Şimdi Ara

DH uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• DonanımHaber’in iOS uygulaması her yeni sürümde yeni özellikler ve performansa dönük iyileştirmeler ile gelişmeye devam ediyor. Yeni süreçte ise sizlerden gelen talepler ölçüsünde uygulamanın iPad gibi büyük ekranlı cihazlardaki görünümüne yönelik iyileştirmeler yapmaya odaklandık.

Bu sayede iPad’de yatay olarak kullanabilmek olanaklı hale gelecek. Özellikle de iPad sürümde klavye kullanarak forumda gezinmek veya mesaj yazmak isteyen kullanıcılar için ilerleyen günlerde yayınlanacak yeni sürüm ile beklentileri karşılamaya çalışacağız.

Siz de iPad sürüm veya bundan sonraki versiyonlarda gelecek güncellemelerde yeni özellikleri ilk deneyen olmak, uygulamanın gelişmesine katkıda bulunmak veya uygulamaya eklenmesini istediğiniz yeni özellikleri hızlıca bizlere iletmek için test sürümüne kaydolabilirsiniz. Buradan veya aşağıda yer alan TestFlight bağlantısı üzerinden beta sürüm için kaydolabilirsiniz.

https://testflight.apple.com/join/OZDV59JX

Henüz DH uygulamasının Android veya iOS sürümlerinden birini denemediyseniz aşağıda yer alan bağlantıları hemen kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra DonanımHaber mobil uygulamaları hakkında taleplerinizi veya tespit ettiğiniz hataları iletmek için habere yorum gönderebilirsiniz. Tüm taleplerinize yanıt vermeye çalışacağız.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    DonanımHaber iPad Sürüm
    DonanımHaber iPad Sürüm
    DonanımHaber iPad Sürüm
    DonanımHaber iPad Sürüm
    DonanımHaber iPad Sürüm
    DonanımHaber iPad Sürüm
    DonanımHaber iPad Sürüm
    DonanımHaber iPad Sürüm
    DonanımHaber iPad Sürüm
    DonanımHaber iPad Sürüm

• ios dark mode?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o değilde android ve ios uygulamnızda hiç reklam yok, suyla çalışan bilgisayar mı icat ettiniz yoksa alıştırma dönemine mi denk geldik instagramın zamnında reklamsız olması gibi😋

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 11 Haziran 2020; 17:34:57 >
  • Karanlık modu ne zaman eklenecek ???

• Dark mode gelse yeter

• Tablet icin ozel bir arayuzu yok! IpadOS icin emek SIFIR. Sanki tableti dev bir telefon ekrani gibi kullandiriyor! Malesef iPad Pro da pek kullanmiyorum iPad teki tarayicidan giriyorum .

Daha yeni mi fark edildi ?! Bu uygulamay yapanlar kalvye dahil hic mi akillarina gelmedi ...

• Dark mode, cevaplanan mesajlarda son okunan mesaja gitme, kullanıcıların profiline girip son mesajlarını görebilme ilk gelmesi gereken özellikler. 👍 ayrıca son sürümlerde haber bildirimleri gelmiyor. Bilginiz olsun.

Edit:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 11 Haziran 2020; 22:2:35 >
  • Arkadaşlar ilk siz deneyim, göçmeler bittiğinde haber verin.

• formgonder2055 kullanıcısına yanıt
    Uygulamalarımız bizim göz bebeğimiz ve ne yazık ki tam istediğimiz özellikleri entegre edemedik. Üstelik ciddi derecede foruma içerik geliyor bu nedenle reklam şimdilik düşünmüyoruz.

Ancak sponsorluk tarzı şeylere sıcak bakıyoruz oda bu salgın nedeniyle ertelendi gibi.

• interwap kullanıcısına yanıt
    Göçmeler biteli çok oldu, bekleriz :)

• Peerless kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Sırayla yanıtlayayım;
    - Karanlık mod için biraz daha zamana ihtiyacımız var.
    - Cevaplanan mesajlarda konunun son mesajına cevaplananlar ekranındayken konunun üstünde sola kaydırarak gidebilirsiniz.
    - Profilden son mesajları görebilmeyi atlamışız sanırım. Bunu tartışmaya açayım :)
    - Haber bildirimleri esasında sorunsuz bir şekilde geliyor ama size özel bir sorun mu vardır diye bildirim servislerini geliştiren arkadaşlarımız bir incelesinler, ona göre tekrar haberleşelim.
    Bilgilendirme ve geri bildirimler için teşekkürler 😊

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Aslında hep eksikliğini hissettiğimiz bir konuydu. Ben de bir iPad kullanıcısı olarak zaman zaman sıkıntısını yaşadım. Android'de bu konuda biraz daha hızlı aksiyon aldık. iOS tarafında düzenleme için sıra bu kısma yeni geldi. Uzun bir yol haritasında daha iOS için yapacak çok işimiz var. 1999 yılında başlayan DonanımHaber'in 20 küsür yıllık birikimini küçük ekranlı cihazlarda aynı deneyimi sunacak şekle getirmeye çalışıyoruz. Bunu da kusursuz bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Takdir edersiniz ki pek de kolay olamıyor.

Geri bildirimleriniz için teşekkürler :)

• ahmet. kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.
    -Bildirim için kontrolleri sağladım sorun benden kaynaklıymış. Çözdüm onu. :)
    -Cevaplanan Mesajlar kısmında son mesaja gitme konusunda sorun yok. Sorun o konuda okuyup bıraktığım son mesaja gitmekte. Örneğin iPhone 11 konusunda 511. Sayfada bir mesajı okudum ve güncel sayfa 515 oldu. Ben 511’e gidip sıradan yeni atılan mesajları görmek istiyorum. Sanıyorum Android tarafında bu geliştirme yapılmış.
    -Ayrıca uygulama ilk çıkacağı zaman da test programında yer alıyordum. Şimdi de tekrar yükledim. Android için son surum güncellemelerinin takip edildiği bir başlık var ama iOS için göremedim. Öyle bir konu açılırsa da iyi olur.

Edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 12 Haziran 2020; 9:58:58 >
  • iPad'lerde yan mod olsa?

• android uygulaması çok yavaş

• DH uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin

2022'ye girmeye 3 ay kala ios uygulamasına şunu yapmak bu kadar zor olmamalı ya, neyseki telefonda jailbreak varda uygulamayı rahat rahat düzeleyebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashandle -- 23 Ağustos 2021; 5:40:36 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Ben hala mobil DH kullanıyorum. Sebebi ise sadelik seviyorum.

Mobil uygulama bana çok karışık geliyor. Sanki her şey her yerde gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.