Şimdi Ara

The Last of Us 2'den zam şoku: 500 TL oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Son yılların en heyecanla beklenen oyunlarından olan The Last of Us Part II, Türkiye'de bir zam şokuyla birlikte çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun normalde 429 TL olan fiyatı çıkışı gününde tam 70 TL zamlanarak 499 TL oldu.

The Last of Us 2'nin 429 TL'lik normal fiyatı zaten oldukça pahalıydı. Buna ek olarak bir 70 TL daha zam yapılması ve bu zammın tam olarak çıkış tarihinde getirilmesi gerçekten de çok ilginç. PlayStation Türkiye tarafından maalesef yine Türk oyuncuları kızdıracak bir hamle gelmiş.

Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us Part II bugün itibarıyla dünya genelinde piyasaya sürülmüş durumda. Uzun yıllardır beklenen oyun, inanılmaz olumlu yorumlar ve eleştirilerle çıkışını gerçekleştirdi. Şu anda oyunseverlerden de büyük bir ilgi görüyor.

The Last of Us 2'yi oynamak isteyen ülkemizdeki oyunseverler ise maalesef bir fiyat bariyeriyle karşı karşıya kalmış durumda. 

• Ben bu oyuna bırak 500 lira vermeyi ps plus bedava verse indirmem. Tam bir sjw oyunu baş rol kadın boslların ikisi de kadın oynadığınız kadın karekterin sevgilisi bile kadın erkekler ise aciz ya kurtarılmayı bekliyor ya da ölüyor öcünün alınması gerekiyor.https://www.youtube.com/watch?v=bXDp4VP1DOo

tarihin en çok eksi oy almış oyun finali bu olabilir girip bir eksi de siz verin.

Beyler eksilediğimiz videoyu kaldırmışlar alın bunu eksileyin kaldırılmadan. erkek hakları için bunu yapmalıyız.
    https://www.youtube.com/watch?v=C2n5Yp5ZsE0&t=400s
  • Fazla uzun sürmez 1,2 aya 150 liraya düşer

Ex oyunların kaderi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekonomik durumu kötü olup da bu oyuna bu parayı bir kar gütmezsizin veren varsa aklından şüphe ederim. Bu ne amk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhangover01 -- 19 Haziran 2020; 10:46:55 >
  • Ben bu oyuna bırak 500 lira vermeyi ps plus bedava verse indirmem. Tam bir sjw oyunu baş rol kadın boslların ikisi de kadın oynadığınız kadın karekterin sevgilisi bile kadın erkekler ise aciz ya kurtarılmayı bekliyor ya da ölüyor öcünün alınması gerekiyor.https://www.youtube.com/watch?v=bXDp4VP1DOo

tarihin en çok eksi oy almış oyun finali bu olabilir girip bir eksi de siz verin.

Beyler eksilediğimiz videoyu kaldırmışlar alın bunu eksileyin kaldırılmadan. erkek hakları için bunu yapmalıyız.
    https://www.youtube.com/watch?v=C2n5Yp5ZsE0&t=400s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 19 Haziran 2020; 17:7:2 >
  • Ps türkiyeyi kutluyorum, yolmaya devam...

• Ps Türkiye Şaşırtmadı Tabi Yayıncılara verdigi bedava kodları çıkarması lazım Birde Biliyorsunuz oyun türkçe dublaj iyi satarız mantıgı ile zam

zaten psn de indirimleri kaldıran bir ülke storundan hala oyun alan varmı millet hint psn kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 19 Haziran 2020; 11:36:55 >
  • 50₺'ye Fifa20 satılıyordu düne kadar... Spiderman 84₺ idi.
    F1 2019 69₺'ye kadar düşmüştü daha önce... Çıkış ve devam eden süreç fiyatları 4 kat ile 10 kat arası değişiyordu. Bu kadar dramatik oynaklık olmasının sebebi nedir? Dolar falan demesinler dolar çıktı, oyun fiyatları düştü. Sebep?
    F1 2019'u Steam'de 27₺'ye gördüm. PS5 çıktığında (ki almayı düşünmüyorum) yeni bir oyun bilgisayarı almak daha mantıklı olur...

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    Steam'de yeni çıkan AAA oyunların fiyatları da çok farklı değil, ayrıca RDR2, Fallen Order gibi oyunlar PS Store'da Steam'dekinden daha ucuza satıldı kaç kez. Bir platform kullanıcı dostu diğeri düşmanı gibi düşünmek mümkün değil bence.

• asus1981 kullanıcısına yanıt
    Bu ulkede Sony Turkiyenin masrafi dolarla degil tl ile. Yani daha uygun fiyata vererek birsey kaybetmezler.

Bu oyuna verecegin oara ile 3 yil gamepass ultimate aliyorsun. Ustelik sessiz serin ve yuksek grafikle oyun oynuyorsun

Bu kafayla giderlerse oyuncularin cogu platformu terkedecek artik. Bir siniri var bu zamlarin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laf edenler, bu heliyle bile anca 64€'ya denk geliyor oyun herkes sony'ye küfrediyo'da adamın ne suçu var. Sen fakirsin ve bu duruma mutlu olup hala oy veriyorsan adamda ya bunlar hem salak hem fakir gidip bunlara bari 100 liraya (13€!!) oyun verelim mi diyecek?. Elin adamı 2000€ kazanıp 64€'ya oyun oynar, bizde de işte 2000 lira kazanan 500 liraya oynar. Durmak yok, yolmaya devam.

• Sony Türkiye ekibi cidden hiçbir halta yaramıyor.

Doğrudan euro ile gelse yine aynı fiyat olacak.

Geçenlerde karantina zamanı tüm dünyada indirim varken sadece Türkiye'de indirim olmaması zaten bunların hiçbir halta yaramadıklarını kanıtlamıştı bu da tuzu biberi oldu.
  • asus1981 kullanıcısına yanıt

Gerçekten terbiyemi o kadar çok bozmuşum ki üstteki yorumumda, tekrar tekrar okuyup nerede terbiyesizlik yapmışım, nerede hitap eksikliğim varmış aradım aradım bulamadım.

3. tekil şahıs kullanmak ne zamandan beridir hitap hatası olmuş, bir açıklar mısın?!
  • Gençler kimse size zorla alın demiyor. Ne oyunu almak ne de alanların aklıyla dalga geçmek zorunda değilsiniz. Fiyatı yüksek almıyorum der geçersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim Bey

Gerçekten terbiyemi o kadar çok bozmuşum ki üstteki yorumumda, tekrar tekrar okuyup nerede terbiyesizlik yapmışım, nerede hitap eksikliğim varmış aradım aradım bulamadım.

3. tekil şahıs kullanmak ne zamandan beridir hitap hatası olmuş, bir açıklar mısın?!
    "Bir de fanboyluğu bırak demiş, şaka gibi. Kendi yaptığına bir bak önce, PS Türkiye'yi sorgulamaktan aciz millete akıl veriyor."

Şu cümlelerin senin aile terbiyeni gösteriyor kusura bakma. Üslup ve konuşma tarzı nasıl olur, nasıl tanımadığın bir kişiye hitap edilir, bunlardan yoksun birisin. Bura da sana bunları öğretemem. Malesef çocuk avutacak yaşı geçtim ben. Seni kendi seviyesizliğin ile baş başa bırakıyorum.

Senin gibi hitap etmeyi bilmeyen bir şahısla uğraşamam Blokluyorum hoşçakal

• Blokla kardeş, önce millete akıl verircesine yorum at, sonra cevabını alınca sil, sonra milleti terbiyesizlikle suçla, sonra da blokladım de. Tebrikler.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.