Şimdi Ara

Pokemon gücünü artık kafe işletmek için kullanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Pokemon Go ile mobil oyun dünyasında taşları yerinden oynatan The Pokemon Company zaman zaman farklı bakış açıları ile sevimli kahramanları daha sevimli hale getirmeye çalışıyor. Pokémon Café Mix bunun son örneği.

Pokémon Café Mix neler sunuyor?

Pokémon Café Mix oyununda bu kez sevimli Pokemonlarımız kafe işletmesinde size yardımcı oluyor. Nesne eşleme ve yönetim türlerini bir araya getiren Pokémon Café Mix eğlenceli saatler vadediyor.

Ayrıca Bkz.Çift ekranlı Asus ROG Zephyrus Duo 15 satışa çıkıyor

Oyunda müşterilere servis yapabilmeniz için eşleme bölümlerini tamamlamanız gerekiyor. Eşleme için aynı Pokemon grubunun içerisinde sürükleme yapıyorsunuz. Sürükleyerek en fazla nesneyi toplamak zorundasınız. Bu esnada uzun süreli sürükleme yaparsanız canınız azalıyor ve hamle boşa gidiyor.

Standart renk eşleme türünden oyunun farkı bu şekilde. Blok kırma, kısıtlı hamle, puan hedefi, güçlendirme gibi pek çok özellik yer alıyor. Bölüm geçerek müşterilere servis yapıyorsunuz. Pokemon müşterileriniz ise servisten memnun kalırsa sizinle arkadaş oluyor ve daha fazla puan bırakıyor. Sonraki aşamada ise ekibinize katılıyor.

Puan ve Pokemon topladıkça kafenizi büyütüyorsunuz. Yeni sunum ekipmanları ve yiyecek çeşitleri ile yeni Pokemonlar gelebiliyor. Türün sevenleri için oyun oldukça keyifli.

• Ya arkadas bu isin tadi kacti artik. Pokemonlar pokemonluk haric her seyi yapiyor. Adam akilli pokemon oyunu cikti mi acaba cidden cok merak ediyorum. Soyle pokemon egitmeni olsak hikayede ilerlesek acik dunya olsa falan. Ama tabi bunlar 16bit goruntude degil şoyle adam akilli olsa. Neden bunun ustune gitmek yerine boyle embesil embesil balon vurma oyunlari yapiyorlar pokemon adini kullanip anlamiyorum.
  • Ya arkadas bu isin tadi kacti artik. Pokemonlar pokemonluk haric her seyi yapiyor. Adam akilli pokemon oyunu cikti mi acaba cidden cok merak ediyorum. Soyle pokemon egitmeni olsak hikayede ilerlesek acik dunya olsa falan. Ama tabi bunlar 16bit goruntude degil şoyle adam akilli olsa. Neden bunun ustune gitmek yerine boyle embesil embesil balon vurma oyunlari yapiyorlar pokemon adini kullanip anlamiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fitamino kullanıcısına yanıt
    Bunu telefonlara çıkartmazlar hocam. Ana seri oyunları ve nintendo cihazları almanız lazım ps için gow ne ise nintendo için pokemon ana serisi odur. dünyanın en çok satan 3. oyun serisi. Ayrıca ana seri dünyanın en iyi jrpg serilerinden.https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_game_franchises

• Yerli pokemon cafelerde. Pardon bu yerli değildi.

• javaprof kullanıcısına yanıt
    Tamamda hocam nintendoda da adam akilli oyun yokki. Bak ne diyorum 16bit oyunlar degil adam akilli aaa oyun olarak cikarsalar. Tps olsa falan egitmen olsak acik dunya hikayeli bir oyun. Valla nintendo aldirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Tamamda hocam nintendoda da adam akilli oyun yokki. Bak ne diyorum 16bit oyunlar degil adam akilli aaa oyun olarak cikarsalar. Tps olsa falan egitmen olsak acik dunya hikayeli bir oyun. Valla nintendo aldirir.

Bu oyun 16 bit mi şimdi? Pokemon ilk olarak jrpg oyunu olarak çıktı oyun çok tutuluncada oyundaki karekterle şu anda bildiğimiz çizgi filmi yaptılar. Adamalar bizim oyunun çizgi filmi çok tuttu diyerek bu şeferde çizgi filmin oyununu yapacak değil ya.

• Pokemonlar bile sigortalı is bulmuş çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mundar ettiniz Pokemonları

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.