Şimdi Ara

Çift ekranlı Surface Duo için Android 11 çalışmaları başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft önümüzdeki ay çift ekranlı Surface Duo akıllı telefonunu piyasaya sürmeyi planlıyor. Android 10 işletim sistemiyle kutudan çıkacak cihaz hemen ardından Android 11'e yükseltilecek.

Ayrıca Bkz.Xiaomi, MIUI 12 dağıtımını geçici olarak durduracak

Windows Latest internet sitesinin haberine göre Microsoft, Surface Duo için Android 11 güncellemesi üzerinde çalışmaya başladı. Güncellemenin lansmandan sonraki birkaç ay içerisinde yayınlanması hedefleniyor.

Yıl sonunda önce güncellenecek

Android 11'in final sürümü Eylül ayında genel kullanıma sunulacak. Surface Duo'nun da yıl sonundan önce güncellemeyi alması bekleniyor. Microsoft cihazı Galaxy Fold 2'den önce piyasaya sürerek avantaj sağlama düşüncesinde.

Surface Duo; Snapdragon 855 işlemci, 6 GB RAM, 3.460 mAh pil ve 11 megapiksel kamera ile gelecek. Sadece 4G bağlantısı sunacak çift ekranlı cihaz, Surface Pen desteği ile çıkış yapacak.

Kaynak:https://www.windowslatest.com/2020/06/19/microsoft-surface-duo-android-11

• windows 10 mobile'ı çabalayıp adam etmek varken bunlarla uğraşmakta ne bileyim.

• SAçma bir proje resmen ben boyun eğiyorum anlamına geliyor.

• Ne saçma bir tasarım ilk defa görüyorum ivrenc.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 tane satacaklar. Biraz fazla üzerine düşüyorlwr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diğer firmaların katlanabilir ekranlarından daha sağlam ve uzun ömürlü olacağı için şansı var.

• Tasarım da alt ve üst kalınlıklar olmasa, iyi bir kamera ve ses sistemi ile çok satar. Galaxy fold dsn çok iyi. Ben hemen alırım. Çift ekran çok6kullanışlı. Muti task varsa çift ekran olmalı. West worl filminde kullanılıyordu benzer çok daha güzel bir cihaz. Benzeri olsa çok iyi olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.