Şimdi Ara

MIUI 12'nin kararlı sürümü yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• MIUI 12'nin beta versiyonu geçtiğimiz ay itibarıyla akıllı telefonlara dağıtılmaya başlanmıştı. Çinli şirket şimdi de yeni arayüzün ilk kararlı sürümünü yayınladı.

Ayrıca Bkz.iPhone 12, ileri teknoloji ile donatılmış kamera lensleri ile gelebilir

Global çapta kullanıma sunulan MIUI 12 güncellemesi çok sayıda Redmi, POCO ve Xiaomi telefona ulaştı. Şu anda Hindistan ve İngiltere'deki kullanıcılar yeni sürüme geçiş yapabiliyor.

MIUI 12 alacak cihazlar

Yakında desteklenen cihazların sayısı artacak ve güncellemenin kapsama alanı daha da genişleyecek. Bugün itibarıyla aşağıda listelenen akıllı telefonlar için Android 10 tabanlı MIUI 12'nin kararlı sürümü hazır:

• Xiaomi Mi 10 Pro

• Xiaomi Mi 10

• Xiaomi Mi Note 10 Lite

• Xiaomi Mi 9

• Xiaomi Mi 9 Pro 5G

• Xiaomi Mi 9T

• Xiaomi Mi 9T Pro

• Redmi K30

• Redmi K30 5G

• Redmi K30 Pro

• Redmi K20

• Redmi K20 Pro

• Redmi Note 9

• Redmi Note 8 Pro

• POCO F2 Pro

• POCO X2

MIUI 12 güncellemesini alacağı kesinleşen cihazların tam listesi daha önce açıklanmıştı. Yeni arayüzün kararlı sürümü kademeli olarak dağıtılacak. Kesin tarihler ise henüz bilinmiyor.

• Mi 8 Lite kullanıyorum. 2019 Mart ayında almıştım. Kutudan Android 8'le çıktı, 9'a yükseltildi. MIUI 10 vardı,11 güncellemesi geldi birkaç ay önce Android 10 ile beraber. Şimdi MIUI 12 gelecek. Her marka bunu yapmaz ki, 2018'in son çeyreği çıkışlı 8 Lite.

Bundan önceki telefonum Asus Zenfone 2 idi. Kutudan Android 5'le çıkıyordu. 6'yı zorla verdiler. Xiaomi aldığımdan beri format bile atmadım. Helal olsun Xiaomi'ye.
  • Xiaomi reis adalet dağıtıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sounderland -- 4 Temmuz 2020; 20:13:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi 9se temmuzda alacak deniliyordu. Bu liseteye göre 3. Faza mı kalmış oldu?

• redmi note 5 pro sahibi olarak sevindim sonuçta sanırım 3 senelik telefon.

• javaprof kullanıcısına yanıt
    Telefon daha üretilmeden almışsınız heralde. Zira 2018’in ortasında çıkmıştı avrupa versiyonu 2 yıl bile olmadı...

Çöp miui’yi bile son iki yılda çıkan cihazlarına veremiyor...

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    2 sene 4 ay önce çıkmış ben alalı 1.5 sene oldu android 10 gelmedi ama en azından bunu aldık.

• Piyasada note 9 pro var. İnsan hayret ediyor

• Mi 8 Lite kullanıyorum. 2019 Mart ayında almıştım. Kutudan Android 8'le çıktı, 9'a yükseltildi. MIUI 10 vardı,11 güncellemesi geldi birkaç ay önce Android 10 ile beraber. Şimdi MIUI 12 gelecek. Her marka bunu yapmaz ki, 2018'in son çeyreği çıkışlı 8 Lite.

Bundan önceki telefonum Asus Zenfone 2 idi. Kutudan Android 5'le çıkıyordu. 6'yı zorla verdiler. Xiaomi aldığımdan beri format bile atmadım. Helal olsun Xiaomi'ye.

• javaprof kullanıcısına yanıt
    2 sene 4 ay önce çıkmamış, tanıtılmış.

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı telefon var, gerçekten çok güzel bir telefon. 2018 Eylül'de almıştım.

• Mi Mix 2 telefonum 3. senesinde ve hala güncelleme alıyor. Mis gibi de calisiyor, ilk günkü gibi

• S835'li Mi6 güncelleme almıyor,alay ediyorlar resmen.

• Her kes farklı bir liste atıyor hayır ben 10 lite kullanıyorum bir ben bile korktum güncelleme gelmiyecek diyev

• Redmi Note 5'e verirken inşallah Androidi de 10a yükseltirler

• mi6 yada vereydiniz bişeyler, illa mi9t aldıracaklar yaa :D

• CVenturas kullanıcısına yanıt

Ayni beklentideyim hocam. Yoksa 2. Yilin sonunda omrunu yavaş yavaş dolduruyor gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canın sağolsun Xiaomi, Mi5' imde ki Miui 10 dan şikayetim yok.

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    mi6 mı kaldı artık

• kayamtky K kullanıcısına yanıt

Mi5 in yerini doldurabilcek bi cihaz yok ya. Yeni telefonlar kalas gibi mi5 hem 16/9 ekran oranı hem tüy gibi hafif. Yazilim biraz ağır suan ama 2 buçuk senede bi kez sıfırladım. Ekranı çatlamasa daha kullanırdım ama yerine cihaz da bulamadım valla iki arada bi de deredeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaggeredByRuhtan

mi6 mı kaldı artık

kaldı kardeşim, 2.5 sene oldu alalı, 3-4 sene olmadan bırakmam. 1-2 senede bir telefon değiştirmek israf.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.