Şimdi Ara

Amiral gemisi Asus ZenFone 7 önümüzdeki ay çıkabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amiral gemisi Asus ZenFone 7 önümüzdeki ay çıkabilir

Asus yeni oyun odaklı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket ROG Phone 3'ün üzerindeki örtüyü 22 Temmuz'da kaldıracak.

Ayrıca Bkz.Fitbit Charge 4 sizi en dinlendiğiniz zamanda uyandırabilecek

Tayvanlı markanın bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı ZenFone 7 serisi hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. Amiral gemisi telefonun Ağustos ayında çıkış yapacağı bildiriliyor.

Amiral gemisi Asus ZenFone 7 önümüzdeki ay çıkabilir

Snapdragon 865 ve 5G desteği

Seri kapsamında ZenFone 7 ve 7 Pro modelleriyle tanışacağız. Akıllı telefonların siyah ve beyaz renk seçenekleri olacak. Ayrıca geçen yılki ZenFone 6 gibi çentiksiz ve deliksiz ekrana sahip olmaları bekleniyor.

ZenFone 7 üç sensör içeren "dönen kamera" mekanizmasına sahip olacak. Ayrıca Asus ROG Phone 3'ten daha ucuz olmasına rağmen aynı Snapdragon 865 işlemci, 5G desteği, 16 GB'a kadar RAM ve Android 10 işletim sistemiyle gelecek.

• Bu Asus haberlerini gördükçe fıttırıyorum. Asus'a feci gıcığım. 2018'de Zenfone 5/5z serisinde çok güzel bir reklam ve fiyat politikası ile güzel işler başarmıştı. Bu işleri yapan Türkiye mobil bölüm müdürü Bora Aras'ı gurur verici şekilde tüm Kuzey Afrika'nın müdürü yaptılar? Peki Türkiye ne oldu? Belli ki boş kaldı... Bu atamadan sonra çıkan ROG Phone, Zenfone 6, ROG Phone 2 gibi cihazların HİÇBİRİ Türkiye'ye gelmedi. Yani Zenfone 5 serisi süper satmasına rağmen Asus Türk müşterisini adamdan saymayarak gelmiş geçmiş en başarılı Asus amiral gemisi Zenfone 6 ve dünyanın en iyi oyun telefonları olan ROG Phone'ları Türkiye'ye getirmedi. O gün bugündür ASLA kimseye Asus marka hiçbir şey aldırmıyorum, nereden baksan 5'i Zenbook olmak üzere 15'i aşkın Asus cihazın satılmasına rahat engel olmuşumdur...
  • Amiral gemisi, hımmmm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 13 Temmuz 2020; 15:9:6 >
  • bizim ülkeye gelsin de bizde alalım :) vergiler fazla olmazsa tabi alalım.

• Geçen sene bu telefonu alacak oldum, pek çok kullanıcı telefonun anakart sorunlu olduğunu bildirdiği için vazgeçtim. Yoksa gayet güzel kamerası olan, büyük bataryalı bir telefon. Umarım bu sene düzgün bir şekilde duyurulur.

• Zenfone Max Pro kullanıyorum Asus sağolsun daha da kendilerinden akıllı telefon falan almam.

Evde 2 Zenfone Max pro, 1 Zenfone 4 mevcut bu arada. Hepsi de sorunlu.

Max Prolarda kendi kendine kapanıp açılma, siyah ekranda kilitlenip kalma gibi problemleri mevcut.

4'te ise hızlı şarj sorunu var. Aynı adaptörle diğer telefonlar hızlı şarj olurken Zenfone 4 işine gelirse hızlı şarj oluyor, işine gelmezse olmuyor.

• Telefonlar bile oyun oynatmaya döndü şaka gibi bir ortam yeterince oyun platformu var zaten gereksiz abi çok gereksiz insanları ahmaklaştırma projesi mi güdüyorsunuz ne yapıyorsunuz ?

• Asus Zenfone 5Z gerçekten çok güzel telefondu önce güzel sattı ama Asus özellikle ülkemizde doğru dürüst reklam yapamıyor. Umarım Zenfone 7'yi ülkemizde adam akıllı tanıtabilirler.

• Bu Asus haberlerini gördükçe fıttırıyorum. Asus'a feci gıcığım. 2018'de Zenfone 5/5z serisinde çok güzel bir reklam ve fiyat politikası ile güzel işler başarmıştı. Bu işleri yapan Türkiye mobil bölüm müdürü Bora Aras'ı gurur verici şekilde tüm Kuzey Afrika'nın müdürü yaptılar? Peki Türkiye ne oldu? Belli ki boş kaldı... Bu atamadan sonra çıkan ROG Phone, Zenfone 6, ROG Phone 2 gibi cihazların HİÇBİRİ Türkiye'ye gelmedi. Yani Zenfone 5 serisi süper satmasına rağmen Asus Türk müşterisini adamdan saymayarak gelmiş geçmiş en başarılı Asus amiral gemisi Zenfone 6 ve dünyanın en iyi oyun telefonları olan ROG Phone'ları Türkiye'ye getirmedi. O gün bugündür ASLA kimseye Asus marka hiçbir şey aldırmıyorum, nereden baksan 5'i Zenbook olmak üzere 15'i aşkın Asus cihazın satılmasına rahat engel olmuşumdur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 14 Temmuz 2020; 0:19:59 >
  • Türkiye ye gelmeyen telefonu çıkarsa ne olur altın olsun isterse

• Zenfon garanti kısmı çok zayıf. Arka kapak çatladı. Mikrofon arızalı. Mikrofon değişimi garanti kapak benim ödemem gerekli sade kapak 400 TL. Toplamda 800tl ücret çıkardılar. Hepsi orjinal değişim yaptırdım. 220tl. Garantimi telefonu satana kadar.

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Nerden baksan kral hareket :D

• Asus 5Z hala kullanmaktayım ve çokta memnunum, diğer arkadaşların da dediği gibi zenfone 6 ve rog telefonların ülkemize gelmemesi beni de tam bir hayal kırıklığına uğrattı. Umarım Zenfone 7 ve rog 3 için bunu yapmazlar

• telefonlar artık sadece oyun oynamak için var başka bir özelliği kalmadı telefonların

• UzkaneR kullanıcısına yanıt

Tamam güzel telefon ama servis rezalet. 2 sene severek kullandım ana kart arıza yaptı. Servise yolladım çıkardığı fatura 4.500 TL denince küfredip geri aldım. Mecbur yeni tel aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.