Şimdi Ara

110 TL değerinde üç oyun Epic Store'da ücretsiz oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Epic Games Store, ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta da toplam değerleri 111 TL olan üç farklı oyun ücretsiz oldu. Killing Floor 2, The Escapist 2 ve Lifeless Planet oyunlarını önümüzdeki bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu haftanın en dikkat çeken yapımı 2016 çıkışlı Killing Floor 2 olmuş. Killing Floor 2 çok yeni bir oyun olmasa da hala popülerliğini koruyor. Co-op FPS türünde olan Killing Floor 2'de, 6'lı veya 12'li takımlar kurup zombi katliamına karşı mücadele ediyorsunuz. Oyun Steam'in popüler ve beğenilen yapımları arasında yer alıyor.

Bilim kurgu temalı bir keşif-macera oyunu olan Lifeless Planet'te, uzak bir gezegende yaşam ararken terk edilmiş bir Rus kasabası keşfeden bir astronotu kontrol ediyoruz. 60'lı-70'li yılların klasik bilim kurgu hikayelerini andıran bir tona sahip olan Lifeless Planet, özellikle de türün hayranları için oldukça ilgi çekici görünüyor.

Son olarak The Escapist 2 ise, dünyanın en tehlikeli ve en zorlu hapishanelerinden kaçmaya çalıştığımız bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Team17 tarafından geliştirilen The Escapist 2 yine genel anlamıyla epey olumlu yorumlara sahip.

Killing Floor 2, The Escapist ve Lifeless Planet'i hemen şu anda Epic Games Store'dan edinebilir ve Epic Game Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 16 Temmuz 18.00'da sona erecek. Epic Games Store'un önümüzdeki hafta ücretsiz vereceği oyun da belli oldu: Torchlight II.

• değerlendirmek gerekir

• Hemen saldırıyorum.

• Epic mağazayı oyun sayısı bakımından genişletmeli. Özellikle aradığım bağımsız oyunlar hep Steam'de yer alıyor. Mağazayı büyütürse Steam benim için sadece alternatif olarak kalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim döneminde Control 50? idi, indirimsiz dönemde verdiği kuponla Control 40 lira :)). Epic iyiki geldin var oldun yemnle.

• Epic sağolsun baya oyunumuz oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın aldım dursun bin gün lazım olurr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alan varmi

• Co-op sa sarr

• Teşekkürler ¦

• Planeti nerdeyse para verip alacaktım ucuz kurtulduk

• Bravo 👏 Epic Games. Killing Floor oynamıştım. Çok beğenmiştim.
    Serinin 2. oyunu daha güzeldir diye düşünüyorum.

• lifeless planet çok çok iyi bir hikayeye sahip, başladıktan sonra ara bile vermeden bitirmek zorunda kaldım baya sürükleyici. Trailer deki grafiklere aldanmayın oyun içinde çok güzel yerler var :)

• beleş mal badan tatlıdır

• 3 oyun dışında canavar öldürüp, çeşitli görev yapıp güçlendiğimiz bir battle royale oyunu olan the cycle için 79 lira değerinde başlangıç paketi ücretsiz. Tek başınıza bir miktar sıkabilir ama değişik bir battle royale oyunu denemek istiyorsanız kesinlikle öneririm, kaliteli bir oyun.

• Epic reiis gönülleri almaya başladı gene :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

3 oyun dışında canavar öldürüp, çeşitli görev yapıp güçlendiğimiz bir battle royale oyunu olan the cycle için 79 lira değerinde başlangıç paketi ücretsiz. Tek başınıza bir miktar sıkabilir ama değişik bir battle royale oyunu denemek istiyorsanız kesinlikle öneririm, kaliteli bir oyun.

Sayenizde haberim oldu oyundan dikkatimi çekti grafikleri ..Starter pack için Oyunu kütüphaneye eklemek yeterli mi yoksa indirip giriş yapmk gerekiyor mu ?

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    oyunu eklerken asagida starter pack satin al kismina tiklamaniz yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

oyunu eklerken asagida starter pack satin al kismina tiklamaniz yeterli

He tamam görmemiştim teşekkürler

• Steam de her sene 7 lira olan oyundu ,killing floor. Zaten ps3'te de oynamıştım ama orada kolla oynamaya alışamamış ve bırakmıştım. Değişim için bile kimse istemiyordu, üzerine çok para vermiştim değiştimek için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 12 Temmuz 2020; 15:11:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.