Şimdi Ara

YUGIOH ARŞİV(sürekli güncellenecektir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BURASI BÖLÜMÜN ARŞİVİ OLSUN İSTEYEN SÖLESİN EKLERMİSİN DİE BENDE DEDEDİĞİNE GÖZATIP EKLEYİM

-------------------------------- DUELLO KRALINDAN--------------------------------
    kaıba revenge part1ŞİFRE:Tprice.org
    kaıba revenge part 2
    YU-GI-OH GX TAG FORCE DOWNLOAD
    BU SİTEYE RESİM KOYABİLMEK İÇİN ADRES BURASI
    2 PLAYER NASIL YAPILIYOR
    HAMACHİ PROGRAMI HAKKINDA HERŞEY BURDA
    YU-Gİ-OH POWER OF CHAOS YUGİ THE DESTİNY DOWNLOAD
    TÜM SORUNLAR BURAYA
    **** olmasının çözümü
    --------------------------------SİNAN BOZA--------------------------------
    YU-Gİ-OH Joey The Passion download
    buda joey the passıon download hakkında
    -------------------------------- V_ARİF_V--------------------------------
    YUGIOH KART AÇIKLAMALARI
    -------------------------- YUGIOH SEVER543------------------------
    YUGIOH ÖRENMEK İSTİYORUM DİYENLERE
    Yu-Gı-Oh Online
    KCVDS OYUNU ARAMAYA SON
    -------------------------------- LUCARİO--------------------------------
    AĞ ÜZERİNDE DUELLO YAPMAK İSTEYENLER
    BURAYA

GX'TEKİ LANETLİ KARTLAR
    Yugıde savaşla ilgili herşey
    yugıohtaki karakterlerin desteleri
    DARTZ DESTE
    Yu-Gı-Oh ile ilgili siteler
    SIKÇA SORULAN SORULARIN CEVAPLARI
    Tüm bölümler ve birkaç küçük bilgi
    --------------------------------------ToTTalliTy--------------------------------
    Dungeon Dice Monsters
    Yu-Gı-Oh GX Duel Academy
    Yu-Gı-Oh world champion tournament
    Yu-Gı-Oh Eternal Duelist Soul
    Yu-Gi-Oh World Wide Edition
    Game Boy Advance emulator
    BEYLER LÜTFEN SİZDE BİŞİLER SÖLEYİN EKLEYELİM YUGIOH BÖLÜMÜNDE DOLAŞMAYI KOLALAŞTIRALIM VE ÜST KONU FLN YAPILIRSA SEVİNİRİM BÖYLECE İLK GİRENLER İLK GÖRCEĞİ ŞEY BU OLUR VE İSTEDİĞİ ŞEYİ ARAR AMACIM YİNE KONU AÇILMAMASINI SAĞLAMAKTIR BU LİNKTEKİ GİBİ
    KONULAR
    BENİ DESTEKLİYORSANIZ SİZDE BİŞİLER PAYLAŞIN VE ARŞİVİMİZİ GENİŞLETELİM

BİR DAHA DİYORUM ARŞİVİMİZİ GENİŞLETMEK İÇİN SİZDE BİŞEYLER PAYLAŞIN ONLARI BURAYA EKLEYİN VE YUGIOH BÖLÜMÜNÜN FORUMU KİRLETMEYECEK BİR YER OLDUĞUNU GÖRÜP KİMSE FORUMDAN GİTMESİN
    Ve arşivi hazırlarken en büyük katkısı dokunan duello kralına teşekkür ederim en iyi programı koyan sinan bozayada teşekkr ederim burda bulunan herşey forum için yararlı aslında ama en iyi ikiliye sağolun yugıoh forumunun top 4 listesi zate lucario duello kralı sinan boza ve v_arif_v
    Arkadaşlar eğer sorunuz olursa herhangi bişile ilgili sorun istektede bulunabilirsiniz herhangi biri için resim koyabilirim bunun iiçinn isteklerinizi beklerim ve tabi sorunlarınızıda
    EMEĞE SAYGI LÜTFEN

TÜM BÖLÜMLER VE BİR KAÇ KÜÇÜK BİLGİ
    http://forum.donanimhaber.com/m_14304611/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest53253452135 -- 5 Ağustos 2007; 19:06:11 >

• Güzel çalışma EMEĞE SAYGI
  • Bu arada kardiş **** sorunu konumu ve özel yeteneği olan tüm canavarlar konumuda eklemeyi unutmayalım.
  • gerçekten güzel çalışma saol
  • saolun yıldız sorunun adını yazamadım Hata verio bu yüzden link dirk koydum umarım arşiv işinize yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest53253452135 -- 22 Mayıs 2007; 15:39:36 >
  • beyler herkezi duello kralı gibi olupta bana haber verin üşenmeyin ki öle biri yoktur sitede eminim lütfen vermek istediğiniz arşive eklemek istediğiniz bişi olursa söleyin
  • beyler bu konu çok mu gereksiz
  • evet çok gereksiz
  • tmm bende diom nie yorum yok
  • Neden gereksizmiş.Sen çok istiyorsan 5 saatini tüm konuları tıkla tıkla tıklayıp bakarsın o zaman.
  • yardım edelim dedik konu gereksiz dendi
  • Bırak ya herkezle muhattap olmicaksın.Çünkü onlar pek bir şey bilmeyenlerdir.
  • bosveer başka biri üstüne alıncak şimdi anlayana iyi anlamayana kötü bir konu
  • yaw arkadaş bi konu açmış kimdi hatırlamıom kart arşivi diye yaw arşiv konusu zate açık ta nie ona benzer bişi açıosa
  • Artık insanın söylicek sözü kalmadı.Ne yapıcaksın.
  • Ya bişi dicem bazı kartların 0 ATK 0 DEF i var mesela
    ReluinQuished vs bunların yaptığı bi iş varmı? İngilizce oldugu için anlamadım da
    Bide direk koyamıyorum ReluinQuished'i bi nasıl olacagını anlatırsanız sevinirim..
  • kardeşim relınqushedi çıkman için black illusion ritrual lazım atağını 0 olmasının sebebi effectinin atağını çoaltcak özelliği olmasıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest53253452135 -- 15 Temmuz 2007; 20:14:36 >
  • emeğe saygı maksat topic yükaelsin
  • saol
  • unutma beni kardeş
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.