Şimdi Ara

Crash Bandicoot 4: It's About Time 100'den Fazla Seviye İçerecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Orijinal üçlemenin devam oyunu Crash Bandicoot 4: It's About Time çok sayıda seviye ile birlikte gelecek gibi görünüyor.

GameStop'un müşterilerine gönderdiği reklam görselinde belirtilene göre oyunda 100'dan fazla seviye bulunacak.

Serinin önceki oyunlarıyla kıyaslayacak olursak Crash Bandicoot 26 seviye, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back 27 seviye ve Crash Bandicoot 3: Warped 32 seviye içeriyordu ve bunlara boss dövüşleri de dahil.

Yayıncılığını Activision ve geliştiriciliğini Toys For Bob'un yaptığı Crash Bandicoot 4: It's About Time PlayStation 4 ve Xbox One için 2 Ekim'de çıkacak. İlk detaylara, duyuru fragmanına ve oynanış videosuna buradaki haberden göz atabilirsiniz.

• O paralar verilmez.
  • Platform oyununun maksimum ederi 19 dolar.
  • N. Sane Trilogy eklentileriyle birlikte...

Crash 1: 27+1 level ve 6 boss
    Crash 2: 27 level ve 5 boss
    Crash 3: 30+1 level ve 5 boss

...içermekte.
  • Keşke Crash Bash’ide remaster yapsalar be :/
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Platform oyununun maksimum ederi 19 dolar.

Sizin gibiler yüzünden video oyunlar tekdüzeleşiyor. Piyasada doğru düzgün platformer kalmadı. Sizin için basma-kalıp oyunlar çıkması yetiyor tabii. Yeni nesilde özellikle konsol exclusiveler açısından bakarsak jrpg ve platformer kıtlığı yaşandı. Ben de 3. şahıs bakış açılı sinematik deneyim türü oyunlara o kadar para vermek istemiyorum, haydi bakalım. Yeter be, gerizekalı herifler.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Platform oyununun maksimum ederi 19 dolar.
    Bir oyun kaliteliyse her turlu duzgun degeri bulur.Piyasada a+ gecinen cogu oyundan cok eglenceyi ve oyun keyfini indie platform oyunlarda bulabilirsin.Sizin gibilerin mantigina kalsa 10 senede bir cikan cer cop lootlayip durdugun tps oyunlarindan oteye gitmeyip iyice siglasacak oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah kaliteli yapabilirler Oyunu.Toys For Bobu Spyro Remestrad dan tanıdım.İlk defa yeni bir proje üzerinde çalışıyorlarmış.Onlara bir şans tanınır Yeni bir firma yeni bir ekip iyi iş bekliyorum açıkası ki Ekran görüntüleri ve fragmanı Oyunun oldukca eğlenceli olduğunada gösteriyor.İnşallah Toys for Bob bizi hayel kırıklığına uğratmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PC ye gelmeyecek mi yahu nasıl iş anlamadım...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.