Şimdi Ara

Samsung Galaxy M51, Bluetooth sertifikası aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy M51, Bluetooth sertifikası aldı

Samsung Galaxy M51, şirketin ürün gamına eklemeyi planladığı başka bir Galaxy M serisi akıllı telefon. Cihaz resmi tanıtım tarihi yaklaşırken Bluetooth SIG veritabanında ortaya çıktı. Yayınlanan veriler akıllı telefonun Bluetooth 5.0 desteğiyle geleceğini ortaya koyuyor.

Ayrıca Bkz.Galaxy Note 20 serisi, beklenenin aksine Exynos 992 işlemci ile gelmeyebilir

Bir ay içinde tanıtılabilir

Akıllı telefonlar genellikle Bluetooth SIG veritabanında görüldükten yaklaşık bir ay sonra piyasaya sürülüyorlar. Bu nedenle Galaxy M51'in Ağustos ayında resmi olarak tanıtılması muhtemel diyebiliriz. Daha önce SM-M515F model numarasıyla Geekbench'te ortaya çıkan Samsung Galaxy M51, sırasıyla tek çekirdek ve çok çekirdek testlerinde 546 ve 1784 puanlarını almıştı.

Samsung Galaxy M51, Bluetooth sertifikası aldı

Samsung Galaxy M51'in sekiz çekirdek ve 1.80 GHz temel frekans hızına sahip bir Qualcomm yonga seti ile güçlendirileceği belirtiliyordu. Bahsedilen yonga setinin SM6150 model numarasına sahip Qualcomm Snapdragon 675 olmasına kesin gözüyle bakılıyor diyebiliriz. 8GB RAM ve 64MP ana kamera ile gelmesi beklenen akıllı telefonun hangi fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği ise henüz netlik kazanmış değil.

• oldum olası parmak izini arka kısma koyan firmalara uyuz olmuşumdur yana koysanıza abi şunu

• 4 yıldır parmak izi arkada olan telefon kullanıyorum. Bende tam tersi düşünüyorum. Yeri çok kullanışlı geliyor.
    Ekrandan/Yandan/Arka kapaktan hepsini kullanan biri varsa deneyim paylaşabilir mi acaba?
    Hangi yöntem daha kullanışlı acaba?

• En iyisi Sony yandan. iPhone 11 pro kullanıyorum hiçbir güvenlik önlemim yok. Çalan kullanmaya devam etsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.