Şimdi Ara

Acer Predator X25 oyuncu monitörü tazeleme hızı ile şaşırtıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Görüntüleri daha akıcı bir şekilde ekrana yansıtmaya yarayan ekran tazeleme hızları son dönemde önemli yatırım alanlarından birisi haline geldi. Bugün akıllı telefonlarda bile ekran tazeleme hızı farklılık olarak sunuluyor. Haliyle hızlar da rekora koşuyor.

Acer Predator X25 neler sunuyor?

Acer Predator X25 monitör modeli 25 inçlik IPS ekranında Full HD çözünürlük sunuyor. Nvidia GSYNC desteği sayesinde yırtılmaların önüne geçilirken 360Hz tazeleme hızlarına kadar çıkılabiliyor.

Ayrıca Bkz.Çift ekranlı Asus ROG Zephyrus Duo 15 satışa çıkıyor

360Hz bugün sektörde bir rekor anlamına geliyor. Daha önce Alienware AW2521H ve Asus ROG Swift 360 oyuncu monitörleri bu hıza çıkmayı başarmıştı. Acer da üçüncü marka olarak yerini aldı.

360Hz elbette en akıcı görüntüleri sunuyor ancak bu seviyelere ulaşabilmek için de kaslı işlemci ve grafik birimi kombinasyonlarına sahip olmak gerekiyor.

Acer Predator X25 arka kısmında RGB aydınlatmaya sahip. Kaide ise sağ, sol, ileri, geri, aşağı ve yukarı hareketlere imkan tanıyor. Henüz monitörün çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmadı.

• Bu iş iyice sidik yarışına döndü. :)

• Full hd ye, 360 hz biraz komik olmuş. 144 hz den sonrası aman aman bir fark oluşturmuyor . Çözünürlük en azından 2k olmalıymış. Bu haliyle CS gibi prof oyunculara yönelik gibi duruyor.

• Tv işine döndürdüler 2-3 yıl sonra 1000hz lere ulaşırız ama görüntüde bir değişiklik olmaz  

27" 2K/4K - Va Panel - Full Array Led (900 cd/m2) - 144hz - 1Ms - 10 Bit - DCI P3 %98 Monitör Çıkartında Millet Teknoloji Görsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 25 Haziran 2020; 1:14:53 >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    alakası yok. TVlerdeki interpolasyon, 61 Hz bile değil o TVler.

• 2 adet RTX 2080 Ti alıp SLI yapacaksanız alınır. Yoksa bu hızlara çıkamazsınız. Boşa masraf.

• Bu tazeleme hızını karşılayacak sistem 10 öküz parası olur.

• 160hz den sonrasında ben çok fark göremedim. hatta hiç göremedim. ya ben körüm yada bunlar kandırıyor bizi:)

• emreyy0034 E kullanıcısına yanıt
    eskiden beri sevmem bu markayı , taaaa 2005-2006 yıllarından beri , ama monitörde iş yapıyor galiba , gerçi olay panel'de o paneli kim üretiyorsa odur bu işin kralı

• -SKYNET- kullanıcısına yanıt
    yarışsınlar ki ortaya rekabet çıksın , son kullanıcı da en iyi fiyat performansı alsın ...

• ti7800 kullanıcısına yanıt
    Bu özellikte bir monitör AAA oyunlar için değil, CS GO, Valorant gibi oyunlar için alınmalı.

• emreyy0034 E kullanıcısına yanıt

Aynen acer viewsonic aoc belki samsung güzel başarılı monitörlerle karşımıza çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum ben asus un tuf 280 hz sine gectim 180 den , bunda da farkı görüyorum nasıl görüyosun dersen mantık olarak da açıklarım , mouse un arkasında bıraktığı izi ( bir sürü mouse varmıs gibi gözüküyor sağ sol yapınca) masaüstünde daha az görmeye baslıyosun hz yükseldikce. asus un 360 hz ekranını alsam onu da gözüm algılar eminim. Ama 360 hz hangi oyunda alınır bilinmez.Anca lol , overwatch belki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.