Şimdi Ara

Yine sorunlu güncelleme: Windows 10 güvenlik yaması bilgisayarları zorla yeniden başlatıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft’un güncel işletim sistemi sorunlu güncelleştirmeleriyle gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Yama gelecek ay geliyor

Kullanıcıların raporuna göre Windows 10 yapı 1903 ve 1909 için yayınlanan Haziran ayı güvenlik yaması sistemlerde yeniden başlatmaya neden oluyor.

Bilgisayarları zorla yeniden başlatan hata için Microsoft, sistemin yerel güvenliğinden yetkili işlemin güvenlik kurallarıyla ilgili zorlamasından kaynaklandığı açıklamasını yapmış. Ayrıca çözüm için önümüzdeki ayın 14’ünde yama yayınlanacağının müjdesi de verilmiş.

Ayrıca Bkz.Chrome yakında daha az bellek kullanacak

Etkilenen bilgisayarlarda ekranda “A critical system process, C:\WINDOWS\system32\lsass.exe, failed with status code c0000008. The machine must now be restarted.” hatasının alındığı rapor edilirken henüz bir çözüm yolu yok. Geçici bir çözüm olarak haziran ayının güncelleştirmesini kaldırma öneriliyor.

• Sorunsuzu var mı acaba o zaman haber yapın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kalıcı çözüm, güncelleştirmeleri kapatmak için üçüncü parti yazılımlara başvurmak.

• Furkooo85 kullanıcısına yanıt
    hangi yazılımı önerirsiniz?

Aynen baba güncellemeleri kapatın en iyi çözüm olur. Bir de nedense insider sürümlerinde bu tarz sıkıntılar olmuyor bir buçuk yıldır insider beta kullanıyorum hiç sorun yaşamadım alemsin Microsoft bilgisayara Chrome kurduğum verilerimi aldın tebrikler 😂😂

• Yıllardır yüzlerce mühendis çalıştırıp sürekli problem çıkaran bir yazılım yapmak, ne bileyim...

• Xit kullanıcısına yanıt
    Kanka ben sana şunu diyim. Sordum.org'da Türk asıllı bir abimizin harika temiz portable yazılımları var orda görmüştüm işe yarar

• Linux kullanıcıları yine gülüyordu...

• Hiçbir sorun yok yalan haber.

• az önce yeniden başlayıp windows kurulum ekranına attı

üçüncü parti proğramlara ihtiyacınız yok bilgisayarınızın policylerinden bir kaç işlem yaparak tamamen kendi kontrolünüze alabilirsiniz ve siz istemediğiniz sürece hiç bir güncellemeyi yapamaz kesinlikle ;)

• ben güncelledim ama bende böyle bir sorun yok

• Benim pc de sıkıntı yok... :)

• valla bende de sorun yok

• 😂😂😂 ulan Microsoft bir işi de düzgün yap

• Yaklaşık bir aydır bir bilgisayarda 2004 güncellemesi "bir şey yapmanıza gerek yok, hazır olduğunda yüklenecek" diye bekletiyor.
    Başka bilgisayarda da 2-3 güncellemede hata verip güncellemiyor.
    Nasıl bir sistemi var bunların.

• aynen reset atıyor durduk yere. Her güncellemede batırıyorlar . 18sn de açılan makine 3dk da açılır oldu. Tebrikler :)

• Yine sorunlu güncelleme: Windows 10 güvenlik yaması bilgisayarları zorla yeniden başlatıyor
  • Ben halana windows 7 kullanıyorum. Sıfır sorun :)

Yine sorunlu güncelleme: Windows 10 güvenlik yaması bilgisayarları zorla yeniden başlatıyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.