Şimdi Ara

Airdots'ı bitirdi, peki nasıl? 'KZ S1D TWS incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir indirim kodu temin ettik arkadaşlar, "DHBURAK" koduyla ilk 50 kişi 20TL indirim kazanacak,
    videoyu izledikten sonra buradan temin edebilirsiniz;

• 170 TL'ye kulaklık al inceleyene kadar 200 TL olsun. İşte geldiğimiz durumun özetidir.

Güzel ve olması gerektiği kadar detaylı bir inceleme olmuş. Teşekkürler Burak kardeşim.

İlk defa bir teknoloji editörü hislerime tercüman oldu. Kulaktan kırık sigara gibi sarktığını söylediği (bana kalırsa da ne gibi sarktığını burada ifade edemeyeceğim) kulaklık tasarımını tercih etmediğini söyledi. İster Apple olsun ister çakma bir model olsun bu tasarımı nerede görsem iğrenç geliyor.
  • kupon kodu çalışmıyor, video yüklendikten 15 dk sonra denedim ve 50 kişinin kuponu kullandığını hiç sanmıyorum. kod geçersiz uyarısı veriyor

• Type C olması gerçekten mükemmel. Yıl olmuş 2020 hala eski bağlantı kullanan firmaları anlamıyorum.

• Bu segmentteki kulaklıklar mikrofonu düzeltmesse çoğu insanın tercih etmeyeceği kulaklık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şöyle böyle idare eder, denebilecek seviyede bir kulaklık almak için de paramızı boşa harcamamalıyız bence!Ayrıca bu kulaklık da kulağa sıfır değil, motorcuların sevebileceği bir kulaklık değil! (Bu arada Dacom K6H kullanmıştım, kutunun kabalığını saymaz ve motorcuların sevmediği kulak çıkıntısını kenara atarsak, o da fena kulaklık değildi!) Ben neredeyse bir buçuk yıl evvel almıştım , belki yeni modeli çıktıysa daha iyi olmuştur , bir inceleme görürsek iyi olur kanısındayım!

Kask ile Motosiklet kullandığım için, kaskla deneyip kullanamadan satmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 8 Haziran 2020; 23:20:4 >
  • 170 TL'ye kulaklık al inceleyene kadar 200 TL olsun. İşte geldiğimiz durumun özetidir.

Güzel ve olması gerektiği kadar detaylı bir inceleme olmuş. Teşekkürler Burak kardeşim.

İlk defa bir teknoloji editörü hislerime tercüman oldu. Kulaktan kırık sigara gibi sarktığını söylediği (bana kalırsa da ne gibi sarktığını burada ifade edemeyeceğim) kulaklık tasarımını tercih etmediğini söyledi. İster Apple olsun ister çakma bir model olsun bu tasarımı nerede görsem iğrenç geliyor.

• Reklam kokan inceleme bunlar Mike!! S1 modeli var onda oyun modu da var ve hibrid sürücü

• Kardeşim Motor kullanırken kullaklık takmayınız hem kendi güvenligin hemde çevredeki insanlar için yok eğer takacam diyorsanız sizin bileceğiniz iş ama aynı zamanda arabalardan dert yanıp gerçek motorcuları kötü göstermeyiniz.

• Burak’ın incelemeleri ile bir tane kulaklık almıştım, aldığımın 5. dk’sında tekrar iade ettim. O günden beri Burak’ın hiç bir kulaklık incelemesi beni kandıramaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flashpoint kullanıcısına yanıt
    Hangi kulaklıktı acaba, söyleyin ki biz de almayalım
  • flashpoint kullanıcısına yanıt
    bende merak ettim hangi kulaklıktı? birde kulaklıklar kullanıldıkça açılıyor genelde yani 2-3 gün kullanıldıktan sonra açılıyor

• Yurtdışında 20 dolara satılan şey Türkiye'de 200 TL sonra soruyorlar neden ülkeyi sevmiyorsun diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben alışveriş yapamadım,sürekli hata verdi

• https://www.donanimhaber.com/Kordonlu-tasimasi-kolay-sporcu-kulakligi-Plantronics-BackBeat-FiT-2100-incelemesi--108281

Bu ürünü 600 tl’ye almıştım. Ama anlattıklarının yanından bile geçmiyordu. Amazondan aldığım için derhal iadesini yapmıştım. 30 liralık seyyar satıcı kulaklığı bile daha iyi performans veriyordu.
  • Bi insan kullandığı her ucuz kulaklığı mı beğenir , tavsiye eder ?!

Burak şolt un özellikle kulaklık tavsiyelerini dikkate almayın

• alaz1903 kullanıcısına yanıt
    İndirim koduyla mevcut fiyatının altına inmesin diye de 200 TL olmuş olabilir.

• man utd kullanıcısına yanıt
    Beğendiğim için inceliyorum zaten :)

Sizin görmediğiniz bir sürü kulaklık geliyor, ön testlerden geçemeyince geri gidiyor. Kötü bir ürünle zaman kaybedip, üzerine bir de bunu anlatınca günün sonunda kullanıcının elinde hiçbir şey olmuyor.

İyi bir ürüne vakit harcayıp anlatınca günün sonunda kullanıcının elinde güzel bir ürün olmuş oluyor.

"Bi insan kullandığı her ucuz kulaklığı mı beğenir" yorumuna karşılık, Haylou GT1 incelememi tavsiye ediyorum. Çok sorulduğu için dayanamadım çektim, videonun sonunda da Airdots alın diyorum, belli ki baya beğenmişim :D :D

• NoCommand N kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum.

• Airpods ile karşılaştırsak ses kalitesi olarak çok fark varmıdır bu kulaklığın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.