Şimdi Ara

Samsung Galaxy M01s geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Galaxy A ve Galaxy M serilerinde giriş seviyesi modelleri de unutmayan Samsung yavaş yavaş çıtayı indirmeye devam ediyor. Galaxy A10s, Galaxy A01 Core, Galaxy M01 gibi modellerle yetinmeyen firma Galaxy M01s modelini hazırlıyor.

Galaxy M01s özellikleri

Galaxy M01s hem Hindistan Standartlar Bürosu, hem TUV Rheinland hem de Google Play konsolunda ortaya çıktı. SM-M017F/DS model numarasına sahip olan cihaz Samsung Galaxy M01sGalaxyA10s şeklinde bir tanımlaya sahip. Bu bakımdan GalaxyA10s modelinin bölgeye göre bir versiyonu mu olacak merak konusu.

Ayrıca Bkz.Peak’s Edge strateji ve bulmacayı bir araya getiriyor

Ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy M01s modelinde HD çözünürlükte ekran, Helio P22 yonga seti, 2GB/3GB RAM, Android 9 işletim sistemi, 4000mAh kapasiteli batarya şeklinde özellikler yer alıyor. Bu haliyle Galaxy M01 ile yonga seti hariç hemen hemen benzer gibi görünüyor.

Şimdilik Galaxy M01s ne zaman resmiyet kazanacak belli değil ancak kaynaklar 134$ civarında bir fiyat etiketi beklentisine sahip.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2020/07/04/samsung-galaxy-m01s-india-launch-soon-as-it-gets-spotted-on-official-support-page/

• Gün geçmiyor ki birbirine benzeyen çöp yığınına bir yenisi daha eklenmesin.

• Milletin bu çöplere ihtiyacı var yeni vergilerle giriş segmenti bunlar dolduracak 1800 den naşlıyor fiyatı A01in

• her hafta telefon mu çıkarılır yazılım sorunları ne olacak

• Bütün alfabe ve sayıları kombine edip o telefonlarla evreni ele geçirmeden durmayacaksın Samsung biliyoruz ama biraz soluklan nefes al.

• FreeRun kullanıcısına yanıt

samsung da xiaomi de diğer sık model çıkaran markalar da hep bu şekilde eleştiriliyor ama bence günümüzde android 8 ve üstü telefonların artık öyle çok da bir güncellemeye ihtiyacı yok. neden derseniz 8 den beri getirilen yenilikler ortada dişe değer bir yenilik yok sırf her sene çıkarmaya alıştıkları için çıkarıyorlar her sene bi android.

güvenlik güncellemeleri ve ufak tefek sorunların düzeltildiği yazılım güncellemeleri hariç tabii onlar gerekli ama şu an android 8 9 veya 10 lu bi telefonunuz varsa güncelleme yapmadan telefonun kullanım ömrünün sonuna kadar kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 5 Temmuz 2020; 12:18:30 >
  • Rasgelelik rasgele olalı böyle kullanılmadı aga

• Harf kalmayınca böyle oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Senin çöp yığını dediğin telefonları düşük gelirli insanlar alıp kullanıyor. Herkesin telefona 3-4 bin hatta 8-9 bin TL verecek gücü yok maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teknolojiyi seviyorum,herkese ve bütçeye göre akıllı telefon çıkıyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Gün geçmiyor ki birbirine benzeyen çöp yığınına bir yenisi daha eklenmesin.

Aynen öyle. IPhone varken 2 sene sonra zar zor çalışacak telefonlara para vermek son derece gereksiz.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

Senin çöp yığını dediğin telefonları düşük gelirli insanlar alıp kullanıyor. Herkesin telefona 3-4 bin hatta 8-9 bin TL verecek gücü yok maalesef.

Asgari ücret, açlık sınırı gibi terimlerden haberin olmadığı için bu ülke insanının zaten düşük gelirli insanlardan oluştuğunu farkında değilsin diyeceğim de belli ki trollük görevin ağır basıyor.

• damn2u kullanıcısına yanıt

O cevabı, açlık ve yoksulluk sınırının ne olduğunu bildiğim için, çöp telefonları milletimizin kullanmak zorunda olduğunu bildiğim için, büyük markaların da bunu bilerek çöp telefon ürettikleri için verdim. Ama sayende zeka sınırını da öğrenmiş oldum. 

• quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

O cevabı, açlık ve yoksulluk sınırının ne olduğunu bildiğim için, çöp telefonları milletimizin kullanmak zorunda olduğunu bildiğim için, büyük markaların da bunu bilerek çöp telefon ürettikleri için verdim. Ama sayende zeka sınırını da öğrenmiş oldum. 

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim sözünden bir mana çıkartamamış pırıl pırıl kafa sahipleri bana mesaj atmasa pek güzel olur, zira insanın tahammülü bir yere kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.