Şimdi Ara

Yeni Pokemon Snap Oyunu Switch için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
42
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1999 yılında Nintendo 64 için Pokemon Snap'in devam oyunu geliyor.

The Pokemon Company ve Bandai Namco Studios, New Pokemon Snap'i Nintendo Switch için duyurdu.

Çıkış tarihi açıklanmadı.

New Pokemon Snap, Pokemon eğiticilerini yemyeşil ormanlardan sahil manzaralarına uzanan bilinmeyen bir adaya yolculuğa çıkaracak. Oyuncular birden fazla nesilden çok sayıda Pokemon'u doğal ortamında araştırarak ve kendi Pokemon Photodex'ini oluşturmak için fotoğraflarını çekecek. 

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• N64 oyununa biraz baktım da kısa olması ve zamanına rağmen kısıtlı oynanış dinamiği ile tuttuğunu pek sanmam. Sanki içimden bir ses Nintendo'nun ittirmesiyle yapılıyor gibime geldi.
  • Ne? Siz böyle bir Pokemon dünyası yaratabilecek kapasiteye sahipseniz, Sword and Shield diye önümüze konulan Nokia Lumia oyunları neydi? Dalga mı geçiyorsunuz siz? Metroid Prime 4 istenilen gibi olmadığı için projeyi sıfırdan başlatan firma nasıl Sword and Shield saçmalığına göz yumdu anlamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ne? Siz böyle bir Pokemon dünyası yaratabilecek kapasiteye sahipseniz, Sword and Shield diye önümüze konulan Nokia Lumia oyunları neydi? Dalga mı geçiyorsunuz siz? Metroid Prime 4 istenilen gibi olmadığı için projeyi sıfırdan başlatan firma nasıl Sword and Shield saçmalığına göz yumdu anlamıyorum.

Because ! Nintendo Pokemonun sahibi değil markanın 3 ortağından bir tanesi. Diğer ortak ise bizzat oyunu yapan Game Freak. Metroid ise komple Nintendonun kendi markası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ne? Siz böyle bir Pokemon dünyası yaratabilecek kapasiteye sahipseniz, Sword and Shield diye önümüze konulan Nokia Lumia oyunları neydi? Dalga mı geçiyorsunuz siz? Metroid Prime 4 istenilen gibi olmadığı için projeyi sıfırdan başlatan firma nasıl Sword and Shield saçmalığına göz yumdu anlamıyorum.

oynadığım ilk pokemon oyunu sword and shielddi.Kızımla beraber günlerce oynadık ve bayıldık.Sonrasında pokemon go yu da denedik ama sword and shield kadar sarmadı.Önceki oyunların size ne hissettirdiğini bilmem ama sword and shield 10 numara oyundur

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.