Şimdi Ara

Aldous Huxley'nin 'Brave New World' Kitabından Uyarlanan Diziden Fragman Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
85
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Isaac Asimov'un Vakıf kitabının dizi uyarlamasından sonra şimdi de Aldous Huxley'nin Brave New World kitabının dizi uyarlamasından fragman paylaşıldı.

Brave New World, klasik bir bilim kurgu tarzında olan 26. yüzyılın Londra'sında geçen distopik bir kitaptır. Dizinin yaratıcılığını David Wiener üstleniyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Dizini oyuncu kadrosunda ise Demi Moore, Hannah John-Kamen, Joseph Morgan, Alden Ehrenreich, Jessica Brown Findlay, Harry Lloyd, Nicholle Hembra, Nina Sosanya ve Kylie Bunbury bulunuyor. Dizinin bu yıl yayınlanması bekleniyor, ancak net bir yayın tarihi henüz yok. Bu sırada eğer okumadıysanız kitabı okumanızı mutlaka tavsiye ediyorum.

• Umarım kitap kadar güzel işlerler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kitabı okuyun kesinlikle
  • Bi ara filmi de çıkıyordu sanki. Fragman gelmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika yapımı kitap uyarlaması bir filmin pek güzel olabileceğini düşünmüyorum. Yine gözüme çarpan, bir çok amerikan filmlerinde kültleşmiş bazı şeyler gözüme çarptı. Rahatsız edici. Diyaloglar özellikle. Amerikalıların bu show takıntısı çok tiksindirici bir hal almaya başladı. Uzun zamandır Amerika filmi izlemiyorum. Çünkü o kadar benzer şeyler görmeye başladım ki bıktım artık. benzer derken konu olarak değil, diyaloglar, çekim açıları ve konunun etrafında yaşanan şeyler çok çok benzerlik gösteriyor. Kitapta farklı gösterilse bile filmde bunu yapmıyorlar. Benden size tavsiye, başka ülkelerin elinden çıkan yapımları takip edin. Zevk alacaksınız.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • kitapta anlatılan şeylerin %50 sini bile yapamazlar. kitabı okuyanlar ne demek istediğimi anlayacaktır. ayrıca aşırı b.ktan bir şey olacağı çok belli trailerdan.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Güzel olacağını düşünüyorum. Soması bol olsun ne diyeyim ??
  • Kitabı daha yeni bitirdim filmi izleyelim bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.