Şimdi Ara

HTC Desire 20 Pro'nun lansman tarihi resmen açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HTC'nin uzunca bir süredir kullanıcıların isteklerine cevap verebilen ve yeni tasarım trendine uygun bir akıllı telefon üretmediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak şirket bu gidişata HTC Desire 20 Pro ile son vermek niyetinde ve cihazın tanıtım tarihi de resmileşmiş durumda.

Ayrıca Bkz.Bütçe dostu Honor 8S (2020) tanıtıldı

Fiyatı henüz belli değil

HTC Desire 20 Pro, 16 Haziran'da piyasaya sürülecek. HTC'nin Tayvan web sitesinde yayınlanan yeni banner, bu tarihin resmi olduğunu gösteriyor. Görselde akıllı telefon ekranın solunda selfie kamerası için bir delik ve arka panelde ise uzunca bir kamera modülü ile geleceğini görüyoruz. Önceki sızıntılarda cihazın piyasadaki orta segment akıllı telefonlara yakın bir tasarımda olacağı, ancak teknik özellik konusunda kullanıcıları çok da tatmin etmeyeceği yönündeydi.

Cihazın teknik özelliklerine gelecek olursak; HTC Desire 20 Pro'nun Qualcomm Snapdragon 665 yonga seti üzerine inşa edildiği söyleniyor. 1080 x 2340 piksel çözünürlüğe sahip 6.5 inçlik büyük bir ekranı olan akıllı telefon 6 GB RAM ve çift bant WiFi desteği ile gelecek. Kutudan Android 10 işletim sistemi ile çıkacak olan HTC Desire 20 Pro'nun fiyatlandırmasının nasıl olacağı konusunda ise şimdilik bir bilgi mevcut değil.

• 2000 altına satarlarmı aceb?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falre -- 9 Haziran 2020; 14:14:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşin zor Hatice bu Kurtlar Sofrası'nda… fiyatına bağlı…

• SD665 cihaza 300-400 dolar civarı fiyat çekecekler, sonra diyecekler ki "neden satamıyoruz"

• Şurda 5-6 sene öncesine kadar çok güzel telefonlar yapıp satan firmanın düştüğü duruma bak.
    Bence herşeyi bir kenera bırakıp pazara sıfırdan giriyormuş gibi fiyat performansın dibine oynamalılar.
    Aksi halde pazardan pay kapmaları çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodyTravers -- 9 Haziran 2020; 15:0:58 >
  • türkiyeye gelirse ben alırım valla htcden başka telefon kullanmadım

• HTC U ULTRA TELEFONUM BOZULDUKTAN SONRA, 1 YILDAN FAZLADIR TELEFON KULLANMIYORUM. TAMİR İÇİN BİN TL İSTEDİLER YAPTIRMADIM. UMARIM TÜRKİYE YE GELİR VE BİRAZ DA UYGUN FİYAT OLUR

• Temmuz'da da 5G'li bir telefonun gelmesi bekleniyor. Belki amiral gemisi gelebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.