Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare PC'de 200 GB'ı Aştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone sürekli olarak büyük boyutlarda indirme gerektiren güncellemeler almaya devam ediyor ve bunun sonucu olarak oyunun sabit disk üzerindeki dosya boyutu epey bir şişti.

Gamesradar'ın haberine göre bu hafta başında yayınlanan dördüncü sezon versiyon 1.23 güncellemesiyle birlikte Call of Duty: Modern Warfare'ın PC üzerindeki dosya boyutu 209 GB'a ulaştı.

PlayStation 4 tarafında dosya boyutu PC'ye kıyasla düşük olsa da yine de oldukça fazla. 172 GB.

• 209 gb nedir ya oyunu sıkıştırın az cimri herifler 80-90 gb boyutuna çok rahat düşer sonraki oyun 300 gb falan mı olucak kafayı yemişler adamlar özür diliyo bu kadar büyük update gelmiycek diyo ardından 2 tane büyük update geliyo 35 gb geldi bu gün ne getirdiler adamlar bir oyunun içinde üç oyun yaptı resmen bi update geliyo 50 gb Rdr 2 115 gb şaka gibi.
  • Warzone'u silmek istememe rağmen silemiyordum, en son dayanamayıp oyunu sildim rahatladım.
  • Steam'de yok değil mi bu?
  • Pc icin en ucuza mw nereden alinir bilen var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4k dokular yüzünden. İsteğe bağlı olması lazım aslında.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Pc campaign co op falan silmeyi getirmeleri lazım ben de hesabı sattım rahatladım 512 ssd var oyun için ayırdığım normalde multi oyunlarım m2de 256gb cs pubg vs ama cod sığdıramıyorum oraya doğal olarak diğer ssdminde yarısını dolduruyordu cidden çok 150 falan olsa ona bile razıydım çünkü 50 gb yine 1 aaa oyun sığıyor

• 4k dokularla birlikte sadece warzone oynamak isteyen oyuncular single player dosyalarıyla birlikte tüm multiplayer modları indirmek zorunda olduğu için yer kaplıyor.
  • 209 gb nedir ya oyunu sıkıştırın az cimri herifler 80-90 gb boyutuna çok rahat düşer sonraki oyun 300 gb falan mı olucak kafayı yemişler adamlar özür diliyo bu kadar büyük update gelmiycek diyo ardından 2 tane büyük update geliyo 35 gb geldi bu gün ne getirdiler adamlar bir oyunun içinde üç oyun yaptı resmen bi update geliyo 50 gb Rdr 2 115 gb şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealArek -- 3 Temmuz 2020; 23:10:28 >
  • 120 tl ye rusyadan almıştım , aldığım günden sonra her güncellemesi min 30-40 gb oluyordu. Her açtığımda bariz 3-5 gb güncellemeye yapıyordu. Senaryoyu oynayıp 200 tl ye sahibinde de sattım kurtuldum

• quote:

Orjinalden alıntı: tunc4y

120 tl ye rusyadan almıştım , aldığım günden sonra her güncellemesi min 30-40 gb oluyordu. Her açtığımda bariz 3-5 gb güncellemeye yapıyordu. Senaryoyu oynayıp 200 tl ye sahibinde de sattım kurtuldum

120'den alıp 200'e satan koca yürekli adam...
  • rdr2 alınca mecbur sildim yetti artık 512gb ssd nin yarısını kaplıyor

• Dostlar oyun zevk içindir kâr amaçlı alınan birşey değildir
  • Cod oyunları hayvani boyutlarda oluyor, Kabul edilemez artık bu..Yeni nesilde 500 GB'mi yapmayı düşünüyorlar..RDR 2 gibi bir oyun 100 GB geldi, Yeni nesile RDR 3 çıksa en fazla olacağı 200 GB olur, Bunlar şimdiden 200 GB'tı gördüler..Ps5 CD'lerinin tanesi 100 GB alacak diye biliyorum..Yeni nesilde büyük ihtimal kutulu oyunlar 2 CD ile gelecek hep...Ama COD böyle devam ederse 3 CD bile yetmeyebilir...
  • CoD ile Rdr2 boyutlarını karşılaştırmak pek doğru değil. CoD'da bir çok kadar harita, modlar, karakterler, silahlar, araçlar, hikaye modu, battle royale gibi içerikler var ve bunları pek sıkıştırmadan yükletiyorlar. Ayrıca oyun motorları çok farklı.

• ben sildim 80 gb cok dedik yeter salak firma

• Az olmus 1,2 tb dan asagisi kurtarmamaliydi.Birde isguzar gibi oyun fiyatlarini arttiracaz diye her hafta agliyorlar.Daha duzgun is yapin da sonra aglarsiniz.
  • eskilerde olduğu gibi MP ve SP modlarını ayırmaları lazım.

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    300 dedim de öğrenci olunca arkadaşımız indirim yapmasak olmaz 😌

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.