Şimdi Ara

Microsoft Flight Simulator çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft Flight Simulator çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı

Merakla beklenen uçuş simülasyonu Flight Simulator ön siparişe sunuldu. Oyunun fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı. Flight Simulator, 18 Ağustos tarihinde çıkış yapacak.

Oyunun Standard versiyonunun fiyatı 350 TL olarak açıklandı ancak Game Pass aboneliği başlatarak aynı versiyonu çok daha uyguna oynayabilirsiniz. Standard sürümde 20 uçak ve özel tasarım 30 havaalanı bulunuyor. Deluxe versiyonu için 550 TL’lik fiyat etiketi belirlenmiş. 5 ek uçak ve 5 ek havaalanı içeriyor. Premium versiyon ise 725 TL değerin ve içinde 10 ek uçak, 10 ek havaalanı yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Microsoft Flight Simulator 2020'nin kapalı beta tarihi açıklandı

Oyun PC’de aktif ve hızlı internet bağlantısı istiyor. Haritayı indirmek yerine internetten çekecek. Oyunda 2 milyondan fazla şehir ve 1,5 milyar bina bulunuyor. Bing uydu görüntüleri, yapay zeka vasıtasıyla oyuna aktarıldı. Bu sayede dünya oyun geliştiricilerinin vakit ayırmadığı küçük şehirler bile oyuna eklendi. Flight Simulator, yeni nesil Xbox Series X için de geliştiriliyor ancak o taraf için yeni bir bilgi paylaşılmadı.

Minimum sistem gereksinimleri:

• CPU: Ryzen 3 1200 / Intel i5-4460

• GPU: Radeon RX 570 / NVIDIA GTX 770

• VRAM: 2GB

• RAM: 8GB

• DPOLAMA: 150GB

• İnternet: 5 Mbps

Önerilen sistem gereksinimleri:

• CPU: Ryzen 5 1500X / Intel i5-8400

• GPU: Radeon RX 590 / Nvidia GTX 970

• VRAM: 4GB

• RAM: 16GB

• DEPOLAMA: 150GB

• İnternet: 20 Mbps

• Xbox için bekliyoruz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prepar3D kullanıyorum ve şu an oldukca memnunum,güzel add on çıkarsa geçebilirim Microsofta.

• MS gamepass sıstemıne oyunu dahıl edıcekmı acaba ılerıkı yıllarda.

tozlanmaya yuz tutmus bı hotas ım var gamepass sıstemıne gelırse denerım dıye dusunuyorum.

• FSX aldık zamanında grafikler bok gibiydi havaalanları yoktu bozuktu adam gibi oynayamadım gidipde şimdi 350 lira vermem

• Standard versiyonundaki uçak ve havaalanı listesini bulan link atabilir mi? Standart versiyon net alınır.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    14 yil önce çıkmış oyunla karşılaştırmak çok mantıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunda savaş uçakları var mı? Ayrıca fiyatı çok yüksek

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Hocam savaş uçağı olsa da ateş etme vs. fonksiyonları olmaz. Fiyat konusunda da gamepass ile tadacak muhtemelen çoğu kişi ama oradaki sıkıntı da indirme 2-3 günü alıyor (16mbit çoğunluk)

• quote:

Orijinalden alıntı: einhander

MS gamepass sıstemıne oyunu dahıl edıcekmı acaba ılerıkı yıllarda.

tozlanmaya yuz tutmus bı hotas ım var gamepass sıstemıne gelırse denerım dıye dusunuyorum.

İlk çıktığı gün GamePass’de

• Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt

Yani ateş etmek değilde en azından kokpit görmüş olurduk. Oyunda boş boş uçulacak sanırım eğer öyleyse sıkıcı olur. En azından yolcu uçaklarıyla yolcu taşıma özelliği olsa bununla beraber rekabet de artar. Ayın pilotu ya da en iyi uçuş havayolu kendi ismimizde yaptığımız hava yolları şirketi falan. Oyunu oynamadım yani tam olarak ne yapılıyor bilmiyorum. Benimki sadece fikir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirmesi büyük dert olacaktır. Microsoft Flight Simulator çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı 

• Heyecanla bekliyorum

• Steame bekliyorum diğer Microsoft oyunları gibi 90 liradan gelirse alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Bu oyunda savaş uçakları var mı? Ayrıca fiyatı çok yüksek
    Savas ucagi ariyorsaniz ucretsiz ve F-16 icin bana gore en iyisi olan Falcon BMS'i inceleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom II -- 14 Temmuz 2020; 11:45:40 >
  • brnk kullanıcısına yanıt
    10 Yıl sonra evet

• Havacılık ve uçaklarla hiç ilgisi olmayan biri bu simulasyonu çözebilir mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.