Şimdi Ara

Samsung yeni telefonlarının kutusundan şarj aletini çıkarmayı planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Electronics gelecekte piyasaya süreceği akıllı telefonlarının kutusuna şarj aleti eklemeyecek gibi görünüyor. Şirketin bu yöndeki planları Güney Kore menşeili internet sitesi ETnews tarafından açığa çıkarıldı.

Ayrıca Bkz.Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız, final yaptı

Yayınlanan habere göre şirket son on yılda tüketicilere yeterince şarj cihazı sağladığına inanıyor. Buna ek olarak kutu içeriğinden şarj cihazlarının çıkarılması mobil cihazların maliyetinin düşmesine de olanak sağlayacak.

Şarj cihazsız ilk model Galaxy S30 olabilir

Gelen haberlere bakılırsa Güney Koreli şirket gelecek yıl piyasaya süreceği bazı akıllı telefonların kutusuna şarj aleti dahil etmeyecek. Ancak yine de kutu içeriğinde USB kablosu sunmaya devam edecek.

Samsung'un önümüzdeki yıl çıkaracağı ilk amiral gemisi telefon Galaxy S30 (veya S21) olacak. Yani kutusundan şarj aleti çıkmayan ilk model Galaxy S30 olabilir. Bu da şirketin maliyeti minimum seviyede tutmasına yardımcı olacak.

Hatırlayacağınız üzere kısa süre önce benzer bir haber Apple için de gündeme gelmişti. Şirketin iPhone 12 kutusuna kablolu kulaklık ve şarj aleti koymacağı öne sürüldü.

Kaynak:https://www.etnews.com/news/article.html?id=20200708000292

• Daha önce bir yorumumda söylemiştim Apple gömüyosunuz boşuna gömmeyin aynısını diğer androitçiler de yapıcak diye Samsung yaptı bile hani cihazları inceltmek için kulaklık girişini kaldırmışlardı incelmek bir yana dahada kalınlaştırmışlardı :D sonra herkese dönüştürücü sattılar Bunuda herkesde şarj cihazı varmış ve kullanıcıya daha ekonomik cihazlar sunmak amacıyla yapılıyormuş yersen maliyeti ne kadar bunun 50 lira diyelim telefondan 50 liramı düşüceksiniz. Bence şarj cihazlarını yüksek maliyetle satıp kar elde amaçlı birşey bu
  • bunu da ipon dan kopyaladilar

• Apple'ın yaptığı bir şeyden de eksik kal. Daha geçen Apple in bu haberinde "Note" serisindeki içerikteki bonkörlükten bahsediliyordu

• Apple: "Yeni cihazlarımızda şarj adaptörü olmayabilir."
    Samsung : "Hold my beer"

• Nabız yoklama 2

• Yakında kutularin içinde telefon bile bulamayabiliriz ve bunu dahi alkışlayacak fanboylar taniyorum.
    Bu uygulamalar fiyatlarda bir karşılığı olmadığı gibi ureticilerin kârını arttirmaktan başka bir işe yaramıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulan Apple. Hep senin başının altından çıkıyor bunlar. O kadar paraya telefon sat sonra şarj aletini bile paketten çıkarma derdindesiniz ekstradan hediye vereceğinize. Yuh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 9 Temmuz 2020; 16:2:46 >
  • En buyuk sorun bunun destekcileri

• Daha önce bir yorumumda söylemiştim Apple gömüyosunuz boşuna gömmeyin aynısını diğer androitçiler de yapıcak diye Samsung yaptı bile hani cihazları inceltmek için kulaklık girişini kaldırmışlardı incelmek bir yana dahada kalınlaştırmışlardı :D sonra herkese dönüştürücü sattılar Bunuda herkesde şarj cihazı varmış ve kullanıcıya daha ekonomik cihazlar sunmak amacıyla yapılıyormuş yersen maliyeti ne kadar bunun 50 lira diyelim telefondan 50 liramı düşüceksiniz. Bence şarj cihazlarını yüksek maliyetle satıp kar elde amaçlı birşey bu

• Gazeteye sarıp ver bari

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Kankam kablosuz sarj var artik bu yuzden gerek duymuyorlar heralde apple ve samsung telefonlar sadece kablosuz sarjla sarj edilecek diye dusunuyorum.

• gittikçe saçmalıyorlar

• Neremizle dolduracaz bunun pilini

• maliyeti minimuma mu düşürecek? şarj cihazının maliyeti 1 dolar var mı acaba samsung'a? o bir dolarlık cihazı kutu içinden çıkarıp insanlara 50 dolara çakmaya çalışacak. batsın bu zihniyetteki firmaların alayı inşallah. amintobello.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdocklawless -- 9 Temmuz 2020; 16:19:11 >
  • lightning kablo hala kutuda jeletinli halde duruyor. Güncelleme için birisinden alıyorum işteyken falan. Kablosuz şarjlı laptop çıksa da onu alsak.

• Her ne kadar Apple'ı pek sevmesem de, adamlar SATIŞ ve PAZARLAMA konusunda dünyada lider. Kutu içeriğinden şarj adaptörünü çıkarmaları da böyle bir devrim. İstesin veya istemesin, daha fazla para kazanmak isteyen şirketler (hepsi) bunu takip edecek.

• Bu işde aynı çentik gibi olacak ve her firma birbirini taklit ederek aynı şeyi yapacak. Kutudan şarj aleti çıkmaması nedir yahu böyle bir saçmalık olabilir mi? Kulaklık tamam hadi anlaşılır da ben telefonu alıp eve geldiğim de takıp kullanamayacaksam ne anladım bundan. Neden olması gereken birşeyi ekstra olarak arama zahmeti içerisine gireyim?

• zaten kutudan çıkmıyor muydu? :PPP

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerem0x

Kankam kablosuz sarj var artik bu yuzden gerek duymuyorlar heralde apple ve samsung telefonlar sadece kablosuz sarjla sarj edilecek diye dusunuyorum.

Kablosu şarjı versin o zaman yanında. Hem daha iyi olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Daha önce bir yorumumda söylemiştim Apple gömüyosunuz boşuna gömmeyin aynısını diğer androitçiler de yapıcak diye Samsung yaptı bile hani cihazları inceltmek için kulaklık girişini kaldırmışlardı incelmek bir yana dahada kalınlaştırmışlardı :D sonra herkese dönüştürücü sattılar Bunuda herkesde şarj cihazı varmış ve kullanıcıya daha ekonomik cihazlar sunmak amacıyla yapılıyormuş yersen maliyeti ne kadar bunun 50 lira diyelim telefondan 50 liramı düşüceksiniz. Bence şarj cihazlarını yüksek maliyetle satıp kar elde amaçlı birşey bu

Toptan maliyeti 2 doları geçmez. O 2 doları müşteriden 30 dolar olarak almak varken kutudan ayrı olarak şarj aleti satmak işlerine geliyor. Orijinal şarj aleti kullanmayanların da garantisi olmayacak dendiğinde herkes o 30 doları vermek zorunda kalır hocam.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.