Şimdi Ara

İşte Karşınızda PlayStation 5

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, yeni nesil PlayStation konsolu PlayStation 5'in tasarımını en sonunda paylaştı.

PlayStation 5 iki farklı modelle birlikte piyasaya sürülecek. İlki Ultra HD Blu-ray disk sürücüsü içerecek standart model. Diğeri ise disk sürücüsü içermeyecek sadece dijital model.

Konsolun tasarımı ile birlikte aksesuarları da gösterildi. Kulaklık, şarj standı, kamera ve kumanda.

PlayStation 5 noel döneminde çıkış yapacak.

Görseller ve tanıtım videosu:

• benim modeme benziyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İşte Karşınızda PlayStation 5
  • Almanyadaki kuzene parasını gönderip gelirken getir diyecektim fakat konsolun görüntüsünü çok beğenmeme rağmen oyunların hiçbiri beni heyecanlandırmadı. Sanırım 1 yada 2 sene bekleyeceğim almak için

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlarını görünce Kemal Sunal'ın ekmek banma sahnesi geliyor aklıma. Yazık bu ülkenin gençlerine kaçın kurtarın kendinizi.

• Her iki konsolda var ama bu sefer tek konsolla yola devam. Xbox can olacak.

• Çıktığı zaman Macaristan dan alırım artık. Kendi şahsi görüşüm discli versiyon çirkin dururken dijital çok daha iyi duruyor görünüm anlamında. Fakat bu konsolun alev alacağı ilgili içimde kötü bir his var umarım gerçekleşmez.

• İyi bari Oyunlar konusundan çok tatmin olmasamda Tasarım efsane ötesi baya şok etti. Daha karar vermek için erken God of War falan çıksın hele ilk sene erken belli oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarım iyi güzelde, benim anlamadığım şimdi konsol düz gözükmüyor, o zaman yatay kullanamayacak mıyız konsolu?
    Dikey zorunlu olursa o aparatıda güzel bir paraya satmaya kalkarlar şimdi
  • İyi bari, sözde sızıntı olarak paylaşılan alaturka tuvalete benzeyen bi model çıkmamış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben beğendim tasarımı :)

• Şimdi mesihler türer, yok öyle ısınır bu yok fiyatı 10.000 olur. Yalnız tasarımı beğenmeyen bi ben miyim? Bence beyaz rengi kullanmamalılardı. Bir de streami beğenmedim, konsolun gücünü belirleyen oyunlar göstermelerini beklerdim ama gösterdiklerinden bi horizon iyi gözüküyordu. Neyse çıkana kadar yayınlarlar bir şeyler.

• Klasöre benziyor. Rengi falan güzel de o tasarım olmamış. PS4 bile daha iyiydi. Şahsi fikrim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tasarımı beğendim. Biraz PlayStation 3 ü andırıyor.

• estetik açıdan çok hoş en azından mini buzdolabından daha güzel görünüyor

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.