Şimdi Ara

Apex Legends sonbaharda çapraz platform desteğine kavuşacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• EA ve Respawn Entertainment tarafından geçtiğimiz yıl indirmeye sunulan Apex Legends 70 milyonu geçen oyuncu sayısıyla en önemli hayatta kalma oyunlarından birisi durumunda. Ne var ki erimeye başlayan ilgiyi toplamak adına EA önemli bir adım atıyor.

Çapraz platform desteği

EA Play konferansında yapılan duyuruya göre sonbahar aylarından itibaren Apex Legends oyunu için çapraz platform desteği hayata geçirilmiş olacak. Böylece oyuncular cihaz farketmeksizin aynı tecrübeyi devam ettirebilecekler.

Ayrıca Bkz.Dell dünyanın ilk USB Tip-C hoparlör ve bağlantı merkezini duyurdu

Diğer taraftan hali hazıda Xbox One X, PS4 ve Windows 10 için oynanabilir durumda olan Apex Legends yine aynı dönemde Steam ve Origin platformları ile Nintendo Switch konsolundan da oynanabilir hale gelecek. Önümüzdeki haftalarda bu gelişmeler ile ilgili daha fazla detay verilmesi bekleniyor.

Etkinlik tarafında ise Lost Treasures koleksiyon etkinliği 23 Haziran tarihinde başlamış olacak. Armed and Dangerous Evolved zamanlı modunda oyuncuların sadece sniper tüfeği ve pompalı tüfeklere erişebileceği belirtiliyor. Ayrıca haritada canlanma noktalarının aksine oyuncunun envanterinde maç başına sadece bir mobil canlandırma olacak ve oyuncu istediği yerde arkadaşlarını geri getirebilecek.

Kaynak:https://www.engadget.com/apex-legends-crossplay-nintendo-switch-steam-232531748.html

• Konsolda oynayanlarda aim assist var ya olmaz ki ama böyle. Zaten oyun zpr güç bela adam vurabiliyoz.

• O aimasist çokta işe yaramıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demekki oyuncu azaldı ( mı )?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu aim asist olayını çok gözünüzde büyütüyorsunuz. Aim asist otomatik adam vurmuyor. Esas sıkıntı olan PC üzerinde hile kullananlar. PC oyuncusu olarak Apex'de olsun COD Warzone'de olsun diğer oyunlarda dahil hepsinden usandım hileciler yüzünden.

• Switch'e el atmışken mobile getirselermiş...

• bu oyuna solo mod lazım. oyunun en büyük eksiği bu. 1 vs 3 savaştığım çoğu savaşı kaybetmek zorunda kalıyorum. takım genelde aptal oluyor

• Sonbahara kadar Apex Legends diye bir oyun kalırsa getirirler Bu Battle Royale balonu çok fena patlayacak ilerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renega kullanıcısına yanıt

Aynen öyle. Çok mu zor solo getirmek anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu azalma diye bir durum yok çünkü en fazla 5 sn de oyun buluyor çğnkğ ven ps4 de hem pc de oynuyorum ona göre konuşuyorum birde bir arkadaş solo gelse iyi olur dedi ve haklı resmen 3 tur boyu ca adam vermedi solo takıldım rakip 3 kişiydi hadi 1 ve 2'sini düşürüyorum fakat ya sonuncu beni vuruyor ya da başka takım çatışma sesini duyup onlar da gelince ölüyorum.<br /><br />Bence bunun en başta gelmesi lazımdı çok geç kalınmış birşey.

• hömmgüzel kullanıcısına yanıt
    yenilik getiren her oyunun oyuncusu azaldı he he

• zero fear kullanıcısına yanıt
    yaw he he

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.