Şimdi Ara

Technics ilk tam kablosuz kulaklığını satışa çıkarıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ses teknolojileri pazarında 55 yılı geride bırakan Panasonic’in Technics markası geçtiğimiz günlerde özel bir pikap satışa sunmuştu. Marka şimdi tam kablosuz kulaklık sınıfına ilk adımı atıyor.

Technics EAH-AZ70W özellikleri ve fiyatı

Technics EAH-AZ70W tam kablosuz kulaklık modeli ilk olarak CES 2020 fuarında görücüye çıkmıştı. 10mm dinamik sürücüler; grafen kaplaması ile orta ve yüksek sesleri iyileştiriyor. Yine akustik kontrol odası hava akışını düzenliyor.

Ayrıca Bkz.MSI oyuncu ürünlerinde 300$’a kadar Steam kuponu hediyesi başladı

Dual Hybrid teknolojisi analog/dijital işlem birimini kullanarak hem dış mikrofondan sesleri topluyor (Feedforward) hem de iç mikrofondan kullanıcının ne dinlediğini tespit ediyor (Feedback). Böylece sektörde öncü bir gürültü engelleme teknolojisi elde ediliyor. Gürültü engelleme özelliği uygulama üzerinden ve dış dokunmatik yüzeyden kontrol edilebiliyor.

Tek şarjda 6.5 saat kullanılabilen kulaklık, kılıfı ile bunu 19.5 saate çıkarıyor. Yeni seri yaz aylarında piyasada olacak. Technics EAH-AZ70W modeli 250$ fiyat etiketine sahip.

Kaynak:https://newatlas.com/wearables/technics-az70w-noise-canceling-true-wireless-earphones/

• Technics batmamis miydi?

• Vay be, hey gidinin Technics'i. Panasonic de aslında dandik bir firma değil ama, bu nasıl bu hale düştüyse.

Zamanında Technics ile ilişkimiz şu düzeydeydi.

Technics ilk tam kablosuz kulaklığını satışa çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 3 Temmuz 2020; 14:11:52 >
  • Fiyat uygun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Technics in amfisini kullanıyorum, ses kalitesi muazzam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technics'i battı diye biliyorum ben yanlışmıyım acaba. Yada karıştırdım mı

• Technics yapmışsa kaliteli bir ürün çıkmıştır. Hatta ses kalitesi açısında referansa model olabilir.

• çağrı yılmaz kullanıcısına yanıt
    Batmaktan ziyade tüketici elektroniğini bırakmıştı. Sadece DJ ekipmanları alanında faaliyet gösteriyordu.
    Sonradan 5-6 yıl kadar önce High End ses ekipmanları üretimine geri döndü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özellikler ve görünümü yeni aldığım Jabra Elite Active 75 T' ye benzettim.

Tecnics iyidir ama o fiyat bandında Bose , Sennheiser gibi üst seviye markaların ürünleri de var, kıyaslama videolarını görmeyi bekliyorum.

• yolcum kullanıcısına yanıt
    Soz konusu Technics ise saydiniz markalar pek kaale alinmaz.

• Arkadaşın evde ve is yerinde hala technics sistemler kurulu, hatta abisinde de var. Harika ürünler gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman inceleme olacak. Youtbda yok.ama yabancı çok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.