Şimdi Ara

Steam Yaz İndirimleri 2020 ne zaman başlayacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Steam'in geleneksel yaz indirimleri bu yıl yine PC oyuncuları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Yaz İndirimleri 2020 için artık yalnızca birkaç gün kalmış durumda. Peki Steam Yaz İndirimleri 2020 ne zaman başlayacak ve tam olarak kaç gün sürecek?

Yaz İndirimleri 2020 ne zaman başlıyor?

Bu yıl yaz indirimleri 25 Haziran'da Türkiye saatiyle 20.00'da start verecek. İndirimlerin 9 Temmuz itibarıyla sona ermesi bekleniyor. Her yıl olduğu gibi yine iki haftalık bir kampanya süreci bizleri bekliyor olacak.

Yaz indirimlerinde binlerce oyunda %90'a varan indirimlerin yapılması ve GTA VPUBGEuro Truck Simulator 2, Witcher 3, Dark Souls III, Resident Evil 2-3 gibi birçok popüler yapımın da uygun fiyatlarla satılması bekleniyor.

• malum site diyeceğim 5 gun mute yicem gene çok yaşa steam.

• quote:

Milyonlarca oyun

Ne?

• 'binlerce' şeklinde düzelttim teşekkürler uyarı için.

• Euro Truck DLC'leri ve PUBG için pusudayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milyonlarca mı?

• bu haberi görünce merak edip baktım. gta v daha yeni bedava verilmesine rağmen steam'de yine çok satanlar listesinde.

• Bazı oyunlarda en uygun fiyatı verseler bile dolar kurundan dolayı oyunlar pahalı geliyor.
    Neredeyse Arjantinle kapışacağız.

Eskiden Rusya da uygun diye vpn ile oradan alırdık şimdi tam tersi oldu onlar bizden alıyorlar.

• Her zaman ki gibi çöp indirim olucak tek beklediğim oyun resident evil 3 ona da adam akıllı indirim geliceğini sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deswaaa -- 24 Haziran 2020; 10:9:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LKLC kullanıcısına yanıt
    Alt başlıkta da var aynısı :D

• GTA yeni bedava verildi daha kim alacak ki ?

• Yılların steam i epic games gibi bedava oyun veremedi.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cities Skylines Kingdom Come Deliverance vs indirime girer mi sizce?

• MeriCT kullanıcısına yanıt
    Kcd zaten indirimde şuan, 25 liradan satılıyor.

Edit: Dün itibariyle indirim bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overvolted -- 23 Haziran 2020; 20:32:52 >
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim, Meksika'dan Gta V almıştım.
    Avrupa birliğine gireceğiz dediler, kamyon kasasında orta doğu batağına bıraktılar, havai fişekler birilerinde patladı...

• Bence Steam'in gerçek anlamda eleştirileceği bir dönemdeyiz.Her zamanki gibi çöp indirimler olursa, Steam'in tahdı sarsılabilir ve çok ağır eleştriler alabilir.

• Senelerdir olduğu gibi bunda da indirime girecek oyunlar:
    -Witcher 3
    -Dark Souls 3
    -Gta V
    -Bilmem kaç yıllık 1-2TL'lik Valve oyunları.

Şu oyunları görmekten gına geldi artık.

• BZTRL B kullanıcısına yanıt
    evet bu konuda haklısınız,biraz daha iyi bir çalışma yaparak bu süreci güzelleşmesi sağlanabilir ancak steam tam olarak sarsılmayacağının farkında çünkü kurdukları alt yapı oldukça iyi bir sistem bir çok faktörü içinde barındırıyor oynadığımız oyunun steam üzerinde olması bir takım kolaylıklar sağlıyor neredeyse tüm bu tarz platformlardan oyun sahibiyim ancak steamde olduğu zaman daha kolay oluyor tasarım olarak çok uğraşmıyorlar ama alt yapı olarak iyi bir çalışmaları var (diğer hiç bir platformda olmayan) yinede epic yaptığı çalışmalar ile büyük başarı sağlamış olsada steam hakkını yiyemeyiz diye düşünüyorum ülkelere özel fiyat politikasını başarmış ilk platform bu konuda öncü olmuş bir marka diyebiliriz bir çoğumuz bu sayede korsan oyundan vazgeçip sadece orjinal oyun almaya başlamamızın sebebidir steam,bir çok küçük oyun yapımcısı arkadaşların oyunlarını dünyaya duyurmasının yolunu açmıştır ve diğer platformlarda tam olarak bu şekilde olmasa da kısmi olarak örnek alıp ilerlemeye çalışmıştır.tabiki ilk başta belirttiğim gibi haklısınız bencede daha iyi bir çalışma yapabilirler şu dönemde ancak her oyun yapımcısı steam kur politikasını kabul etmiyor indrim kısımlarına katılmak istemiyor,yönetmeye çalıştıkları sistem hem firmalara hemde oyuncu kitleye hitap etmeye çalışmak oldukça zorlu bir süreç.epic games sahibinin oldukça varlıklı olması platforma ayırdığı para miktarının yüksek olması hepimize yaradı açıkcası ama bana göre sadece oyunu bedava vermesi değil kurulan platformun çok daha kullanışlı olmasıda önemli benim açımdan umarım epic games bu atağı sadece oyuncuları çekmek için yapmış olduğu bir atak olarak kalmaz ve devamını getirir steam e rakip olarak anılır aksi taktirde microsoft mixer gibi büyük paralar harcayıp yok olan bir yapı görürüz

• Nier automata ve diğer eski oyunlarda felan %90 indirim uygulanmalı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.