Şimdi Ara

AirPower için tünelin ucundaki ışık göründü: İşte AirPower'a ait son prototipin görüntüleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Aşırı ısınma problemleri yüzünden Apple'ın kalite standartlarını karşılayamayan AirPower için önemli bir eşik aşıldı. AirPower'daki sorunların ana kaynağı olan Apple Watch; AirPods Pro ile birlikte AirPower üzerinde şarj olurken görüntülendi. 

Apple Watch'un ikinci bir cihazla aynı anda şarj olması önemli, zira Apple Watch'un Qi kablosuz şarj standartına kıyasla daha fazla güç tüketen ince ayarlı özel bir şarj teknolojisi kullanması, AirPower'daki şarj bobinlerinin aşırı ısınmasına sebep oluyordu. 

Ayrıca Bkz.POCO F2 Pro Türkiye'de satışa sunuldu! İşte Türkiye fiyatı

"AirPower'ın aşırı ısınma problemi giderildi"

Jon Prosser tarafından paylaşılan görüntülere göre, Apple bu sorunların üstesinden gelmeyi başarmış. Apple sızıntılarıyla ünlenen teknoloji analisti Prosser, daha önce AirPower'ın iPhone X'da kullanılan A11 Bionic yonga setiyle güçlendirileceğini söylemişti. Böylece AirPower'ın daha iyi dinamik enerji ve ısı kontrolü sağlayacağı ve aşırı ısınma sorununun giderileceği ön görülüyordu. Görünen o ki bu sorunların üstesinden gelinmiş.

Kaynak:https://twitter.com/jon_prosser/status/1273612718306668544

• abi aliexpresse gir şunun yağtığını yapan trilyon tane ürün var zaten, biride bende var 3in1 şarj padi hepsini sarj ediyorum valla toplamda da 80TL'mi ne tuttu

• misterrium kullanıcısına yanıt
    Evet aldım bir tane telefon şarjdayken şarjı azalıyor üstüne ısınıyor güvenip bıraksam evi falan yakar heralde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İphone x deki işlemciyi mi koycaklar yuh
    fiyatı da ona göre tuzlu olur o zaman o işlemci baya güçlüydü
  • Yok artık a11 e ne gerek var ki şarj pedinde
    Bana saçma geldi
    Umarım çeviri hayası vb dir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar çalışıyorlar, tessasız gerçekten havadan şarj edecek bir şey yaptılar sandım, bildiğin ucuz çin ürünleri gibi üstüne koymalı yapıyorlarmış. Saçma len bu.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    https://www.donanimhaber.com/apple-in-kablosuz-sarj-cihazi-airpower-iphone-x-islemcisiyle-hayat-bulacak--120671

• O kadar ertelediler artık havada şarj etme desteği gelmezse çıkarmasınlar...

Zaten pad şeklinde olanları başka markalardan alanlar aldı bile.

• Nihayet geliyor o zaman
  • Güzel bir ürün aynı anda birçok ürünü şarj etmek büyük kolaylık

• Zaman ayırıp bilgi paylaşımı yaptığınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Bırak satışı üretimine başlanmayan ürünü aldığını iddaa ediyorsun ve bende gülüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDevilInI

Bırak satışı üretimine başlanmayan ürünü aldığını iddaa ediyorsun ve bende gülüyorum
    Okuduğunu anlamayanlarda, mabadından anlayanlarda bugün...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.