Şimdi Ara

Far Cry 6 PS Store'da Listelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Far Cry 6 Hong Kong PlayStation Store üzerinde listelendi

Çıkış tarihi 18 Şubat 2021 ve oyun Yara adında tropikal bir cennette geçecek. Acımasız diktatör Anton Castillo'nun Yara'yı eski ihtişamına kavuşturmak için baskıları büyük bir devrim ateşini başlatacak.

Breaking Bad dizisinde Gustavo Fring karakterini canlandıran Giancarlo Esposito oyunda yer alacak ve ünlü aktörü baş kötü adam Anton Castillo rolünde göreceğiz gibi duruyor.

PlayStation 4 versiyonunu satın alan kullanıcılar PlayStation 5 versiyonu için ek ücret ödemeyecek. Xbox One ve Xbox Series X'te de muhtemelen aynısı olacaktır. 

Resmi duyuru 12 Temmuz Pazar Türkiye saati ile 22:00'da düzenlenecek Ubisoft Forward sunumunda.

• Geldi gene tipini SEVDİĞİMİN Ubisoft'u

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Far Cry 6 PS Store'da Listelendi
  • Ne var ne yok sızdı ubizort etkinlik yapana kadar.

Buda resmin İngilizce hali.
    Far Cry 6 PS Store'da Listelendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 10 Temmuz 2020; 14:32:11 >
  • Oynanışta gelişme ve değişim olursa oynanır yoksa indirmeye bile değmez. (Far Cry 1,2,3 hayranı.)

• Konusu uyuşturucuyla alakalı olacağı 50 metreden görünüyor şahane far cry gibi bir oyun yok zaten yeni nesile ek ücret ödememek şahane çıktığı gibi alırım
  • Far cry 5 2019'da 310 milyon gelir getirmiş microtransactionların katkısı çoktur(new dawn'ı katmıyorum) millet alıyor gene zengin amerika tabi bizimki gibi neyse saddece ps4'te 9.5 milyon satış diğerlerini katmıyorum adamlar para basıyor giancarlo'reise bayılırım breaking bad'ten tutulduk bu oyunu almazsam olmaz edit:New dawn ile 12 milyona dayanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adana5 -- 10 Temmuz 2020; 15:9:23 >
  • Hazirmisiniz yine ayni bokun lacivertine bir ubisoft klasigi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry 6 PS Store'da Listelendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 10 Temmuz 2020; 15:16:26 >
  • Kusasım geldi artık yeter bugisoft .
  • Ps3ten ps4de geçişteki gibi 2 sene falan ortak oyunlar çıkacak sonra yavaşca ps4 terkedilecek
  • İlk olarak fc5 i oynamıştım ve hiç beğenmemiştim. Baştan soma tahmin edilebilir, zerre ilgi uyandırmayan bir hikayesi vardı. Mekanikler de sıradan olunca sırf grafiğinin hatırına bitirdim. Bu oyuna da ac originste yapıldığı gibi derin bir neşter vurulması gerekiyor. 5 in aynısı çıkarsa umarım metacriticten tokadı yer. Başka türlü akıllanmıyor bu ubisoft çünkü.
  • Ubisoft şu son oyunlarıyla birlikte umarım küçülmek zorunda kalır.Bu firmanın PC ve konsollar için oyun üretmesi bile küfür gibi.Yeterince küçülüp Gameloft gibi mobil oyunlar yapsınlar.Mobilde güzel işler çıkaracaklarına inanıyorum ama konsol ve PC’de olmuyor arkadaş işte yılan hikayesi gibi uzatsanızda olmuyor.Firmanın adı yerlerde imajı yerin dibinde! Youtube’da her fragmanın altında yerli yabancı herkes tek vücut olmuş alay ediyorlar.
  • Far Cry 5 buçuk.

• Far cry 2 atmosferini özledim ya, keşke yine çölde geçen bi oyun yapsalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FU-Frank Underwood kullanıcısına yanıt
    Malesef zaten Far Cry 5 de Far Cry 3 buçuktu.
  • Süppppppppppeeeeeer haber .Acaba bu sefer yenilik olarak hangi bugları eklediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk Far Cry gibisi daha gelmedi,yapay zeka ve silahlar çok güzeldi.
  • Far Cry 1 ve 3 başyapıttı ama Ubisoft olayın sadece tropik atmosfer olduğunu düşünüyorsa çok yanılıyor, umarım biraz da olsa yenilik katarlar seriye yoksa elimi sürmem

• Far cry 5 baya güzeldi, sevmiştim. Hele hikayesi 10 numero. Far cry ı ara vererek 2 3 yılda bir denk geleni oynarsanız bu kadar batmaz. Güzel seri genel olarak. Ucuzlasın alır bunu da oynarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.