Şimdi Ara

TSMC, Apple'a 80 milyon 5nm A14 yonga seti üretecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple'ın birkaç ay sonra tanıtacağı iPhone 12 serisi, dünyanın en büyük yarı iletken üreticisi TSMC tarafından üretilen 5nm A14 yonga seti ile güçlendirilecek. Yeni ortaya çıkan sızıntılar ise TSMC'nin Apple'a, 2020 yılı için 80 milyon 5nm A14 yonga seti tedarik edeceği yönünde.

Ayrıca Bkz.iPhone 12, ileri teknoloji ile donatılmış kamera lensleri ile gelebilir

Apple kafa karıştırdı

Teknoloji devi Apple bu yıl radikal bir hamle yaparak şirketin ilk 5G destekli modelleri olan iPhone 12 serisini piyasaya sürecek. Gelen son bilgilere göre bu cihazların şarj aleti ve kulaklık olmadan gelme ihtimalleri bile mevcut. Şimdi ortaya atılan bir söylentiye göre de TSMC, 2020 yılında 80 milyon adet 5nm A14 çip üretecek.

Ancak bu durum, Cupertino merkezli şirketin 2020'de sadece 15-20 milyon iPhone 12 cihaz piyasaya süreceğini idda eden yakın tarihli bir rapora aykırı. Apple'ın bu miktarlarda iPhone 12 gönderisi yapmayı planladığı düşünülünce, TSMC'den neden bu denli fazla A14 yonga seti sipariş ettiği ise kafa karıştıran bir durum. Söylentilere göre şirket A14 işlemcileri, iPhone 12'nin yanı sıra iPad Plus ve yeni nesil Mac modellerinde kullanacak.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2020/07/04/tsmc-is-tipped-to-ship-80-million-units-of-5nm-a14-chips-to-apple/

• Bu uydurma Apple haberi ben sizinle gerçek Apple haberi paylaşıyorum. Aşırı pil tüketimi sıkıntısı var millet şikayet ediyor

https://discussions.apple.com/thread/251435983

TSMC, Apple'a 80 milyon 5nm A14 yonga seti üretecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torabi -- 5 Temmuz 2020; 17:9:1 >

• Kafa karıştırıcı bir durum yok. Tek yonga bir çok farklı Apple cihazında kendine yer buluyor.

• Bu muydu fikrimi değiştirecek haber??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartal172 kullanıcısına yanıt

Fikir neydi??

• Daha bitmedi ampüllerin yaptıkları

buyrun izleyin;

• kartal172 kullanıcısına yanıt

Bu nedir dostum yav bakmaya üşendim zaten mb de bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torabi -- 6 Temmuz 2020; 8:18:14 >
  • 5nm A14 alınır... vereyim kardeşime kullansın, ben Xiaomi'ci bir adamım.

• Zamaninda Samsung u birakip lg den ekran aldiginda tovbe etmisti obur sene geri donmustu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.