Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 Pro+ geliyor: 12x optik zoom ve 120 Hz ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi, Şubat ayının ortalarında amiral gemisi Mi 10 ve Mi 10 Pro modellerini tanıtmıştı. Çinli şirket şimdi de Mi 10 Pro+ isimli bir başka akıllı telefon çıkarmaya hazırlanıyor.

Ayrıca Bkz.iPhone 12'nin kalıp görüntüleri ve CAD görselleri yayınlandı

Mi 10 Pro şu anda Xiaomi akıllı telefon portföyünün lideri konumunda. Ancak gelen bilgilere doğruysa cihaz yakında koltuğunu başka bir modele devretmek zorunda kalacak.

Zoom ve ekran özellikleriyle öne çıkacak

Xiaomi Mi 10 Pro+ hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Akıllı telefondaki ana yeniliklerin 12x optik zoom ve 120 Hz tazeleme oranına sahip ekran olacağı belirtiliyor. Gücünü ise Snapdragon 865 yonga setinden alacak.

65 watt şarj desteği ile piyasaya sürüleceği söylenen Xiaomi Mi 10 Pro+ modelindeki ana kamera 108 megapiksel olarak kalacak. Amiral gemisi telefonun çıkış tarihi konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

• Hemen gelse de tüm aileye alıversem zaten tam f/p telefonu. Çok bir şey değil Mi 10 9k'dan çıktıysa bu da 10-11k'ya falan gelir. Ama servisi falan yok onu napcaz ki neyse atarım yenisini alırım

• Az bekleyip Pro+ X W Premium Deluxe modeli alınabilir.
    Xiaomi hem fiyat hem model çeşitliliğinde çıldırdı.

• Yok bu alınmaz. Pro Plus Über Mega Ultra Hiper modeli gelsin onu alırız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xiaomi eski samsungun izinden gitmeye çalışıyor tehlikeli.

redmi 9s
    redmi 9
    redmi 9a
    redmi 9c
    redmi note 9
    redmi Note 9 pro
    redmi Note 9 pro max

Mi Note 10 lite
    Mi note 10
    Mi note 10 pro

Mi 10 Lite
    Mi 10 Lite zoom
    Mi 10
    Mi 10 pro
    Şimdi de Mi 10 pro+

• ÇÖP DİYENLER +

Zaten 10 bin TL verecek adam iphone alır abi niye şayomi alsın biraz f/p amiral gemisi yapın mi 6, mi 8 gibi
  • 1000 euro pro modeliydi zaten, bunu xperia 1 mark 2 ile mi kapıştıracak bunlar?. Hiç bir telefona bu kadar çok para verilmemeli.

• CyberDiamond C kullanıcısına yanıt
    Belli ki kazançlı bir uygulama. Belki ilk değil ama son da olmayacak muhtemelen.

• Bu ne abi her dakika yeni telefon çıkıyor

• Çıksada alsak dediğim telefon :))

• Almayın birkaç ay sonra gold diamond platium editionı çıkacak.

• Xiaomi'nin "Huawei'nin Pro Plus'ı varsa bizim de var, hem de 10 değil 12x optik zoom'lu, ayrıca bir de google servisleri aktif" isimli çalışması. Xiaomi zaten bugüne kadar hep çok beğenilen diğer cihazları taklit edip, hatta bazı yönlerden daha iyisini çıkarıp daha ucuza sunarak bu üne kavuştu. Bunun tek istisnası MIX serisi. Bunu Xiaomi'yi kötülemek için söylemiyorum zira 4 yıldır severek Xiaomi kullanıyorum, şu anda da Mi 9T Pro var elimde, Samsung'un ya da Apple'ın hiçbir telefonuna değişmem elimdeki cihazı.

Haberdeki cihazın da ucuz olacağını düşünmeyin. Kimse size SD865, 120 Hz Amoled ekran, 65 watt şarj, 108 mp kamera, 12x telefoto kamera gibi özellilleri 500 dolardan vermez. Hedefi olan P40 Pro Plus'a göre "daha ucuz" olacaktır o kadar. Çünkü amacı o cihazın ekran ve kamera deneyimini daha uyguna sunmak.

• ciksada ekmegimizi bansak ??????

• Sevgili donanım haber , hatta webtekno , vs.. bu üreticileri bir uyarın bu kafayla olmaz cidden gördük bu yoldan gidenlerin başına geleni.. 10000 TL iPhone a veririm. Pis fanatik androidci olmama rağmen. Neden dersen ofiyati bayilacaksam yazılım güvencesini en az 7 yıl alırım. 5 sene telefon değiştirmem. Dalak yerine koymaya başladılar biz de dalga geçer olduk. Hoş değil..

• hep daha iyisini arzu edenleri hatta deli gibi peşinde koşanları avlıyorlar. gerçi öyle bir tip olsaydım xiaomi ye ayak uyduracak en son kişi olurdum. 1 yıl geçmeden 3-5 ekstrasıyla yeni model sunmak tüketiciyle alay etmekten farksız. özellikle xiaomi seneler önceki vizyonunun dışına çıktı artık. hangi cihazlarla hangi fiyatlarla dünya piyasasında önemli bir yere sahip olduğunu unutmuş. yine bunların hepsine alternatif bir marka çıkıp sağlı sollu sille çekecek kısır döngü işleyecek

• her internete baktığımda yeni model çıkarıyor xiaomi. derdi ne bunların

• Xiaomi nin kafa yapısı değişti milleti ..... ye çalışıyor

Sürekli telefon çıkarmasının bir nedeni olmalı yılda 5-10 tane çıkartacağı yerde aylık 5-10 tane çıkartıyor

Bir de 2 yıl önce satılan 720/730G yi yeni telefonlarda kullanmaları rezillik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 16 Haziran 2020; 12:36:59 >
  • Kamerası çok daha iyi olursa alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkaran çıkarana telefon, onu bunu şunu alsam ne alsan. Hep daha iyisi çıkıyor telefon sektörünün beynide ambole oldu yih yih.

• Gelsin bakalım xaomi kamerada iddialımı genelde 3 markayı görüyorum zirvede beğeniyorum xaomi markasını ama iddialımı bilmiyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.