Şimdi Ara

AirPods 3 tasarımı ve çıkış tarihi netleşiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Konu Apple olunca isabetli analizleriyle gündeme gelen TF International Securities analisti Ming-Chi Kuo, 3. nesil AirPods ile ilgili tahminlerini paylaştı. 

Ayrıca Bkz.TSMC, iPhone 12 modelleri için 5nm A14 Bionic çip üretimine başlıyor

3. nesil AirPods, 2021'de duyurulacak

Ming-Chi Kuo, Apple'ın üçüncü nesil AirPods kablosuz kulaklıklarını 2021'in ilk yarısında piyasaya süreceğine inanıyor. Mart 2019'da H1 çip, Hey Siri aktivasyonu ve Qi kablosuz şarj kutusuyla birlikte ikinci nesile terfi eden AirPods, Kuo'nun tahminlerine göre önümüzdeki yıl güncellenecek. 

AirPods Pro benzeri bir tasarımla gelecek

Yeni nesil AirPods'un tasarımıyla da ilgili görüşlerini paylaşan Kuo, önümüzdeki sene duyurulacak olan AirPods'un mevcut AirPods Pro ile benzer bir tasarıma sahip olacağını öngörüyor. 

Kaynak:https://www.macrumors.com/2020/06/22/airpods-3-with-pro-design-1h-2021-kuo/

• Ya open back tasarimi bozmadan aktif ses izolasyonu koyarlar ya da tasarimi pro gibi yapip aktif ses izolasyonu koymazlar gibime geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PRO kulakta durmuyor ki

• öngörü yapıyorum: güneş doğacak

• Ben özellikle bekliyorum çıkmasını yenisini zira pil ömrü gün içersinde özellikle pandemi döneminde yetmiyor.

• Yahu altı üstü bluetooth kulaklık millet niye deli gibi saldırıyor çözemedim. piyasdada 15 yıldır kablosuz kulaklıklar zaten vardı. Olay nedir ?

Gecikme sürelerime baktım ad2p kulaklıklardan bile hiçbir farkı yok.

• Tam kablosuz bir deneyiminiz olduktan sonra başka bir kulaklık kullanmak istemiyorsunuz günlük hayatta. Özellikle kablolu olan kulaklıkları en fazla 6 ayda bozduğum için TWS kulaklıklar büyük nimet. Kablosuz kulaküstülerin zaten olayları çok farklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.