Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla Kreatif Direktörü Ashraf Ismail Görevinden İstifa Etti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Karısını aldattığı iddialarının ortaya atılmasından sonra, Assassin's Creed Valhalla kreatif direktörü Ashraf Ismail görevinden istifa ettiğini resmi olarak duyurdu.

Daha önce Assassin's Creed IV: Black Flag ve Assassin's Creed: Origins'in de kreatif direktörlüğünü üstlenmiş olan Ashraf Ismail konu ile ilgili olarak "Hayatımdaki kişisel sorunlar ile düzgün bir şekilde ilgilenebilmek için çok sevdiğim projemden çekiliyorum. Ailemin ve benim hayatım paramparça olmuş durumda." dedi.

Ubisoft bu durumun Assassin's Creed Valhalla'nın geliştirme sürecini etkilememesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirtti ve harika bir oyun sunacaklarının sözünü verdi.

Assassin's Creed Valhalla bu yılın sonlarında PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak.

• Oyunun çıkışına bu kadar kısa süre kalmışken istifa etmesi ilginç..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PR değilse üzüldüm.
  • Kişisel hayatta yaşananlar ile profesyonel iş hayatını karıştırmamak lazım. Özellikle iş hayatında önemli bir pozisyondaysan, kişisel hayatına dikkat etmelisin. Assassin's Creed: Valhalla için bir sorun olacağını zannetmiyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sanırım eşini aldatmış,Twitter'da öyle yazıyordu kendi tweetinin altında.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Black Flag'deki tutumu ve tanıtımındaki heyecanı gerçekten çok hoştu ve içtendi. Kendisini samimi bir insan olarak görüyorum. Umarım kişisel hayatında sorunlar çok ciddi değildir ve kolay çözülebilirdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dasfeuer

Sanırım eşini aldatmış,Twitter'da öyle yazıyordu kendi tweetinin altında.

Doğruysa çok saçma be abi.. Özel hayatından bize ne kime ne şirkete ne? İyice bir şeyi çıkmaya başladı bu tür işlerin ha :)
  • Black Flag ve Origins cidden iyi oyunlardı ve Valhalla’da eminim böyle olacaktır. Kesinlikle alacağım bir oyun. Umarım ailevi sorunları da çözülür. Saygılar abimize.
  • umarım karın senı afeder ismail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 25 Haziran 2020; 0:43:56 >
  • Aldatmak iğrenç bir şey. İnsanlarının özel hayatında yaşananların twitter draması haline getirilmesi ise çok daha iğrenç bir şey.
  • Ubisoft'a bile söylemeden ayrılmış. Adamlar apar topar yeni bir game director arayışına girdiler. Sanırım ac odessys'in ki gelecek.
  • Haydaaa üzdü bak şimdi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ubisoft'a bile söylemeden ayrılmış. Adamlar apar topar yeni bir game director arayışına girdiler. Sanırım ac odessys'in ki gelecek.

Kaynak ?
  • Bu herife gıcık oluyordum zaten, bu olay da tuzu biberi oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.