Şimdi Ara

Telekom'dan ADSL'de aralık ayına özel Öğrenciye, Öğretmene indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizin yegane ADSL dağıtıcısı Türk Telekom ilginç bir uygulamaya gitti. Bu uygulama sadece 1.12.2004 ile 31.12.2004 arasında kaydolmaya çalışan ve Milli Eğitim Bankanlığına bağlı okul ve Üniversiteleri ilgilendirmekte hemde sınırlı sayıda kontenjana sahip. Promosyon hem bağlantı ücretinin (59 YTL) hemde ilk aylık kullanım ücretini alamama (49 YTL ile 269 YTL arasında) üzerine kurulu. Fakat kontenjanlar oldukça kısıtlı ve promosyon yayılmadan hemen bitebilecek kadar az. Mesela her okula 200 abonelik hakkı ve her üniversiteye sadece 1000 abonelik hakkı tanınmış bu yüzden en az yaklaşık 100 YTL'lik bir avantajı kaçırmamak için aşağıdaki sorumlulukları en kısa sürede yerine getirirseniz promosyanda yararlanabilirsiniz.

"Promosyondan:

1. MEB#8217;e bağlı okullardaki öğrenciler, öğretmenler ve çalışanlar; 2. Üniversitelerdeki öğrenciler, öğretim üyeleri ve çalışanlar

yararlanabileceklerdir.

ADSL Promosyonundan yararlanmak için

1. MEB#8217;e bağlı Özel ve Devlet okullarında öğrenci velilerinin, velisi olduğu öğrencinin öğrenci belgesiyle ve çalışanların çalışan belgesiyle, 2. Üniversitelerdeki öğrencilerin; öğrenci belgesiyle ve çalışanların; çalışan belgesiyle, başvurmaları gerekmektedir. Üniversitelerdeki öğrencilerin; ADSL bağlatmak istedikleri telefonun anne ve babalarının adına olması halinde, sözleşmeyi telefon sahibinin imzalaması koşuluyla; başvuruları kabul edilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve başvurularınız için Telekom Müdürlüklerine başvurunuz."

Bu arada geçmişe yönelik bir uygulama olmadığından başvurada bulunduysanız ve onaylanmadıysa hemen iptal ettirmeniz ve tekrar şartlara uygun başvuruda bulunmanız gerekmekte. Ayrıca bu uygulama geçmişi kapsayan bir promosyon olmadığından dolayı büyük bir tepki toplayacağı kesin. Zira şimdiden forumlarımızda büyük bir karşıt görüş oluşmuş durumda. Son olarak bu promosyondan yararlanırken telekomun sayfasını basmayı ve dilekçenize tutuşturmayı unutmayınız. Zira yeni başlayan bu uygulamadan Telokom yetkililerinin bile haberi yok dolayısıyla yanlış bir tutuma girilmesin.

Diğer ilginç bir nokta ise ilk ay bedava olduğundan ilk ay için 2048 kbit/sn bağlantının istenip sonraki ay için 256 kbit/sn yada istenilen hıza düşürülüp düşürülemeyeceği. Çünkü ADSL sözleşmesinde her ay için farklı hızlar istemek mümkün ve her başvurnuz 7 gün içersinde değerlendirileceği belirtiliyor. Bu yüzden dönem sonuna 7 gün kala yapılan hız azaltımının faturaya uyarlanması söz konusu değil. Bu konuya Telekom yetkilileri umarım bir açıklık getirir. Promosyon linkine aşağıdan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sayfanın Linki : http://www.turktelekom.com.tr/adslpromosyon.htm

• amaninnnnnnn tutmayin beni gidiorm hemen
  • artık telekoma güvenmiyorum
  • ben şimdi adsl mikapatsam sonra tekrara bağlatsam bir ay bedava kullanabilirmiyim
  • ben de niye yavaşladı bu internet diyodum bak.... bir anda binlerce kişi eklenirse olacağı odur..
  • gerçektende çok yavaşladı net resmen işkence yurtdışı bende telekoma güvenmiyorum
  • ülem türkiye'de değil birgün sonrasını bir saat sonrasını bile göremiyoruz...resmen 100 milyon zarar....yarın başka birşey çıkar 200 milyon zarar...ne bu ya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nakka

ülem türkiye'de değil birgün sonrasını bir saat sonrasını bile göremiyoruz...resmen 100 milyon zarar....yarın başka birşey çıkar 200 milyon zarar...ne bu ya...

+1
  • telekom gibi senin ...
  • Ne ballıyım yaw ... Ben öğrenciyim baban öğretim üyesi
  • Sonunda başvuruyu yaptım sorun çıkmadı paztesi tamamdır iş
  • bunlara 2048 görünümlü 256 verirler... :)

gerci yapmasalarda 256 gibi hepsi
  • bir haftayla kampanyayı kaçırdım. kahretsin bir ay beleş kullanacaktık ne güzel
  • ya ben iki gün önce başvurdum(ama 3gb sınırlıya) onlar için de geçerli mi?
    en azından bağlantı ücretini vermeyelim.
    geçerliyse benim başvurumu iptal mi ettirmem gerekir?
  • yuh ya ilk indirim olayınıda kaçırmıştım zaten..geçen ay 190 milyon ilk ay faturası geldi lanet olsun...
  • hayatımda bu kadar saçma bir kampanya görmedim..
    bu adsl olayını çanak çölmek satış olayına çevirdiler..
    sen ilk kayıt olan adsl abonesine kıyak yapacağına yok kardeşim yeni kayıtlar bedava diyorsun..
    kayıt yılına göre indirim yapsan daha mantıklı değil mi.. cep telefonlarındaki kampanyalar gibi.. onun bari bir mantığı var..
    sen benim 3 yıldır abonemsin 300 kontör
    2 yıldır abonemsin 200 kontör gibi..

samimi söylüyorum bu türkiyede beni bu türk telekom kadar illet eden bir kurum yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: boray

hayatımda bu kadar saçma bir kampanya görmedim..
    bu adsl olayını çanak çölmek satış olayına çevirdiler..
    sen ilk kayıt olan adsl abonesine kıyak yapacağına yok kardeşim yeni kayıtlar bedava diyorsun..
    kayıt yılına göre indirim yapsan daha mantıklı değil mi.. cep telefonlarındaki kampanyalar gibi.. onun bari bir mantığı var..
    sen benim 3 yıldır abonemsin 300 kontör
    2 yıldır abonemsin 200 kontör gibi..

samimi söylüyorum bu türkiyede beni bu türk telekom kadar illet eden bir kurum yok...

valla ne desen haklısın. bu yapılan saçmalığın daniskası.
  • bugün erenköy telekom müdüründen referans ile gittim telekoma. 3 hafta önce başlamış olan üyeliğimi öğretim görevlisi olmama rağmen ( ve müdür torpilli ) promosyona dahil etmediler.

birkaç gün ile 110 milyon TL'den olan tüm benzeri arkadaşlara geçmiş olsun. boşuna kasmayın...
  • var ya bu telekomun... gerisini söylemiyim artık ama bende sonunda bir şey yaptılar "3GB lık kotalı" çıkarıp bizide düşündüler vay be derken adamlar, sırf geçen ay başında (kasımın 2 si oluyor) başvurduğum için bana fazladan yaklaşık 100 YTL kitlediler, ne desem yeridir bu heriflere yavv....insan ne yapsın artık böylebir durumda çıldırmamak elde değil....
    Gerçi daha bir kaç hafta önce başvuru yapıp parayı ödemek zorunda kalan arkadaşları düşününce, belelarını versin demekten başka birşey gelmiyor içimden
    attıkları artık bu kaçıncı kazık oluyor zaten şu telefonlarda tarife ile indirim yapıyoruz yalanından sonra iyice uyuz olmuşken birde bu çıktı işte....
    Mehmet

• merak etmeyin yaa
    bu kadar üzmeyin kendinizi...
    bunların ellerinde bol ADSL portu var ne ederler bunları satarlar..
    yarın bugun ana-baba-oğul kampanyası çıkarırlar..

adamlarda bol kampanya uçuzluk var ama hızdan haber yok
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.