Şimdi Ara

Xbox Gamepass’e gelecek Haziran ayı oyunları belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft’un dijital abonelik sistemi Gamepass, bilindiği üzere abonelik sistemiyle işleyen ve her ay düzenli olarak yeni oyunların kütüphaneye eklendiği ve bazılarının ise platformdan ayrıldığı bir ortam. Xbox ve PC platformları için ayrı ayrı bazen de ortak eklenen yapımlar, uygun fiyatla oyun oynamak isteyenler için adeta bir hazine niteliğinde.

Ayrıca Bkz.Battlefield 6'da modern zamanlara geri dönüyoruz

Platform, bu ay da üyelerini üzmeyecek yapımlar hazırlamış gibi duruyor. Gelin, Haziran ayında neler oynayabileceğimize bakalım.

11 Haziran

Yarın itibariyle bolca oyun indirilebilir hale geliyor. Bunlar;

• No Man’s Sky (Xbox & PC)

• Dungeon of the Endless (Xbox & PC)

• Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 ReMix (Xbox)

• Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue (Xbox)

• Battlefleet Gothic Armada 2 (PC)

• Battletech (PC) olacak 

18 Haziran

• Bard’s Tale Remastered and Resnarkled (Xbox & PC)

• Thronebreaker (Xbox) indirilebilecek.

Görüldüğü üzere 11 Haziran tarihine çıkartma yapan Microsoft, oldukça kaliteli yapımları oyuncularla buluşturacak. Özellikle PC platformu için gelecek oyunların Steam fiyatları ile kıyaslandığında 403 TL’lik bir ücret ile karşılaşıyoruz.

Her ay ortalama benzer ücretler değerinde oyun veren platforma PC için ilk ay 5.90 devamında ise 14.90’a üye olabilirsiniz.

• No Man’s Sky
  • Sony, PS plus sistemini gözden geçirmeli.

• Kingdom Hearts tek yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • no man's sky bedava mı olacaktı, bir yerde öyle bir yazı görmüştüm.

• Sadece bu oyunlar one için mi yoksa 360 ta indirilebilecek mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Sony, PS plus sistemini gözden geçirmeli.
    Sony'de PSNow! diye bir üyelik var ama o offline oyun yerine oyun stream etme olarak başladı ve artık offline oyun verdiğini yeterince duyuramıyor... ayrıca offline oyun kataloğu da çok küçük... PSNow konusuna eğilirlerse iş yapabilirler bence... Hele ki Gamepass gibi, her çıkan Xbox Game Studios oyununu çıktığı gün ekleme olayını Playstation yaparsa baya insan toplayabilir... ama yarışta önde olunca crossplay'e bile yanaşmayan bir firmadan bu hamleyi beklemiyorum... yeni jenerasyonda geriye düşerlerse yaparlar :)
  • Nerde dandik oyun var onları koyuyolar

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Red dead redemption 2, witcher 3... Gibi oyunlar var yetmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim insanimiz AAA Disindaki hicbir oyuna oyun demiyor bu oyunlardan endless dungeonu oynadim ve cok eglendim.Kingdom hearts zaten guzel bir oyun no man sky o ayrica guzel daha ne istiyorsunuz cok merak ediyorum gamepasste fazlaca oyun var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.