Şimdi Ara

Haftaya BİM marketlerde HP ürün geçidi var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
5.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Yazın gelmesi ile birlikte perakende gıda marketlerinde de dikkat çekici teknolojik ürün kampanyaları görmeye başladık. 26 Haziran BİM aktüel ürünler kataloğunda HP markası öne çıkıyor.

26 Haziran BİM aktüel ürünler

26 Haziran BİM aktüel ürünler arasında HP 15-da2002nt model dizüstü bilgisayar dikkat çekiyor. Onuncu nesil Intel Core i5-10210U işlemci, 15.6 inçlik HD ekran, 8GB DDR4 RAM, 256GB SSD, GeForce MX110 2GB GDDR5 ekran kartı, hızlı şarj gibi özellikleri olan dizüstü bilgisayar 4999TL fiyat etiketine sahip ve piyasaya göre biraz daha uygun sayılır.

Ayrıca Bkz.Dell dünyanın ilk USB Tip-C hoparlör ve bağlantı merkezini duyurdu

HP H2800 kablolu stereo kulaklık 85TL ile piyasaya ile aynı. HP 150 mikrofonlu kulak içi kulaklık 40TL ile piyasadan uygun fiyata satılıyor. HP 300 kablosuz klavye fare seti de 175TL ile yine piyasanın bir miktar altında. Bunun haricinde HP marka fare matı, sırt çantası ve omuz askılı çanta da değerlendirilebilir.

25 Haziran A101 aktüel ürünler

25 Haziran A101 aktüel ürünler arasında Xiaomi Earbuds tam kablosuz kulaklık modelini görüyoruz. 139TL fiyatı piyasa ile çok farklı değil. Arama yapabilen Piranha akıllı çocuk saati 349TL iken Samsung 10000mAh 15W şarj istasyonu ise 109TL fiyat etiketine sahip. Son olarak Motolux marka 30KM-50KM menzilli elektrikli bisiklet de 2299TL ile dikkat çekiyor. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    25 Haziran BİM ve 26 Haziran A101 aktüel ürünler

• Bilgisayarın fiyatı normal 700 tl lik makina vergiler osu busu şusu sana 5000 tl patlıyor.
    abarttığımı düşünen varsa 250 300 tl satılan renkli lazer yazıcılara baksınlar 1000 tl den aşağıya yok 300 tl lik yazıcı 1800 tl olmuş.

doların 7 tl olduğu bu ülkede artık fiyatlara şaşmıyorum. 9 10 tl çıkarsa o 5000 tl beğenmediğiniz bilgisayarı 7500 tl aşağıya zor bulursunuz.
  • Aman yazıcısını almayında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çantalar iş görür

• O PC'ye 5k.... Bilemedim Altan

• Headset 150 kulaklık bende var performansı 40 liradan beklenenden bir tık bile fazla değil, 41 lira olsa alınmaz yazacaktım öyle yani ama 40 liraya düşünebilirsiniz baya rahat çünkü. Sırt çantası da bende var baya kaliteli uzun süre kullanılır üzmez. Laptop için 5k çok, baya çok yani almayı düşünmeyin bile. 2800 kulaklığı da yaklaşık 15 dakika deneme şansım oldu daha önce, ses kalitesi hakkında bir yorumum yok ama pek rahat değildi, 1 saatten sonra kullanılmaz. A101 e gelecek olan samsung powerbank güzel, fiyatı da piyasadan çok az farkla ucuz, ihtiyacı olanlar kaçırmasın.

• Bilgisayarın fiyatı normal 700 tl lik makina vergiler osu busu şusu sana 5000 tl patlıyor.
    abarttığımı düşünen varsa 250 300 tl satılan renkli lazer yazıcılara baksınlar 1000 tl den aşağıya yok 300 tl lik yazıcı 1800 tl olmuş.

doların 7 tl olduğu bu ülkede artık fiyatlara şaşmıyorum. 9 10 tl çıkarsa o 5000 tl beğenmediğiniz bilgisayarı 7500 tl aşağıya zor bulursunuz.

• Mouse pad iyidir kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 asgari ücretten fazla parayı gözü kapalı bu hp laptopa verecek var mı yahu?

• İstikrar sürüyor elhamdülillah

• O bilgisayarın indirimli fiyatı mı 5000 anlamıyorum ki hedef ben miyim? Bu diş güçlerin amacı ne?.bi bilgisayar alalım dedik arsa sattiracaklar bana iyi bişey için. Ahh şu diş güçleri bir bulursam var ya onların ben :)

• Earbuds alınır mi

• alp.adalar kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler hocam. HP 150 kulaklık sadece telefonla görüşme için alınır mı, konuşma kalitesi açısından nasıl. Bende Samsung note 8 ile birlikte gelen kulaklık var AKG'nin sanırım modeli EO-IG955.. Bu HP nin bir artısı olur mu acaba?

• Sırt çantası hariç pek işe yarar birşey yok

• Çantalar güzel gibi. Mouse pad genişse iş görür ama pahalı

• hyksl H kullanıcısına yanıt
    AKG kulaklığın varsa ne yapacaksın bir başka kablolu kulaklığı acaba para mi çok geldi

• thanksalotmygod T kullanıcısına yanıt
    6 Aydır kullanıyorum alınır F/P

• ahmet_th kullanıcısına yanıt
    Akg'nin en ucuz kulaklığı hocam Note 8'in kutusunda çıkan diye belirttim. Mikrofon performansı olarak daha iyisi vardır belki fırsat ürünü diye sordum. Bilseydim dünya harikası olduğunu sorar mıydım hiç affedin..

• 2 asgari ücret mayışla anca alınan laptop. Gelinen nokta  

• öyle düşüneceksen orda kira 800 dolar çevir bakim kaç tl

• O pc ye 5k.. Çöpe atmayın paranızı :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.