Şimdi Ara

Skyvision DVBS PCI Sorunu (Sorun Yokmuş)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önerile üzerine bu kartı aldım, aldığımdan beri rahat bi şekilde kullanmadım, program genelde donuyor, kanaldan kanala geçerken ya da başka bi işlem yapmak için tıkladığımızda yanıt vermiyor moduna giriyor.. sistemle ilgili sorun yok önceki amd sistemimde de var dı aynı sorun şimdiki intel sistemde de...
    bu sorunu yaşayan başkası var mı , ya da bu kartı alıp da kullanabilen..
    çok illet bişeymiş önceki avermedia kartımı mumla arıyorum..
    bu arada söylendiği gibi cpu kullanımını azalttığı tamamen yalan, silikon tunerli olan avertv ile karşılaştırdım hiç bir avantaj sağlamıyor..
    bir özelliği te ateş gibi ısınıyor, el değemeyecek kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seasoul -- 23 Ekim 2007; 20:05:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: seasoul

önerile üzerine bu kartı aldım, aldığımdan beri rahat bi şekilde kullanmadım, program genelde donuyor, kanaldan kanala geçerken ya da başka bi işlem yapmak için tıkladığımızda yanıt vermiyor moduna giriyor.. sistemle ilgili sorun yok önceki amd sistemimde de var dı aynı sorun şimdiki intel sistemde de...
    bu arada söylendiği gibi cpu kullanımını azalttığı tamamen yalan, silikon tunerli olan avertv ile karşılaştırdım hiç bir avantaj sağlamıyor..

arkadaşım galiba bir yerde bir hata yapıyorsun

kullandığın kart performanslı bir karttır kurulumu nasıl yaptın ayrıntılarıla anlatırsan belki sorunu çözebiliriz

ben daha önce averde dahil 5 adet kart kullanmışım şu anda da skyvisionun aynısı inca takılı makinada ve hiçbir sorun yaşamıyorum

bence bir format yada karta ait tüm sürücüler ve programları kaldır ve önce cd den kendi sürücüsünü ve programını kur
    sonra ProgDVB 4.72.8 FullInstall i kur kurarkende twinhan wdm yi seç eminim sorunun çözülecektir bence aver le kıyaslanamayacak bir kart

• 3 sistem değiştirdim bu kartı aldıktan sonra, her seferinde windowsu yeniden kurdum tabi format atarak, driverlarını da 0 yükledim, progdvb yi ayrı da kurdum, power install ile de.. olmuyor
  • hocam orda switch var onu 11500 mü 11700 mü yapacaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

önerile üzerine bu kartı aldım, aldığımdan beri rahat bi şekilde kullanmadım, program genelde donuyor, kanaldan kanala geçerken ya da başka bi işlem yapmak için tıkladığımızda yanıt vermiyor moduna giriyor.. sistemle ilgili sorun yok önceki amd sistemimde de var dı aynı sorun şimdiki intel sistemde de...

kullandığın kart performanslı bir karttır kurulumu nasıl yaptın ayrıntılarıla anlatırsan belki sorunu çözebiliriz

ben daha önce averde dahil 5 adet kart kullanmışım şu anda da skyvisionun aynısı inca takılı makinada ve hiçbir sorun yaşamıyorum

bence bir format yada karta ait tüm sürücüler ve programları kaldır ve önce cd den kendi sürücüsünü ve programını kur
    sonra ProgDVB 4.72.8 FullInstall i kur kurarkende twinhan wdm yi seç eminim sorunun çözülecektir bence aver le kıyaslanamayacak bir kart

• quote:

Orjinalden alıntı: hnyrkl

quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

arkadaşım ekteki resim açılmıyo
    ne söylemek istediğini anlayamadık açıklarsan iyi olacak

• quote:

Orjinalden alıntı: seboist64

hocam orda switch var onu 11500 mü 11700 mü yapacaz...

ben 11700 olarak ayarladım
  • bu skyvision ne illet bişeymiş ya, bunu aldıktan sonra pc hiç düzen tutmadı bozuk desen değil sağlam desen değin... benden tavsiye kesinlikle bu adi alete bulaşmayın
  • skyvision pci vasatın biraz üzerinde bir kart, en azından usb'si kadar sorunlu değil, aşırı ısınma ve bazı küçük sürücü ve yazılım problemlerinı saymazsak sıkıntı başka bir şeyden kaynaklı olabilir,
  • konu çok eski ama düzeltmem gerek..
    wesmosis windows 2.5 kurdum pc de ve kartta hiç bir sorun kalmadı.. yani sorunlu olan windowsmuş
  • quote:

konu çok eski ama düzeltmem gerek..
    wesmosis windows 2.5 kurdum pc de ve kartta hiç bir sorun kalmadı.. yani sorunlu olan windowsmuş

gözün aydın:)
    wesmosis windows 2.5 bunu ilk defa duyuyorum (cahilliğimi bağışla)
    bilgi verirmisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.