Şimdi Ara

IPX8 sertifikalı, dahili hafızalı 'Trilogic Aquatic'i denedik'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony NWZ-WS613 gibi bir nimet varken gereksiz macera.

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Aynen bildiğin Sony Walkman çakması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    sony nwz serisinin tamamını denedim, yüzerken sesi duyamıyorsunuz, sakın almayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahtemas

sony nwz serisinin tamamını denedim, yüzerken sesi duyamıyorsunuz, sakın almayın...

yav he kardeş he, 2016'dan beri her gün koşusundan ağırlık antrenmanına, sezonuna göre bisikletinden yüzmesine kullanan benim de sen yine hikayeler anlatmaya devam et he.

IPX8 sertifikalı, dahili hafızalı 'Trilogic Aquatic'i denedik'
  • Yüzerken bir şeyler dinlemek için bir kulaklık almıştım bende. Uzun süreli ve sıklıkla yüzüyorsanız bazen vakit geçirecek birşeyler arıyor insan. Ama benim pek işime yaramadı. Mesela, kulaklıkla kulağınızın arasına ufak bir parça bile su girse sesi duyamaz oluyorsunuz. Yada her çıkardığınızda tekrar dikkatli bi şekilde takmakla uğraşıyorsunuz. Kulaklığın kalitesinden falan bahsetmiyorum. Demek istediğim; müzik dinlemenin sanki yüzme sporuna pek gitmediği.. Hani bu niyetle almayı düşünen varsa diye yazayım dedim.

• sadrag S kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum, yüzerken müzik sesi duyulmuyor su sesinden... Ana amacı bu olduğu için tam bir hayal kırıklığı oldu benim için yüzücü mp3 playerları... Bluetooh bağlantı ise kafayı suya sokar sokmaz kesiliyor...

• @siyahtemas @sadrag Yorumlar üzücü oldu. Ben de arada yüzerim ve yüzerken podcast veya müzik dinleyebilecek bu tarz bir kulaklıığı hep isterdim. Sanırım teknoloji hala buna izin vermiyor.

• siyahtemas kullanıcısına yanıt
    Sayfa yok.

• Yüzerken dalınca basınç kulaklığa zarar vermiyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kulak tıkacı gibi düşünün, zarar vermez ama keyifli bir şekilde müzik dinlşeyemezsiniz su sesinden müzik sesi duyulmuyor...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.