Şimdi Ara

Spider-Man: Miles Morales, PlayStation 5 için duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PlayStation 5, yeni bir Spider-Man oyunuyla birlikte piyasaya sürülecek. Insomniac Games tarafından hazırlanan Spider-Man: Miles Morales oyunu PlayStation 5 için duyuruldu. 

Yeni Spider-Man oyununda Miles Morales başrolde yer alacak. Çizgi romanların popüler karakteri Miles Morales'i muhtemelen Spider-Man: Into the Spider-Verse filminden hatırlıyorsunuzdur.

4K kalitede fragman:

• Ps6 da da gay olur artık yada travesti de görebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 11 Haziran 2020; 23:47:36 >
  • İnfamous firs light saçmalığı gibi görünüyor oda gereksiz bi oyundu bide illa zenci karekterleri gozumuze sokucaksiniz düz spidermani istiyoruz arkadas yan evren ek spidermani değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammercan -- 12 Haziran 2020; 0:8:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rammercan R kullanıcısına yanıt
    miles morales siyahi zaten karikatürde neyden bahsediyorsunuz acaba ırkçı bey. buna benzer bişey yukarıda da yazılmış acaba google yazmak bu kadar zor mu yoksa bilerekmi hem ırkçı hem cahil oluyorsunuz ?

https://en.wikipedia.org/wiki/Miles_Morales

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F79B393CF -- 12 Haziran 2020; 0:1:12 >
  • Ne irkciligi spiderman olduğunu biliyoruz fakat gereksiz bir oyun spiderman devami olaydi daha iyidi earth 1610 da olup ana canon evrene gecirdiler tuttu diye simdide otta bokta karsimiza cikiyor bi filmi tuttu diye düz spidermani istiyorum kardesim.ben alternatif spidermani degil cizgi romanlar hakkindada gayet bilgiliyim kac yillik comic vine üyeliğim + cizgi roman grupum bulunuyor elimdeki dc veya marvel serilerini saymiyim ama sevmiyorum su karakteri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammercan -- 12 Haziran 2020; 0:7:25 >
  • addidas_85 kullanıcısına yanıt
    Miles morales gay zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne spiderman black lives matter versiyonu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rammercan

Ne irkciligi spiderman olduğunu biliyoruz fakat gereksiz bir oyun spiderman devami olaydi daha iyidi earth 1610 da olup ana canon evrene gecirdiler tuttu diye simdide otta bokta karsimiza cikiyor bi filmi tuttu diye düz spidermani istiyorum kardesim.ben alternatif spidermani degil cizgi romanlar hakkindada gayet bilgiliyim kac yillik comic vine üyeliğim + cizgi roman grupum bulunuyor elimdeki dc veya marvel serilerini saymiyim ama sevmiyorum su karakteri
    Siz sevmiyorsunuz diye size(yada bana yada başkasına) özel bişey yapmak zorunda değil sonuçta adamlar. Zaten hali hazırda tutmuş bir animasyon filmi varken sony oyun sektöründe de bu başarıyı devamını ettirmek istiyor. Siz belki öyle olmaya bilirsiniz ama konunun altı hem durumu bilmeyip hemde ırkçılığını ve nefretini gizleyemeyen insanlarla dolu. Zaten miles morales yeteneklerini düşünürseniz oyun için zevkli bir karakter gibi duruyor.

• Zenci örümcek adam mı olur ya hu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F79B393CF

miles morales siyahi zaten karikatürde neyden bahsediyorsunuz acaba ırkçı bey. buna benzer bişey yukarıda da yazılmış acaba google yazmak bu kadar zor mu yoksa bilerekmi hem ırkçı hem cahil oluyorsunuz ?

https://en.wikipedia.org/wiki/Miles_Morales
    Hocam insanı rahatsız eden konu zenci olması değil bunu devşirmesi, yoksa diğer konularda tabiki onlar da bizim gibi insan sonuçta, bunun tartışmasını yapacak bir gerizekalı yoktur bu ortamda

• Ah yazık DH'li beyaz arkadaşlarımız yıllardır var olan siyahi bir karakteri görünce gene siyahi düşmanı olmuşlar. Zaten siyah bir karakter geleceğini biliyorduk oyunda Miles Morales gösterilmişti an meselesiydi. Nedir bu inat anlamıyorum bir defa da siyahi olsun başka karakter oynayalım ABD'nin bir kısmının siyahi olduğunu ya bilmiyorsunuz ya da çekemiyorsunuz.

• Oyun güzel olsun, ilk oyunun üzerine koyarak gitsin de karakter beyazmış zenciymiş bize ne.
    NBA de oynamayın o zaman, oyuncuların çoğu zenci.
  • yıllardır hem xbox hem de playstation kullandım,samimiyetle söylüyorum,sunum leşti.İyi tarafından yeni spiderman geliyor bi ona sevindim

• Gran Tourismo'yu da bunu da izledim. Gerçekten daha iyi grafik vaadediyor mu sizce? Bu video oyun içi değil, GT 7 de mevcuttaki Dirt, GT ya da Forza'dan daha iyi görünmüyor.

Şöyle bir şey vaad eden varsa ona lafım yok:
    https://www.youtube.com/watch?v=NdOo9xCQiJQ&t=220s

• saçmalamışlar

• Enis Kirazoğlu videosunun altına açıklama olarak yazmış, oyun DLC gibi bir şey olacakmış.
    İlk oyunun ek paketiymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider man 2 olmadıktan sonra mühim değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.