Şimdi Ara

Söylenti: Need for Speed: Hot Pursuit Remaster Yolda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2010 yılında piyasaya sürülen Need for Speed: Hot Pursuit'ün yenilenmiş versiyonu söylentiye göre geliştiriliyor ve bu yıl içinde çıkacak.

Electronic Arts, geçtiğimiz hafta düzenlenen EA Play Live etkinliğinde yaptığı açıklamada, bu yıl Nintendo Switch'e 7 oyun getireceklerini söylemişti.

Güvenilir kaynaklardan VentureBeat'ten Jeff Grubb bu oyunlardan bir tanesinin Need for Speed: Hot Pursuit remaster olduğunu ve Nintendo Switch'in yanı sıra diğer konsollara ve PC'ye de geleceğini belirtiyor.

Electronic Arts "hayranların favorilerinden heyecan verici remaster'lar" göreceğimizi söylemişti. Command & Conquer Remastered Collection bu ayın başlarında oyunculara sunuldu ve bir başka söylentiye göre Mass Effect Trilogy remaster da yolda. Görünüşe göre Need for Speed: Hot Pursuit de Electronic Arts'ın remaster planlarına dahil.

Need for Speed: Hot Pursuit 16 Kasım 2010'da PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için çıkmıştı. Oyunu Criterion Games geliştirmişti ve Criterion Games aynı zamanda yeni nesil Need for Speed oyunu üzerinde de çalışıyor.

• Underground 2 ve Most Wanted'dan sonra en sevdiğim NFS oyunudur. Hatta dün aklıma geldi, indirdim. Bugün oynayacaktım, tesadüfe bak.

U2 ve MW'dan önceki NFS temasını taşyor bu oyun. Yarışanlar vs. Polisler. Modifiye yoktur, default araçlarla oynarsınız ve yenilik olarak EMP, Jammer gibi araç özellikleriniz vardır ve müthiş keyiflidir.

Çok seviyorum ben bu oyunu. Remaster'ına bence gerek bile yok.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bf3 bad campany remastered i yapsa ya şu ea

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Geniş ve uzun virajları vardı haritasının, yanlaması çok keyifliydi. Gelsin çok oyundan zarar gelmez. Oyunun yapımı tekrar criterion games'e geçti, en sevilen oyunu buydu zaten muhtemelen doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 23 Haziran 2020; 14:55:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne günlerdi yahu bunu ps2 2002 yılında çok oynardık

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bak işte bu olur. İçeriği genişletip grafikleri elden geçirirlerse alınır oynanır.

• Switch’e bunun remastered versiyonunu çıkartmak yerine zamanında Criterion’ın F-Zero yapmasına izin verseydiniz. Nintendo exclusive olacağı için kârınız az olurdu, iyi tamam. Hot Pursuit? Cidden mi? Böyle bir işe kalkışacaksanız bari Burnout 3: Takedown’ın remake’ini yapın.
  • Oyun, bütün olarak baktığımızda oynaması keyifli bir oyundu. Ben baya eğlenmiştim bu oyunu oynarken. Tabii benim favorim Undercover'dır. Bir çok kişi beğenmese de ben beğenmiştim. NFS serisinin Remastered, hatta remake sürümleri yapılmalı. Yeni oyunlarından pek beklenti kalmadı zaten.

• Hiçbiri U2 gibi olamadı. En büyük korkum U3 yapma girişiminde bulunup oyunu mahvetmeleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşte en güzel nfs oyunun güzel haberi. Mekanikleri aşırı güzeldi.

• Gelse ne olur aynı oyundan ne kadar kar edeceklerini sanıyorlar. Kendi oyunları belki ea diğerlerine dokunmalarına izin vermemiştir. Criterion den iyi bir nfs oyunu göremedik yine de 72 almayacaktır diye düşünüyorum
  • Nfs mw remake istiyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Underground 2 veya carbon varken hiç ilgimi çekmedi
  • 2010da çıkan Hot Pursuit tutmadı ki nesini ramaster yapıyorlar.Gayet vasat bir oyundu.Millet Underground 3 bekliyor Most Wanted remake bekliyor adamların yaptığı işe bak.
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    son zamanlarda puan olarak en yüksek alan nfs dir.
    nfs 2015,heat,payback modifiye alnlamında yeterli değil mi?

bence hot pursuit payback ve nfs 2015'ten daha iyi.heat'i oynamadım.
    belki içerik olarak az ama bölüm/yarış dizaynı,atmosferi,müzikleri ve grafikleri hala iyi görünüyor.

underground3 heat,payback ve 2015'in karması bir oyun olabilir.
    nfs mw(2005) remaster iyi olur yeni grafik motoruyla.

frostbite nfs için çok iyi değil mw2012 ve hot pursuit 2010 motoru daha uygun görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

Ne günlerdi yahu bunu ps2 2002 yılında çok oynardık
    Siz oyunları karıstıdınız heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psxx -- 23 Haziran 2020; 18:42:17 >
  • sıktı bu remaster, remake muhabbetleri

• Dead Space yapsınlar alırım

• Bu oyunu 3. kez elden geçirmiş olacaklar
  • Satmayan oyunun remasterı pek bi hoş olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.