Şimdi Ara

Instagram, şimdi de kimleri engellemek isteyebileceğinizi önerecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Instagram, engellemek isteyebileceğiniz kullanıcıların önerildiği yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. 

Şimdiye kadar takip önerilerinde bulunan popüler sosyal medya platformu, "engellenen hesaplar" kısmına eklenecek olan bu özellikle birlikte, artık engellemek isteyebileceğiniz hesaplar için de öneride bulunacak.

Ayrıca Bkz.Apple, iPhone 12 kutu içeriği için anketle nabız yokluyor

Facebook ile entegre çalışacak

Facebook ile entegre çalışacağı tahmin edilen özellik, kullanıcıların daha önce Facebook'ta engellemiş olduğu hesapların Instagram hesaplarını tespit ederek, bu hesapları "engellenen hesaplar" kısmında listeleyecek.Yani takip önerilerinde olduğu gibi etkileşim odaklı bir tavsiye sistemi söz konusu değil.

Yalnızca Facebook ve Instagram hesapları arasında bir eşleştirme yapılacak ve Facebook'da engellenmiş bir hesabın Instagram'da da engellenmek isteneceği varsayılarak, engellenmiş Facebook hesabının Instagram'ı "engellenen hesaplar" kısmında listelenecek. Kullanıcı dilerse engelle butonuna basarak, Facebook'da engellemiş olduğu bir hesabı, Instagram'da da engelleyebilecek. 

Şu an geliştirme aşamasında olan bu özelliğin, yalnızca Instagram hesaplarını Facebook ile eşleştirmiş kullanıcılarda aktif edilmesi bekleniyor.

Kaynak:https://mspoweruser.com/instagram-to-recommend-who-to-add-to-your-block-list/

• sosyal medya da hizmette sınır yok anlaşılan

• Bu demek oluyor ki instagram her haltımızı takip ediyor🤬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: homosapiens17

sosyal medya da hizmette sınır yok anlaşılan

Aynen bilgilerinize erişmek için her türlü şeyi yapıyorlar. Ben hiç güvenli bakmıyorum sosyal medyaya.

Seni takip eden birinde p*st*gr** uygulaması olduğu zaman, sizin hesabınız gizli olsa bile fotoğraflarınızı hikayelerinizi görüyorlar.

Elbette bu instagram ile alakalı değil ama işte sosyal ortam güvenli değil.

Sen hesabını gizliyorsun, fotoğraflarını falan kimse görmesin diye. Ama gelip görüyorlar işte.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

haklısın dostum ben de zaten sosyal medya kullanmadığım için kullanan arkadaşlara hayatta başarılar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.