Şimdi Ara

Asus ZenFone 7 geliyor: Snapdragon 865 ve 16 GB RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus'un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Geekbench veritabanında ortaya çıktı. Güvenilir sızıntıları ve isabetli tahminleri ile tanınan Sudhanshu Ambhore, cihazın ZenFone 7 olduğunu söylüyor.

Ayrıca Bkz.Yerli solunum cihazları, Brezilya hastanelerinde görüntülendi

Listelenen bilgilere bakılısa akıllı telefon Qualcomm'un üst sınıf bir işlemcisinden güç alacak. Bunun da Snapdragon 865 olacağı düşünülüyor. Ayrıca 16 GB RAM ve Android 10 işletim sistemiyle kutudan çıkacak.

Temmuz'da tanıtılacak

Ne yazık ki Asus ZenFone 7 hakkında bildiklerimiz bununla sınırlı. Cihazın nasıl bir görünüme sahip olacağı merak konusu zira geçen yıl piyasaya sürülen ZenFone 6 oldukça sıradışıydı.

Tayvanlı şirketin yeni amiral gemisi telefonunu önümüzdeki ay, oyun odaklı Asus ROG Phone 3 ile birlikte tanıtması bekleniyor. Yani ZenFone 7 ile tanışmak için önümüzde çok az bir süre kaldı.

Kaynak:https://twitter.com/Sudhanshu1414/status/1273632858133823488

• Bu telefonların Türkiye'ye gelmesini artık gereksiz görüyorum. Artık çok niş ürünler bizim için. Çünkü telefona 10K para verecek olan biri Zenfone 7 almaz, ya Samsung Note serisi kullanır ya da Apple.

• ben beğendim.

• Zenfone 6 bile Türkiye'ye gelmediki, tanıtılsa nolur.

• Hala zengine 3'de kaldık be asus reis 7 gelsin bari :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGear25 -- 19 Haziran 2020; 22:38:51 >
  • 3-4 ay sonra Sd 875 tanıtılacak zaten ülkemize gelmiyor gelse bile şahsen ben almam alamam da zaten o kadar para vericek olsam İpohone alırım Bu andorid cihazlar fiyat olarak uçtu özellikle Çin malı olanlar

• Zenfone 5z kullanıyorum. Uzun zamandır bu kadar memnun edici bir akıllı telefon kullanmamıştım. Ancak 5z den sonra Asus telefonlarını ülkemize getirmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye gelemeyen telefon çıksa ne olur çıkmasa ne olur isterse bal olsun hepsi boşa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.