı yakalıyor fakat son anda vazgeçerek yaşamasına ve Lev'i kurtarmasına izin veriyor. İlk başta Ellie'nin Abby'yi öldürmesi ve Lev'i de botun içinde ölüme terk etmesi planlanıyormuş.

Oyunun sonunun değiştirilmesine geliştirme sürecinin ortalarında Neil Druckmann tarafından karar verilmiş ve hatta Halley Gross bu karara şok olmuş.

Neil Druckmann, Abby'nin yaşamasına izin vermenin başlangıçta yanlış hissettirdiğini ve mevcut sonla temanın ve anlatmak istedikleri şeyin biraz değiştiğini fakat yazdıkları karakter ile tutarlı olması için doğru bir karar olduğunu belirtti.

• Karanlık son daha aydınlık sonmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • biz de inandik he canim hee. Abby'ye belkide 3 oyun icin coktan zemin hazirlamislardir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Diger son daha çok insanı mutlu edebilirdi ama bu sefer de Lev'i ölüme terk ettiği Ellie den nefret ederdim şahsen.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • The Last of Us Part III: Abby'nin Yolu adlı çalışmanı sabırsızlıkla bekliyoruz DAHİ Neil Druckman. Abby'nin yanındaki Lev'i öldürüp o da intikam falan alsın. Sonra Ellie ile karşılaşıp birbirlerine karşı yavaş yavaş samimi duygular beslesinler, hatta birlikte falan olsunlar. Yaparsın sen böyle hikaye. Beklerim senden.

• Joel öldükten sonra bu seri benim için bitmiştir
  • Keşke öyle yapsalarmış.
  • Adını feriha koydum- Abby nin yolu.

Ne Abby miş arkadaş. Seriden soğuttunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fan gözlüklerinizi çıkarıp, oyuncuları kolayca memnun edebilecekken cesurca bir hamle yapan bu adamların kararını objektif olarak değerlendirin. Bunu yapıp da beğenmeyen herkese saygım sonsuz. Ancak sırf bir kurgusal karaktere fazlasıyla bağlandığı için oyunun bütün artılarını hiçe sayanlara anlam veremiyorum
  • Bu oyunun ana karakteri artık Abby'dir. Şerefsiz bir adamın yada ergen bir kızın baş karakter olmasından iyidir.
  • seneryo çok iyi ben beğendim (kişiden kişiye değişir) he sonuna seçim şansı koysalardı emin olun bu kadar tepki olmazdı ah neil ahh :) ama ben yine de abbyi öldürmezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Fan gözlüklerinizi çıkarıp, oyuncuları kolayca memnun edebilecekken cesurca bir hamle yapan bu adamların kararını objektif olarak değerlendirin. Bunu yapıp da beğenmeyen herkese saygım sonsuz. Ancak sırf bir kurgusal karaktere fazlasıyla bağlandığı için oyunun bütün artılarını hiçe sayanlara anlam veremiyorum
    Konuda bulunan en doğru yorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 20 Temmuz 2020; 13:51:22 >
  • Keşke böyle yapılsaydı.
  • öldürmesi zaten yanlış olurdu ama son kez peşine hiç düşmemeliydi abby kötü biri değil sorunu joel laydı ellie nin kaç kez yaşamasına izin verdi buna rağmen gitti sonunda da klasik karakterimizin aklına sevdiği kişi gelir vazgeçer böylesine basit ve mantıksız hikayeler yüceltilmemeli

• çöp oyunu değiştirsen ne olur

• Part 3, Joel ile kardesi Tommy nin salgindan sonra gecirdikleri 20 yili anlatabilir. Oyun icinde bu donemlere ait gondermeler vardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu son çok kötü peşine neden düştük o zaman neden o kdar bölüm oynadık ben beğenmedim sonu, öldürse daha mantıklı bir son olurdu veya kararı bize bıraksaydı keşke öldür veya serbest bırak seçeneği olsaydı efsane olurdu
  • MUQ oyun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.