Şimdi Ara

Xiaomi'den 165Hz oyuncu monitörü geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi, Redmi markası altında yakın zamanda çıkardığı monitörlerden sonra bu defa da kendi markasıyla monitör piyasaya sürecek. 24.5 inç, 27 inç ve 29.5 inç olmak üzere 3 farklı boyutta gelecek olan monitörlere ek olarak ayrıca 27 inç veya 29 inç ekrana ship bir 4K monitör daha gelecek.

165 Hz yenileme hızına sahip oyuncu monitörü

Xiaomi, Kasım ayında 4K özellikli monitörü ve Eylül ayında 24.5 inçlik monitörü tanıtmaya hazırlanıyor ancak öncelikle Temmuz ayında, 27 inç ekrana sahip monitörünü piyasaya sürecek. 

Monitör, 165 Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olacak.

Ayrıca Bkz.Google Files, dosyalarınızı şifreleyebileceğiniz 'Güvenli Klasör' üzerinde çalışıyor

Xiaomi, 165 Hz gibi yüksek yenileme hızına sahip monitörün özellikle oyuncular tarafından tercih edileceğini düşünüyor.

Monitörlere ait daha fazla bilgi bulunmuyor ancak lansman tarihinin yaklaşmasıyla daha çok detaya sahip olabiliriz.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/xiaomi_working_on_four_gaming_monitors_one_with_165hz_refresh_rate-news-43746.php

• Artık beni bağlamaz; elektronik hiçbir ürünü alacak durumda değilim, kaç paraya çıkarsa çıksın bir o kadar da devlete vermek zorundayız! Bu yüzden artık bozulana kadar kullanır sonra da ikinci el ucuz bir şey alırım, kimsenin 2k/4k/8k için yeni bir sistem kuracağını sanmam. Ben bir hata yapıp kurmuş bulundum 6 ay evvel ama monitör almaya niyetim yok 1080p devam!(Yanlış anlaşılma olmasın, oyunların %90 kadarını 4K/60 fps oynatacak sistem sahibiyim , yine de bu yorumu yapıyorum)
  • 24.5" 2k ile gelse çok güzel olur

• Artık beni bağlamaz; elektronik hiçbir ürünü alacak durumda değilim, kaç paraya çıkarsa çıksın bir o kadar da devlete vermek zorundayız! Bu yüzden artık bozulana kadar kullanır sonra da ikinci el ucuz bir şey alırım, kimsenin 2k/4k/8k için yeni bir sistem kuracağını sanmam. Ben bir hata yapıp kurmuş bulundum 6 ay evvel ama monitör almaya niyetim yok 1080p devam!(Yanlış anlaşılma olmasın, oyunların %90 kadarını 4K/60 fps oynatacak sistem sahibiyim , yine de bu yorumu yapıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 13 Haziran 2020; 19:23:50 >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Zaten yakında satış yapılmayınca 2.el tüm eşyalara vergi getirirler rahat olun... Bizim düşünmediklerimizi düşünmek için mesai harcıyorlar bize hizmet etmek için değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağlam olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.