Şimdi Ara

GTA 5, 2021'de PlayStation 5'e geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Grand Theft Auto 5 resmen PlayStation 5 için duyuruldu. Bugünkü PlayStation etkinliğinde yapılan açıklamaya göre oyun 2021'in ikinci yarısında yayınlanacak. PlayStation 5'e özel geliştirilmiş grafiklerle gelecek.

GTA 5 bildiğiniz gibi ilk olarak 2013 yılında PS3 ve Xbox 360 konsolları için yayınlanmıştı. Oyun daha sonra 2014 ve 2015'te PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına geldi. 130 milyondan fazla kopya satan ve tarihin en çok kazandıran eğlence ürünü olan GTA 5, şimdi macerasına PlayStation 5'te devam edecek.

Sony konuyla ilgili yayınladığı açıklamada,"Teknik geliştirmeler, görsel ve performans iyileştirmeleriyle GTA V & GTA Online, PS5'in donanımından ve yeni özelliklerinden tüm avantajlarıyla faydalanacak. Oyun hiç olmadığı kadar güzel görünecek ve hiç olmadığı kadar hızlı ve duyarlı olacak." ifadelerini kullandı.

GTA 5'in PS5 sürümüyle ilgili şu an için çok fazla detay verilmedi. Örneğin GTA 5'i hali hazırda PlayStation 4 için almış olanlar PS5'te ücretsiz yükseltme yapabilecek mi bilemiyoruz. Veya PS4'teki save dosyaları PS5'e aktarabilecek mi bu konuda da bilgi verilmedi. 

Sony ayrıca GTA Online'ın ayrı bir oyun olarak PS5 kullanıcılarına konsolun çıkış süreci boyunca ilk üç ay ücretsiz olacağını duyurdu. Ancak oynamak için ayrıca PlayStation Plus aboneliğine de ihtiyacınız olacak.

• Ne inekmiş be sağ sağ ölmedi. 3 jenerasyona da en yeni GTA olarak çıkış yaptı. İnanılmaz.

• gta 5 açar mı ?

• Bari Dlc falan yapaylardı. Aynı oyun Ps5 e çıkması da ne oluyor?
    SAğ da sağ.

• quote:

Sony ayrıca GTA Online'ın tüm PS5 kullanıcılarına ücretsiz olacağını duyurdu.

O zaman isteyen GTA 5 almadan online oynayabilecek herhalde oyunu alan zaten tekrar para vermeden online oynuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Skyrimde çıksın. gözler bi arar

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Evet GTA Online'ın ayrı bir oyun olarak üç ay boyunca ücretsiz olacağı belirtilmiş.

• Şu oyunun ne ekmeğini yediler ya. Bitmiyor bitiremiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya girerken acaba GTA 6'yı yanlış mı yazdılar dedim, hakkınızı helal edin
  • Adamlar niye 7yi çıkartsın ki hala para akıtıyor oyun. Story dlcsi bile gelmedi oyuna.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dünkü etkinlik Rockstar Games logosuyla açıldı, ahan da GTA 6 geliyor dedim.
    Kaç senelik GTA 5'i bir daha gösterdiler...
  • Farkindamisiniz gta 5 o kadar iyiki ps3 ps4 ve ps5 de olucak ben rockstari tebrik ediyorum cok iyiler ya tebrik etmek bile yetmez ve inaniyorum gta 6 efsane olucak belki rdr2 kadar olmayabilir neden derseniz rockstarin calisma duzeni biraz degisti ama heryil aynisi cikan boktan oyunlara guzel bir tokat olucak görün

• online kısmı ota boka online join error veriyor anlamadım arkadaş boşuna para vermişim zamanında (ilk.çıktığı.zaman.78TL)

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Farkindamisiniz gta 5 o kadar iyiki ps3 ps4 ve ps5 de olucak ben rockstari tebrik ediyorum cok iyiler ya tebrik etmek bile yetmez ve inaniyorum gta 6 efsane olucak belki rdr2 kadar olmayabilir neden derseniz rockstarin calisma duzeni biraz degisti ama heryil aynisi cikan boktan oyunlara guzel bir tokat olucak görün
    Yaş maks 13

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2022 de belki çıkar ama neredeyse 10 sene olacak gta 5 te sıkmaya başladı size tavsiyem Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 1 ve Gta serileri oynayın özellikle rdr2 çünkü Rockstarın en yeni oyunu ve en harika oyunu

• GTA 5 açarmı yaw
  • oyun hiç eskimiyor.

• Rockstarın rdr 2 online a içerik üretip oyuncuları ona çekmesi gerekiyor ev alma çiftlik kurma soygun görevleri vs

• biz bittik oyun bitmedi bilader
  • ne oyunmuş be

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.