Şimdi Ara

Nvidia MX250 oyun oynatır mı? Monster Huma H4 V3.2 inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Monster'ın 10. nesil Intel işlemci ve Nvidia MX250 ile donattığı, 6 saatin üzerindeki batarya süresi ile prizden uzakta da işinizi görebilecek yeni dizüstü modeli HUMA H4 V3.2 testte. 

• Mx 250 performans olarak gtx1650 nin çok altında ama fiyat çok üstünde. Bu aleti oyun oynamak için almak zaten çok saçma bir seçim olur.

• Ben Intel HD Graphics 4000 ile oynuyorum adamlar mx 250 beğenmiyor :D

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    Pahalı olan mx250 değil içinde bulunduğu bilgisayarın kategorisinden kaynaklı o fark.Ki kategorisinde de fiyat performans oranı gayet iyi.

• Ancak counter dota2 lol gibi optimizasyonu yüksek oyunlar oynanır devil may cry 5, hunt showdown gibi aaa oyunlarda çok donacaktır bende 1050 li monster var 1.5 senedir kullanıyorum şimdi inanın 1050 bile yetmiyor.

• Bu fiyat seviyesinde bu aletin alternatifi var mı?

Önerebileceğiniz başka bir cihaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu izlemedim ama Mx serisi benim bildiğim 2d grafiklerde başarılı bir gpu. Photoshop, autocad vs benzeri uygulama kullanacaklar için bir alternatif olabilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu paranın çok altına Huawei Matebook 13 alırım 512 GB SSD MX250 8.nesil i5 2K ekran parmak izi vs. tasarım buna bin basar. 5500e aldım perşembe ve pazar günü Huawei sitesinde düşüyor 5700e yanında band 4 ve wifi yönlendirici hediye. İndirim kodu ilede 200 lira düştü tek sıkıntı klavyede türkçe karakter yok

• Hadi monstır dediniz de bari "bilgiseyar" demeyin yahu. Kaç senelik kuruluşsunuz, yakışmıyor artık bu tarz paçozluklar.

• Tek kanal ramli dizüstü çöptür. Oyun mu oynatacak bir de.

• GTX1650 oyun kartı falan değil. Bakmayın GTX yazdığına. O kartla yüksek ayarlarda 1080p60 performansı alınmaz. Dolayısıyla yüksek ayarlarda 1080p60 oynatamayan kart da oyun kartı olamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CircassiaN98 C kullanıcısına yanıt

Ben monster Huma özelinde söylemedim, şirkete laptop alacağız, yeni baktım fiyatlara, tüm markalar aynı şekilde.

Dediğiniz gibi ofis tipi felan diyorlar ama sonuçta daha düşük performansı daha pahalıya satıyorlar. Ofiste rengarenk bişi olmasın, daha ciddi bi tipi olsun makinenin derseniz gidip alıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun için masaüstünden başka bir çözüm aklınıza getirmeyin pc'de . Çok güzel laptoplar var , ancak kardeşim, cpu tarafında olsun, gpu tarafında olsun hayvan gibi ısınıyorlar.Gerek yok. Masaüstü 5-6 bin liraya rtx2060 lı veya 5600 lü 12 çekirdekli pc topluyorsun ,laptoptaki karşılığı 10 bin tl en az...Kasalar artık ufaldı da.

• NTSC veya DCI-P3 renk gamutunun ne kadarını kapsıyor? Tam değer belli mi?

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Forza Horizon 4 yüksek ayarlarda 60 fps oynuyorum, arada 50’lere düşüyor nadiren, ayrıca giriş seviye bir ekran kartı, ideal değil ama yeterli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.