Şimdi Ara

HTC Desire 20 Pro ilk görüntüsü ile karşımızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tayvanlı teknoloji devi HTC'nin önümüzdeki hafta yeni orta sınıf telefonunu duyurması bekleniyor. Ünlü sızıntı kaynağı Evan Blass (@evleaks), Desire 20 Pro isimli cihazın ilk görüntüsünü yayınladı.

Ayrıca Bkz.HTC Desire 20 Pro detaylandı: Modern tasarım & eski işlemci

Beklendiği gibi telefonun arka panelinde dört kamera ve standart bir parmak izi tarayıcısı yer alacak. Ön panelinde ise FullHD+ çözünürlükte 6.5 inç LCD ekran göreceğiz. Delikli tasarıma sahip ekranın sol üst köşesinde selfie kamerası görev yapacak.

Snapdragon 660 veya 665 ile gelecek

Desire 20 Pro'nun sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 660 veya Snapdragon 665 yonga setinden güç alması bekleniyor. Ayrıca cihaz 6 GB RAM ve Android 10 işletim sistemiyle gelecek. Şu an için akıllı telefonun fiyat etiketi konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/htc_desire_20_pro_appears_in_handson_image-news-43714.php
    Kaynak:https://twitter.com/evleaks

• Bir amiral çıkarmamakta neden ısrar ediyorlar anlamıyorum.

• ah htc ah kendi kendini bitiren ender firmarlardansin

• tek kelime ile rezalet.

çok mu zor arkadaşım damla çentikli, güç tuşunda parmak izi okuyucusu olan, 730G işlemcili ve HTC'ye özgü kaliteli ses deneyimini amoled ekranda sunabilecek bir telefon çıkartmak? (350$)

iOS kullanıyorum, Android'e geçmeye değer olarak HTC ve Sony'yi görüyorum ne hikmetse ikisi de talihsiz hamlelerle kendilerini batırıyor. Bu gidişle yine ederinin iki katına zorla iPhone kullanmaya devam...
    Diğerleri bu işi beceremiyor zaten.

• Şimdi bunu gider amiral gemisi fiyatından satar

Kendi başını yedin HTC, beter ol.
  • Htc ceo'su olsam küçük ama güçlü telefon açığını görür en fazla 140mm lik güçlü kalite modeller uretirdim ...ama nerde bu pili bitmiş yöneticilerde o kafa...

• Öldün öldün gömdük seni daha ne hortlamaya çalışıyorsun.birazda toprak lazım demekki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HTC U Ultra kullanıyorum. Güzelim markayı ne hale getirdiler. Yazık gerçekten.

• Nasıl onaylamışlar bu projeyi? Ekip içinden hiç mi biri, "Arkadaşlar ne yapıyoruz biz" demiyorlar. İlginç valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-06D4C1909 -- 12 Haziran 2020; 22:59:52 >
  • Snapdragon 660 mı yazıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htc bu modelle TR.li kullanıcıları hedeflemediği kesin.Gelirse de 2500-3000 bandında olur tahminen.

• Bu telefonla operasyon maaliyetlerini bile çıkartacaklarını zannetmiyorum. Google, HTC'nin telefon bölümünü satın aldığından beri stratejiden ve pazar hedeflerinden yoksun, kör atış misali rastgele telefon çıkartıyor.

• Süper olur. htc kadar sağlam telefon yok benim gözümde

• Htc gerçekten köklü bir firma yanlış satış stratejisinden bu halde şuan piyasada ne olduğu bilinmeyen sar değerleri dudak uçuklatan firmaları almak için yarışan insanlar yüzünden böyle firmalar değer kaybetti kalite algısını Nokia ve Htc de görmüştük yıllarca ilk android deneyimini bize yaşatan Htc dir

• mcebi001 kullanıcısına yanıt
    Ben iPhone 12 pro kullanıyorum şarjı çok hali doluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.